GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zmieniac myszke czy nie?

02.01.2008
12:00
[1]

Kazgen [ Konsul ]

Zmieniac myszke czy nie?

Czesc wszystkim!

Obecnie posiadam gryzonia o kodowej nazwie: A4TECH X-718, mysza jest ok ale jakos tak kurcze chetnie bym wymienil na cos ciekawszego. Juz mowie co i jak.

Gram ostatnio glownie w gry FPS po sieci (Call of Duty 4 i Unreal Tournament, czasami World of Warcraft dla zabicia czasu) i chodzi mi o myszke ktora lezalaby dobrze w dloni i miala dobre parametry. Nie ukrywam, ze reke mam dosyc duza wiec interesowalaby mnie mysza o ciut wiekszych gabarytach niz moja obecna A4TECH. Jestem w stanie wydac no tak 150-175 pln max, niestety nie stac mnie na cuda typu G9 :(

Co byscie polecali?

//Kaz

02.01.2008
12:03
[2]

Popielny [ Grand ]

A4Tech X750BF- ma pozytywne opinie

02.01.2008
12:11
smile
[3]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Tylko Razer DeathAdder

02.01.2008
12:30
[4]

camelx [ Pretorianin ]

IE 3.0

02.01.2008
12:45
[5]

Kazgen [ Konsul ]

IE = ? co to za skrot?

02.01.2008
12:46
smile
[6]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Ja się niedawno przesiadłem z myszki jeszcze o napędzie kulkowym na Razer Lachesis... od nowa musiałem się uczyć grać, celować i poruszać na tych 4000 dpi. Mysz kosztowała co prawda 200 z groszami ale po nauce obsługi nie żałuje pieniędzy.


Zmieniac myszke czy nie? - Marsellus Wallace
02.01.2008
12:52
[7]

ZgReDeK [ Wredne Sepiszcze ]

Z razerów tylko DeathAddera ( bo profilowany cała reszta jest średnio wygodna do strzelanek ) albo jakiegoś Explorera microsoftu 3.0 ....

02.01.2008
12:53
[8]

kubinho12 [ The Gooner ]

Marsellus - grasz na 4000 dpi i do tego bez podkładki?:0 Co ty grasz w sapera?
Razer nie ma dużych gabarytów , spore ma chyba Microsoft Sidewinder, ale raczej polecałbym Razera (sam miałem Diamondbacka).

02.01.2008
13:02
[9]

Kazgen [ Konsul ]

Widze wiele glosow za Razer'em wiec w takim razie pojade dzisiaj i se kupie te myche, dzieki za porady, kocham Was xD

//Kaz

02.01.2008
13:28
smile
[10]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

A Logitech'a nikt Ci jeszcze nie polecił? Ja mam MX518 i co prawda żałowałem, że go kupiłem przez pierwsze 2 tyg., ale teraz nie zamieniłbym tego na nic innego. Zastanów się nad nią.

02.01.2008
13:46
[11]

waslo [ Ajacieden ]

DeathAdder :)

02.01.2008
13:51
[12]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

A4Tech opto325

02.01.2008
13:53
[13]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

kubinho12 -> A co to przeszkadza?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.