michal9017 [ Centurion ]
SKLADAM KOMPA DO 1700zl PROSE O POMOC!!!! DZIEKI
komp do 1700zl
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
PŁYTA:
350zł
PROC:
270zł
DYSK:
210zł
NAGRYWARKA DVD:
90zł
RAM:
x2 = 140zł
OBUDOWA:
40zł
ZASILACZ:
150zł
GRAFIKA:
350zł
RESZTA: około 200zł - zostanie ci na przesyłki
StifflersMum [ M.I.L.F ]
na allegro nie kupuj, jak coś się zepsuje każdą cześć bedziesz oddzielnie serwisował
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6991707&N=1
Post 268
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
(Obrazek) Tu składałem kompa dla innego gościa. Z tych 500 zł możesz lepszą kartę dorzucić i zdecydowanie zasilacz, bo zapewne nie będzie pasował ^^
adamb6 [ Pretorianin ]
Mam akurat do zaoferowania moją kartę XFX 7900 GS w wersji XXX fabrycznie kręcona.
Tutaj jest jej specyfikacja, od siebie dodam, że na niej Crysis na medium/high śmiga aż miło patrzeć :).
Jak dla ciebie 540zł. Po niej warto już kupić dopiero od 8600 GTS w zwyż. (w kwesti GF'orców).