GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pamięć telefonu- k550i

02.01.2008
14:11
smile
[1]

kondziol6 [ Centurion ]

Pamięć telefonu- k550i

Na komórce zostało mi tylko 26 MB. Dla mne to bardzo mało bo szybko tracę. Co mogę zrobić żebym miał więcej???

Ps. napisałem przez przypadek k750i a ja mam k550i

02.01.2008
14:11
[2]

Taikun. [ NINTENDO ]

kupić kartę pamięci

02.01.2008
14:11
[3]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

kup memorke 1 giga

02.01.2008
14:13
[4]

kondziol6 [ Centurion ]

gdzie mozna kupic?

02.01.2008
14:13
[5]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

na przyklad w media markt

02.01.2008
14:55
[6]

siwy346 [ Gamepad ]

w pierwszym lepszym sklepie komputerowym pamiętaj zęby to była karta Memory Stick Micro™ (M2™)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.