GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

System

02.01.2008
13:52
[1]

siwy346 [ Gamepad ]

System

Mam problem tego typu że mój windows xp ma pewne czasem odchyły i często trzeba mu robić formata bo nie ma innej opcji.
Czy przyczyną tego może być to że mam 64bitowy procesor a wersja windows jest 32 bitowa ???

02.01.2008
13:59
[2]

SanthiX [ Almost Saint ]

Nie.

02.01.2008
14:04
[3]

siwy346 [ Gamepad ]

A czy może to wpłynąć na osiągi systemu ???

02.01.2008
14:07
[4]

SanthiX [ Almost Saint ]

Lepsze na pewno nie będą, gorsze też nie powinny.

02.01.2008
14:07
[5]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

nom lepsze nie beda

02.01.2008
14:07
[6]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Nie.
Przyczyna tego jest to, ze:
- nie instalujesz na biezaco aktualizacji
- za duzo stron XXX bez zabezpieczenia
- nie umiesz sie poslugiwac systemem

PS. Masz procek oparty na architekturze 64bitowej? IA-64 znaczy sie? Taki Itanium 1 albo 2? Wydaje mi sie, ze nie - albo masz x86-64, albo EM64T - czyli, jak to Intel ladnie mowi - "architektura 32-bitowa z mozliwoscia wykonywania polecen 64-bitowych"

02.01.2008
14:18
[7]

siwy346 [ Gamepad ]

Przyczyna tego jest to, ze:
- nie instalujesz na biezaco aktualizacji
- za duzo stron XXX bez zabezpieczenia
- nie umiesz sie poslugiwac systemem [/b[


więc tak procek to jest Sempron 2600 jak już mówiłem 64 bitowy
-aktualizacje pobieram na bieżąco z Windows upadate
-wszystko jest dość często skanowane defragmentowane
-w xp się dość dobrze orientuje

02.01.2008
14:23
[8]

SanthiX [ Almost Saint ]

Ciekawe, że ja mam Semprona 64 3100+ i nic poważnego z systemem mi się nie dzieje. Co znaczy mój windows xp ma pewne czasem odchyły?

02.01.2008
14:28
[9]

wysiak [ Generaďż˝ ]

"-w xp się dość dobrze orientuje"
Najwidoczniej jednak sie nie orientujesz, skoro "trzeba mu robić formata bo nie ma innej opcji".

Co to za "odchyly"?

02.01.2008
14:29
[10]

siwy346 [ Gamepad ]

albo znika pasek menu albo gubi się jakiś plik systemowy albo przy starcie stracie strasznie muli
kiedy przywracanie systemu i inne czynności nie pomagają(co dziej się często zastaje format

02.01.2008
14:34
[11]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Czyli masz pprocek zgodny z x86-64 - potrafiacy wykonywac zarowno polecenia 32-bitowe jak i 64-bitowe. Mniejsza z tym, czy bedziemy nazywali ten procek jezykiem marketingu (czyli bysmy powiedzieli o nim 64-bitowy), czy tez nazywali go jezykiem Intela (x86 dostosowane do polecen 64-bitowych).
Procesor ten dzialalby dobrze zarowno pod systemem 32-bitowym jak i 64-bitowym...
Co do mojej listy
- dobrze
- a co defragmentacja ma do braku ogniomurki czy antywirusa
- wydaje mi sie,, ze jednak nie...

02.01.2008
14:41
[12]

siwy346 [ Gamepad ]

jeszcze używam różnego typu programów (tune up 2008,odkurzacz )
a antywirusa mam kaspersky internet seciurity 7 (cały czas pobieram aktualizacje)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.