GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

smartFTP

02.01.2008
03:43
[1]

bikero [ -bitpie- ]

smartFTP

jak uzywac ten program ? jak przez niego przeslac na moja strone cale foldery zdjec ?

02.01.2008
03:53
[2]

Narmo [ nikt ]


Ale znacznie lepszym wyjściem moim zdaniem jest korzystanie z Total Commandera. Wersja 6 tego programu jest darmowa (wyskakuje przy każdym uruchomieniu okienko z prośbą o kupno ale to pikuś, bo później nie ma ograniczeń żadnych. Działa ciągle). Wersja 7 jest kompatybilna z Vistą, trial też wymaga zamknięcia okienka przy uruchomianiu programu ale można z niego korzystać najwyżej przez 30 dni (jak wspomniałem wyżej wersja 6 mogła działać w ten sposób bez problemu i rok, ale nie jest do końca kompatybilna z Vistą). Ewentualnie jakiś inny, darmowy klient ftp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.