GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy dzisiaj idzie się do szkoły?

02.01.2008
09:29
[1]

maly_17a [ Centurion ]

Czy dzisiaj idzie się do szkoły?

No właśnie.. :)
Wczoraj powiedziałem wszystkim, że idziemy 3 stycznia, bo tak było zawsze. Dziś dochodzą mnie wieści, że wszyscy poszli ;)
Dlaczego taka zmiana, było gdzieś tak napisane, czy co?

02.01.2008
09:31
[2]

Axl2000 [ Hohner ]

a niby czemu mialoby sie isc do szkoly 3 stycznia jak dzisiaj jest normalny dzien?

za czasów mojej szkoły zawsze się szło dzień po sylwku, pierwsze słysze o jeszcze jednym dniu wolnym :)

02.01.2008
09:34
[3]

nutkaaa [ Panna B. ]

Ja mam w rozpisce terminowej na uczelni napisane że ferie zimowe mam do 2.01, tak więc się opierdzielam ;)

02.01.2008
09:34
[4]

maly_17a [ Centurion ]

Hohner -->Hmm, domyślam się, że szkoła za Twoich czasów była dawniej. Ja odkąd pamiętam, ostatnie kilka lat był "odpoczynek" po nowym roku.

02.01.2008
09:36
[5]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Hohner -> Dzien po Sylwku? 1 stycznia?
Ale 2 zawsze sie szlo - i teraz tez tak jest, bo matka nauczycielka w robocie siedzi...

02.01.2008
09:37
[6]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Ehehe, hohner to młody, sexowny mężczyzna :D

Moja też była niedawno i moge potwierdzic, że 2giego szło sie normalnie do budy.

02.01.2008
09:37
smile
[7]

Eselerin [ Pretorianin ]

na studiach jest dzien rektorski i dopiero od jutra sa zajecia:D

02.01.2008
09:38
[8]

Narmo [ nikt ]

Wiem, że gdybym miał zajęcia w tym tygodniu to bym dziś na nich był. Na szczęście nie wypadły mi (mam co 2 tygodnie) i na uczelnię jadę dopiero 8 stycznia :P

Eselerin: na studiach jest dzien rektorski
To już zależy od uczelni.

02.01.2008
09:38
[9]

Axl2000 [ Hohner ]

maly - LO skonczylem 4 lata temu wiec nie tak dawno, no ale nie wiem, moze sie cos pozmieniało

jamkgh - lol ;)

02.01.2008
09:44
[10]

maly_17a [ Centurion ]

To wyszło na to, że ja sobie coś u bździłem :)

Dzięki wszystkim za odzew.

02.01.2008
09:47
[11]

lo0ol [ Jónior ]

Bez wątpienia ... tak.


Ja standardowo na 13:10. ;)

02.01.2008
09:49
[12]

Dark Elf [ Konsul ]

nie . mam wolne. kazda srode mam wolna ;)

tzn nie. nie wolna. bo musze FAK! zapie... bo sesja za miesiac.

przeczytajcie jeszcze raz zdanie z pierwszego postu. chyba sam autor nie do konca wiedzial co chcial napiasc ;p

powiedzialm im ze 3 stycznia jest i zeby poszli. no i wszyscy poszli. gdzie tu zmiana ? xD

02.01.2008
10:50
smile
[13]

Moshimo [ FullMetal ]

Niektore uczelnie wyzsze robia wolne ze wzgledu pewnie na dojezdzajacych.
Ale w sredniej i nizej to raczej zawsze sie szlo 2 stycznia do szkoly, chyba ze to wypadal piatek, albo ostatecznie czwartek, to czasem sie jakos odrabialo ;p.

02.01.2008
11:21
smile
[14]

Foks!k [ Volleball - ]

Pozdrawiam ze szkoły :D:D

02.01.2008
11:22
smile
[15]

Arcy Hp [ Legend ]

U mnie na uczelni tez mam wolne do 2.01 ;p

02.01.2008
11:25
smile
[16]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Ja mam w rozpisce terminowej na uczelni napisane że ferie zimowe mam do 2.01, tak więc się opierdzielam ;)

Ja dokładnie tak samo:)

02.01.2008
11:25
smile
[17]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

U mnie na uczelni dzisiaj dzień wolny!

02.01.2008
11:30
[18]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

Również mam dziś wolne :)

02.01.2008
11:40
[19]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Też dziś mam jeszcze wolne. Jutro pewnie też nie pójdę, bo nie będzie mi się chciało :)

02.01.2008
11:51
[20]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

odkąd sięgam młoda pamięcią, drugiego stycznia zawsze szło się do szkoły.

Co nie zmienia faktu że jestem chory i siedzę w domu.

02.01.2008
14:03
[21]

Notar [ Pretorianin ]

po szkole wlasnie jestem

02.01.2008
14:04
[22]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

My mamy zabawę choinkową o 16 czyli lekcje od jutra

02.01.2008
14:05
[23]

soXik [ Pretorianin ]

hyhyhy a ja ide na 15 ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.