GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Grą kangurek kao 2

02.01.2008
11:15
[1]

winiar30 [ Junior ]

Problem z Grą kangurek kao 2

co mam rozbić w" śnieżnej wiosce"i czego bronią trzy armaty

02.01.2008
11:19
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Patrzyłem w solucji. Nic nie pisze o śnieżnej wiosce, jakby nie było takiego etapu. Zresztą sprawdź sam. Wpisz w google >> kangurek kao 2 solucja << i na drugiej pozycji jest poradnik.

02.01.2008
14:28
smile
[3]

winiar30 [ Junior ]

Dziękuje kolego za wskazówki znalazłem o co mi chodziło.
to kangurek kao runda 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.