Garret Rendellon [ Pretorianin ]
Fps przez neta
Szukam strzelanki przez neta. NIe musi byc ona koniecznei przeznaczona do multiplayera ale chodzi o to by dobrze sie w nia gralo. Fajnie jakby byl to fps typu druga wojna swiatowa. I wazne by mi poszedl. O to moj komp:
geforce 2 64mb pamieci
512 ramu ddr
procesor athlon 1333
Zupsky z Bree [ Konsul ]
Tylko Medal of Honor Alied Assault osobiście moja ulubiona gra
Zupsky z Bree [ Konsul ]
nic lepszego Ci nie zadziała
Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
Wolfenstein: Enemy Territory

soXik [ Pretorianin ]
Counter Strike co prawda najlepsza gierka przez neta :)
Mistrz Matii [ Pretorianin ]
nie znam ale fajne jest nba 2004
pawloki [ TheGman ]
Cs 1.6-Najlepszy
ET
Garret Rendellon [ Pretorianin ]
A warrock? Co to za gra?
Zupsky z Bree [ Konsul ]
Fakt jeszcze W ET i może Call of Duty 1 przez neta się fajnie grało ale polecam MOHAA chętnie z kazdym zagram.
Warrock--->na twoim kompie ci nie pójdzie duże wymagania ma ale jak chcesz sprawdzić to se kup Clicka nowego bo tam jest
lepper_pl [ Konsul ]
Tylko Call of Duty :]
wornock [ Armin van Buuren ]
WarRock z neta można ściągnąć za darmo

Mac94 [ TF2 Player ]
C.S. 1.6
StifflersMum [ M.I.L.F ]
cs

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
nie znam ale fajne jest nba 2004
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania...
A co do pytania. Oczywiście, że CS 1.6
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jim Raynor -> Ano, kłania się czytanie ze zrozumieniem. Od kiedy to CS jest fpsem w realiach drugiej wojny?