GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

hitman 2 wytrych pomocy!!!

02.01.2008
13:29
[1]

mig888 [ Junior ]

hitman 2 wytrych pomocy!!!

Witam! proszę o pomoc bo gram w super grę hitman 2 ale wymiekłem na 3 misji bo nie wiem jak się posługiwac wytrychem i jak otworzyc skrytke. gra jest zajefajna i chciałby pograć dalej. czekam na odpowieź, moze byc na gg 3310492

02.01.2008
13:31
[2]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

polecam poradnik -----> GOOOOOOOGLE

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.