GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fps przez neta

02.01.2008
13:57
[1]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Fps przez neta

Szukam strzelanki przez neta. NIe musi byc ona koniecznei przeznaczona do multiplayera ale chodzi o to by dobrze sie w nia gralo. Fajnie jakby byl to fps typu druga wojna swiatowa. I wazne by mi poszedl. O to moj komp:


geforce 2 64mb pamieci

512 ramu ddr

procesor athlon 1333

02.01.2008
13:59
[2]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Tylko Medal of Honor Alied Assault osobiście moja ulubiona gra

02.01.2008
13:59
[3]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

nic lepszego Ci nie zadziała

02.01.2008
14:01
[4]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

Wolfenstein: Enemy Territory

02.01.2008
14:04
smile
[5]

soXik [ Pretorianin ]

Counter Strike co prawda najlepsza gierka przez neta :)

spoiler start
hyhyh :D
spoiler stop

02.01.2008
14:05
[6]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

nie znam ale fajne jest nba 2004

02.01.2008
14:05
[7]

pawloki [ TheGman ]

Cs 1.6-Najlepszy

ET

02.01.2008
14:06
[8]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

A warrock? Co to za gra?

02.01.2008
14:06
[9]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Fakt jeszcze W ET i może Call of Duty 1 przez neta się fajnie grało ale polecam MOHAA chętnie z kazdym zagram.
Warrock--->na twoim kompie ci nie pójdzie duże wymagania ma ale jak chcesz sprawdzić to se kup Clicka nowego bo tam jest

02.01.2008
14:16
[10]

lepper_pl [ Konsul ]

Tylko Call of Duty :]

02.01.2008
14:30
[11]

wornock [ Armin van Buuren ]

WarRock z neta można ściągnąć za darmo

02.01.2008
14:32
smile
[12]

Mac94 [ TF2 Player ]

C.S. 1.6

02.01.2008
14:41
[13]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

cs

02.01.2008
14:43
smile
[14]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

nie znam ale fajne jest nba 2004
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania...

A co do pytania. Oczywiście, że CS 1.6

02.01.2008
14:49
[15]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jim Raynor -> Ano, kłania się czytanie ze zrozumieniem. Od kiedy to CS jest fpsem w realiach drugiej wojny?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.