GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

moj sprzęt+nowe gry

02.01.2008
00:53
[1]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

moj sprzęt+nowe gry

dobry wieczor moj sprzet athlon 64 3200, 1 gb ram, geforce 7600gs silent czy na tym sprzęcie pogram w crysis, wiedzmin, gothic 3 ?

02.01.2008
00:55
[2]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Malo ramu.

02.01.2008
00:55
[3]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Crysisa raczej nie uraczysz, ale pozostałych dwóch panów raczej tak. ;)

02.01.2008
00:58
[4]

Ostachh [ Pretorianin ]

Z Gothicem możesz mieć problemy...

02.01.2008
01:04
[5]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Dobry wieczor. Z Gothiciem3 będą problemy, ponieważ gra w miare dobrze chodzi na 2gb.
Crysis odpada. Przyczyna ? Wszystko. Nie przejmuj sie tym, bo sa lepsze tytuly w ktore moglbys pograc np Orange Box. Wiedzmin ? Niewiem jak wygladasytuacja z ramem, ale powinno chodzic w porzadku.

02.01.2008
01:11
[6]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Kłamcy we wszystko pograsz tyle że w Crysisa napewno tylko na najmniejszych ustawieniach.
JA NA SWOIM STARYM KOMPIE WYPAŚONYM W GF FX 5200 128 ram , 256 ram , oraz procek 1,5 ghz grałem na minimalnych ustawieniach z małymi zacieńciami w Gothicka 3 więc nie pieprzcie głupot że nie pujdzie masz moje słowo

02.01.2008
02:12
smile
[7]

orzinn [ Pretorianin ]

1. Gothic 3 sie muli na każdym sprzęcie ja mam intel core duo 6.2 i 6 giga ramu karta HD 2600 pro ddr 3 (sam go składałem) i sie rzadko przycinał ale przycinał ta gra już tak ma ale na twoim sprzęcie powinno na srednich jak dobrze pójdzie. Po 2. w WIEDZMINA żadnych problemów na średnich ci normalnie pójdzie i po 3. crysis ci sie będzie tak ciol że nawet nie warto grac bo ramu za malo :/

02.01.2008
07:11
[8]

KzX [ Konsul ]

Na pewno masz 6.2 Ghz

02.01.2008
07:34
[9]

polak111 [ T42 ]

U mnie na Athlonie 1.7 Ghz 1024 Mb RAM 400Mhz i Radeonie GeCube Extreme 9550 (inaczej 9600XT) Gothic 3 chodził na średnich detalach wystarczająco płynnie, aby dało się grać.
Teraz, na sprzęcie, który mam w sygnaturce, pocinam w Gothica 3 na najwyższych detalach i innych opcjach graficznych. Owszem, zdarzają sie drobne zacinki, ale to przez błędy w grze.

Wiedźmin spokojnie powinien pójść Ci na średnich detalach. Ta gra jest o wiele lepiej zoptymalizowana pod względem potrzebnej mocy sprzętowej. Możesz liczyć na wspaniałą rozgrywkę przy ładniej grafice.

Crysis...w tą grę powinieneś zagrać na detalach Low. Na moim sprzęcie idealnie chodzi na Medium + rozdzielczość 1280x1024 oraz jakość tekstur na High. Nie wierz forumowym krzykaczom, że Crysisa w ogóle nie odpalisz. Jak bym chciał to poszedł by on na kompie, który podałem przy opisie Gothica 3 :P.
Crysis jest to gra prosta. Tylko strzelasz i wykonujesz misje. Może i ma ładną grafikę i inne bajery, ale to nie wystarcza do fajnej rozgrywki. Mówię Ci, nie ma sensu katować sobie oczu grafiką Low przy takiej dennej grze.

KzX --> No cóż, niektórzy podając moc swojego procesora w Ghz, lubią zsumować moc dwóch rdzeni, aby być bardziej cool i pokazać ile "pienionszkuf" mają rodzice. I tak w istniejących grach wykorzysta on jeden rdzeń...

02.01.2008
07:42
[10]

KzX [ Konsul ]

polak111 - wiem.Kiedyś jakiś facet na Allegro sprzedawał komputer z procesorem Core 2Quad i napisał że procesor ma koło 10Ghz

02.01.2008
07:44
[11]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

beda dzialac, cos tam przytnie bo przydaloby sie 2gb ramu (wiem z doswiadczenia)
takze odpalisz i pograsz ale crysis czasem zatnie przez ram
wiedzmin sie powczytuje dluugo..

02.01.2008
08:07
smile
[12]

Drace66676 [ Konsul ]

KzX, hehe no sumując wszystkie rdzenie to na pewno ma tyle.
A jeśli chodzi o Gothica to jeśli ci durnie, którzy robili 3 znów tak spierdolą 4 to ja nawet nie chce tej gry widzieć. Jak można tak grę zje..ać. totalny badziew pod względem optymalizacji. Nawet nie dorównuje Crysisowi czy CoD 4 pod względem grafiki a się tnie. A Call Of Duty 4 jakoś mi sie nie tnie, Crysis również chodzi w miarę płynnie, jak na takie wysokie wymagania.

02.01.2008
08:21
[13]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Spokojnie zagrasz!!

