maly_17a [ Centurion ]
Czy dzisiaj idzie się do szkoły?
No właśnie.. :)
Wczoraj powiedziałem wszystkim, że idziemy 3 stycznia, bo tak było zawsze. Dziś dochodzą mnie wieści, że wszyscy poszli ;)
Dlaczego taka zmiana, było gdzieś tak napisane, czy co?
Axl2000 [ Hohner ]
a niby czemu mialoby sie isc do szkoly 3 stycznia jak dzisiaj jest normalny dzien?
za czasów mojej szkoły zawsze się szło dzień po sylwku, pierwsze słysze o jeszcze jednym dniu wolnym :)
nutkaaa [ Panna B. ]
Ja mam w rozpisce terminowej na uczelni napisane że ferie zimowe mam do 2.01, tak więc się opierdzielam ;)
maly_17a [ Centurion ]
Hohner -->Hmm, domyślam się, że szkoła za Twoich czasów była dawniej. Ja odkąd pamiętam, ostatnie kilka lat był "odpoczynek" po nowym roku.
kamyk_samuraj [ Senator ]
Hohner -> Dzien po Sylwku? 1 stycznia?
Ale 2 zawsze sie szlo - i teraz tez tak jest, bo matka nauczycielka w robocie siedzi...
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Ehehe, hohner to młody, sexowny mężczyzna :D
Moja też była niedawno i moge potwierdzic, że 2giego szło sie normalnie do budy.

Eselerin [ Pretorianin ]
na studiach jest dzien rektorski i dopiero od jutra sa zajecia:D
Narmo [ nikt ]
Wiem, że gdybym miał zajęcia w tym tygodniu to bym dziś na nich był. Na szczęście nie wypadły mi (mam co 2 tygodnie) i na uczelnię jadę dopiero 8 stycznia :P
Eselerin: na studiach jest dzien rektorski
To już zależy od uczelni.
Axl2000 [ Hohner ]
maly - LO skonczylem 4 lata temu wiec nie tak dawno, no ale nie wiem, moze sie cos pozmieniało
jamkgh - lol ;)
maly_17a [ Centurion ]
To wyszło na to, że ja sobie coś u bździłem :)
Dzięki wszystkim za odzew.
lo0ol [ Jónior ]
Bez wątpienia ... tak.
Ja standardowo na 13:10. ;)
Dark Elf [ Konsul ]
nie . mam wolne. kazda srode mam wolna ;)
tzn nie. nie wolna. bo musze FAK! zapie... bo sesja za miesiac.
przeczytajcie jeszcze raz zdanie z pierwszego postu. chyba sam autor nie do konca wiedzial co chcial napiasc ;p
powiedzialm im ze 3 stycznia jest i zeby poszli. no i wszyscy poszli. gdzie tu zmiana ? xD

Moshimo [ FullMetal ]
Niektore uczelnie wyzsze robia wolne ze wzgledu pewnie na dojezdzajacych.
Ale w sredniej i nizej to raczej zawsze sie szlo 2 stycznia do szkoly, chyba ze to wypadal piatek, albo ostatecznie czwartek, to czasem sie jakos odrabialo ;p.

Foks!k [ Volleball - ]
Pozdrawiam ze szkoły :D:D

Arcy Hp [ Legend ]
U mnie na uczelni tez mam wolne do 2.01 ;p

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Ja mam w rozpisce terminowej na uczelni napisane że ferie zimowe mam do 2.01, tak więc się opierdzielam ;)
Ja dokładnie tak samo:)

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
U mnie na uczelni dzisiaj dzień wolny!
CreaToN [ Generaďż˝ ]
Również mam dziś wolne :)
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Też dziś mam jeszcze wolne. Jutro pewnie też nie pójdę, bo nie będzie mi się chciało :)
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
odkąd sięgam młoda pamięcią, drugiego stycznia zawsze szło się do szkoły.
Co nie zmienia faktu że jestem chory i siedzę w domu.
Notar [ Pretorianin ]
po szkole wlasnie jestem
Zupsky z Bree [ Konsul ]
My mamy zabawę choinkową o 16 czyli lekcje od jutra
soXik [ Pretorianin ]
hyhyhy a ja ide na 15 ;/