GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SKLADAM KOMPA DO 1700zl PROSE O POMOC!!!! DZIEKI

02.01.2008
13:53
[1]

michal9017 [ Centurion ]

SKLADAM KOMPA DO 1700zl PROSE O POMOC!!!! DZIEKI

komp do 1700zl

02.01.2008
14:24
[2]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

PŁYTA:
350zł

PROC:

270zł

DYSK:

210zł

NAGRYWARKA DVD:

90zł

RAM:

x2 = 140zł

OBUDOWA:

40zł

ZASILACZ:

150zł

GRAFIKA:

350zł


RESZTA: około 200zł - zostanie ci na przesyłki

02.01.2008
14:42
[3]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

na allegro nie kupuj, jak coś się zepsuje każdą cześć bedziesz oddzielnie serwisował

02.01.2008
14:56
[4]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6991707&N=1


Post 268

02.01.2008
15:23
[5]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

(Obrazek) Tu składałem kompa dla innego gościa. Z tych 500 zł możesz lepszą kartę dorzucić i zdecydowanie zasilacz, bo zapewne nie będzie pasował ^^


SKLADAM KOMPA DO  1700zl PROSE O POMOC!!!! DZIEKI - DJ Pinata
02.01.2008
15:32
[6]

adamb6 [ Pretorianin ]

Mam akurat do zaoferowania moją kartę XFX 7900 GS w wersji XXX fabrycznie kręcona.



Tutaj jest jej specyfikacja, od siebie dodam, że na niej Crysis na medium/high śmiga aż miło patrzeć :).
Jak dla ciebie 540zł. Po niej warto już kupić dopiero od 8600 GTS w zwyż. (w kwesti GF'orców).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.