
pawree [ Legionista ]
No i mamy 2008 Rok
Bardzo proszę o klik w link
Pozatym życze szczęścia w 2oo8 roku
Zupsky z Bree [ Konsul ]
JA NIE KLIKAM W CIEMNO WIĘC TAKIM SPRAWOM MÓWIĘ NIE
Pilotiusz [ Pretorianin ]
w nic nie klikne i stwierdzam fakt ze mamy 2008 rok....