
Hugunumana [ Konsul ]
Gdzie pasek do wpisywania adresow w Operze??
witam mam problem otoz usunalem nie wiem jak, pasek w ktory wpisuje sie adresy www!! mam opere 9.25 wiecie jak go przywrocic???
sokoip [ Niggy Tardust ]
PPM na wolnym miejscu na pasku -> Dostosuj
masz tam różne zakładki i elementy interfejsu które przeciągasz trzymając LPM
zakładka Przyciski -> Widok strony
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Narzędzia > wygląd > paski narzędzi i zaznacz pasek adresu
Hugunumana [ Konsul ]
ale to nie pasek stanu:/
sokoip [ Niggy Tardust ]
bone => ale wtedy doda mu pełny pas ze wszystkimi przyciskami i powieli "Wstecz", "Odśwież" ......

Hugunumana [ Konsul ]
ok juz mam dzieki za rade ---> sokoip
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
piokos --> aaa to psieprasiam, dawno już nie używałem Opery :) aż dziw, że pamiętam yako tako jej opcje :)

sokoip [ Niggy Tardust ]
ja się przesiadłem na ff z rok temu, wariowała na youtube'ach i innych stronach, stała się ospała jak mucha w smole ...