Mój kuzyn Crysisa odpalił na 7300gt 1.6 GHZ sempron i 768 ram na Low, czasami sie przytnie ale to nie przeszkadza

02.01.2008
08:26
[14]

PAWLAK91 [ Chor��y ]

Spokojnie pograsz w te wszystkie gry.. może nawet na średnich detalach, no może oprócz Crysisa :]

02.01.2008
13:40
smile
[15]

kkkkkkrystian [ Senator ]

ja na Athlonie 3200+, 1 GB Ramu, 7600GT ciupałem ładnie we wszystko co nowe, crysis u Ciebie spokojnie będzie śmigał nawet na rodziałce 1024x768, a z gothiciem i witcherem również nie bedzie problemów
teraz po drobnym OC i dokupieniu Gigabajta pamięci jest dobrze ;) i w nowości śmigam w zależności od gry (medium-high) na rozdziałce 1024x768, no są też wyjątki tj. Cod4, Pes8

02.01.2008
13:43
[16]

matisek14 [ FantasyFan92 ]

Pójdzie Ci wszystko, ale w niskiej rozdzielczości i niskich detalach (mojemu brejdakowi poszedł Crysis na GF6600, Athlonie 2 GHz i 1 GB Ramu DDR)

02.01.2008
14:07
[17]

pawloki [ TheGman ]

w wiedzmin na 100 procent i tak samo z gothic 3 a z crysis tez zagrasz

02.01.2008
14:16
[18]

Garret Rendellon [ Pretorianin ]

Gothic 3- pojdzie dosc plynnie na srednich
Wiedzmin-to samo tylko ze bardziej plynnie
Crysis-bez wiekszego ciencia sie na najniszszych

02.01.2008
14:20
[19]

Mac94 [ TF2 Player ]

W Crisis to na 1024 x 768 i kilka opcji na medium zagrasz, ale nie ma sensu grac na takim komputerze bo głównym plusem tej gry jest B. D. grafika a na swoim sprzęcie jej nie zobaczysz .

Wiedźmin na medium powinien chodzić, ale będzie długo lądować bo trochę za mało ramu . Ściągnij nowego pacha 1,2 chyba on poprawia czas ładowania się.

Najgorzej będzie z Gothic 3 ta gra na chyba każdym komputerze hamuje . Na low - medium jakoś będzie chodzić, ale i tak chyba będzie często ciąć dokup jeszcze 1GB ramu i będzie dobrze.

02.01.2008
14:28
smile
[20]

devil07 [ Centurion ]

nie płacz rzech jakich malo nic ci nie pojdzie

02.01.2008
14:33
[21]

yeef [ Pretorianin ]

To ja się podłączę, jak mi będzie chodził Crysis i cała reszta wymienionych tu gier. na jakich detalach ?
Specyfikacja mojego komputera w sygnaturce!

02.01.2008
14:36
[22]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

umnie na duron 1200, 256 ram gothic 3 chodzi w miare płynnie na medium, więc u Ciebie też pójdzie
(co za bzdury niektórzy wypisują)

02.01.2008
14:37
[23]

yeef [ Pretorianin ]

Chodzi to może, ale mi bardziej zależy na dobrej grafice niż na samej grze, dlatego pytam. Zamówiłem już Crysisa i mam pewne obawy czy będę mógł spokojnie grac na wysokich detalach czy też nie.

02.01.2008
14:37
[24]

devil07 [ Centurion ]

STIFFLERSMUM NA SERIO UMNIESZ

02.01.2008
14:42
[25]

yeef [ Pretorianin ]

devil07 -- Może tylko o spacji zapomniał :D, ale zawsze coś się znajdzie żeby się czepic :P ja np: nie moge zrobic małego Ć tylko c a nie wiem czemu :)

02.01.2008
14:46
[26]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

memeczyslaw---> mam prawie taki sam komp więc Ci odpowiem

G3 ---> Trochę się tnie, jak u większośći
Witcher---> Na średnich nawet dobrze chodzi
Crisis---> Na minimalnych możesz grać w miarę płynnie

02.01.2008
14:48
[27]

yeef [ Pretorianin ]

[21] proszę o odpowiedź :)

02.01.2008
14:52
smile
[28]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

yeef --> Crysis powinien śmigać na wysokich detalach, na detalach ULTRA może czasami zwolnic. Żeby odpalić Crysisa na max detalach są potrzebne 3 karty graficzne GeForce 8800 GTX :O

02.01.2008
14:53
[29]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

Na maxymalnych

02.01.2008
14:54
[30]

Mac94 [ TF2 Player ]

yeef <----- Jeśli naprawdę masz taki komputer jak pisze u ciebie w sygnaturce to każda z tych gier powinna u ciebie chodzić na FULL. No może trochę Crisis hamować będzie, ale nie powinien.

02.01.2008
15:11
smile
[31]

Qumen [ Pretorianin ]

orzinn---> 6gb ramu? Haha chyba w snach!
A co do gier to pojda ci wszystkie ale nie na max detalach.. ale w koncu nie chodzi tylko o grafike ;)

03.01.2008
00:49
[32]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

ok dzieki za pomoc mam nadzieje ze sobie pogram chociaz w wiedzmina bo naprzyklad taki nfs pro street zacina na maxymalnych minimalnych ;/

03.01.2008
08:42
[33]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Twój sprzęt+Nowe Gry

To się wzajemnie wyklucza.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.