Kazgen [ Konsul ]
Zmieniac myszke czy nie?
Czesc wszystkim!
Obecnie posiadam gryzonia o kodowej nazwie: A4TECH X-718, mysza jest ok ale jakos tak kurcze chetnie bym wymienil na cos ciekawszego. Juz mowie co i jak.
Gram ostatnio glownie w gry FPS po sieci (Call of Duty 4 i Unreal Tournament, czasami World of Warcraft dla zabicia czasu) i chodzi mi o myszke ktora lezalaby dobrze w dloni i miala dobre parametry. Nie ukrywam, ze reke mam dosyc duza wiec interesowalaby mnie mysza o ciut wiekszych gabarytach niz moja obecna A4TECH. Jestem w stanie wydac no tak 150-175 pln max, niestety nie stac mnie na cuda typu G9 :(
Co byscie polecali?
//Kaz
Popielny [ Grand ]
A4Tech X750BF- ma pozytywne opinie

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Tylko Razer DeathAdder
camelx [ Pretorianin ]
IE 3.0
Kazgen [ Konsul ]
IE = ? co to za skrot?

Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Ja się niedawno przesiadłem z myszki jeszcze o napędzie kulkowym na Razer Lachesis... od nowa musiałem się uczyć grać, celować i poruszać na tych 4000 dpi. Mysz kosztowała co prawda 200 z groszami ale po nauce obsługi nie żałuje pieniędzy.
ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]
Z razerów tylko DeathAddera ( bo profilowany cała reszta jest średnio wygodna do strzelanek ) albo jakiegoś Explorera microsoftu 3.0 ....
kubinho12 [ The Gooner ]
Marsellus - grasz na 4000 dpi i do tego bez podkładki?:0 Co ty grasz w sapera?
Razer nie ma dużych gabarytów , spore ma chyba Microsoft Sidewinder, ale raczej polecałbym Razera (sam miałem Diamondbacka).
Kazgen [ Konsul ]
Widze wiele glosow za Razer'em wiec w takim razie pojade dzisiaj i se kupie te myche, dzieki za porady, kocham Was xD
//Kaz

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
A Logitech'a nikt Ci jeszcze nie polecił? Ja mam MX518 i co prawda żałowałem, że go kupiłem przez pierwsze 2 tyg., ale teraz nie zamieniłbym tego na nic innego. Zastanów się nad nią.
waslo [ Ajacieden ]
DeathAdder :)
Zupsky z Bree [ Konsul ]
A4Tech opto325
matisek14 [ FantasyFan92 ]
kubinho12 -> A co to przeszkadza?