
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Wyznania... Mój jubileusz
J0GURT [ Konsul ]
Sto lat z nami Airsoftowcu! Twoja 5 rocznica na GOLu, moja 18nasta na świecie.
N|NJA [ Senator ]
Kyussa, Muse czy Nine Inch Nails
Kyuss jak najbardziej, ale co tam robi Muse i NiN? No ja cie prosze, nie mieszaj słodkiej czekolady z wodą pod ogórki. :P
Poza tym- linki nie trybią.
EDIT: O, już trybią.
Do zdjęcia z papierosem trzeba przybrac odpowiednią pozę i odpowiednio wyglądac.
I pisze się "przymrużeniem".
To tak, zeby zadośćuczynić czepialskości GOLa pod wieczór :P
Ale zeby nie było- browarek sobie otworze, niech będzie.

Mazio [ Mr Offtopic ]
pozdrowienia od Pana Mazia
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1820428
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Wszytskiego najlepszego i kolejnych 5 lat na GOLu :)
ronn [ moralizator ]
Avril nie jest gówniana
<3
N|NJA [ Senator ]
Ronn-> o tym nie wspomniałem, bo to sie wie samo przez sie.
Widzimy sie na jej koncercie w tym roku, nie? ;)
ronn [ moralizator ]
N|Nja, no wiadomo ze ta. Zbieram ekpie, bo wiekszość myśli, ze nie jestem tru jadac :/
gromusek [ Street View ]
yyyy.... tego... no .... najlepszego
E: se możesz posiedzieć z nami jeszcze 5 lat
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Pan Mazio -> Byłem ciekawy czy to jeszcze pamiętasz ;). Szkoda, że mi się edit skończył, bo dopisałbym jeszcze podziękowania dla Pana za Globulosa. Rok w niego grałem.
J0GURT -> Najlepszego! Już nie będziesz musiał nosić karteczek na strzelanki ;)
N|NJA ->
Do zdjęcia z papierosem trzeba przybrac odpowiednią pozę i odpowiednio wyglądac.
Normalnie nei pale fajek, więc chciałem na zdjęciu wyglądać jak jakiś żul.
Noga jest moja ;)
N|NJA [ Senator ]
Okej, rozgrzeszam, choc mało zulowate.
Boje się spytac jeno, czy ta noga w kadrze to aby na pewno twoja.
Ronn-> Mam kumpla, który tez chetnie sie zabierze. Kombinuj jeszcze ze 3 osoby i wynajmujemy busa.
Taikun. [ NINTENDO ]
ej panowie ... na Avril chętnie z Wami wyskoczę, ale jeśli zahaczymy potem o koncert Krzyśka Krawczyka w Ustrzykach .. pa pa pa pa Parostatkiem ...

mirencjum [ operator kursora ]
Pozdrawiam, gratuluje i życzę...!
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Dajcie spokój z tą Avril,,, Blog 27 jeszcze zrozumiem, w końcu one są jeszcze mocno małoletnie ;)
davhend [ Ghost of Sparta ]
He, he. Te forum mnie zadziwia, jestem już tu tyle czasu, a ciągle spotykam ludzi, których widzę pierwszy raz na oczy, a są tutaj dłużej ode mnie. Gdzie się podziewałeś chłopie przez te pięć lat? :)
maviozo [ Man with a movie camera ]
davhend -> Witam na forum;) ja nawet nie pamiętam, którego to dnia doznałem olśnienia i zarejestrowałem się....a daty też mi nie podadzą!;)
Paul12 [ Buja ]
A wpadajcie na Avril, nawet nie musicie iść na koncert - ale na bro pójdziemy przynajmniej :)
TLC - Pozdrawiam i życzę sobie i Tobie kolejnych n lat i wspólnych pikników. Mi kilka dni temu stuknęło 6 czy 7 ;p
Btw - który to ten Twój kultowy tekst?
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Buja -> "The LasT Child" ;)
Chyba było to tak, że rzuciłem jakimś tekstem, komuś się on spodobał i zamiast go przepisać z adnotacją +1, to napisał tylko mój nick. A później ktoś bezmyślnie to przepisał ;)

kamil2801 [ Centurion ]
O kur** 16:17 aaaaaaaaaa

Kompo [ Legend ]
Gratulacje.
I najlepszego dla Jogurta.

Kyahn [ Rossonero ]
5lat? Przecież to nic :P Ja założę taki wątek jak mi stuknie 10lat albo ranking +100 :)
Pozdr.
P.S. Gratz
Kurdt [ Legend ]
Nie jesteś GOLowym Tru. Każdy GOLowy Tru swoją piątkę obchodził najpóźniej w 1983, potem były już tylko dzieci Neostrady, pedofile i wysiu.

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Urzekła mnie Twoja historia.
Taikun. [ NINTENDO ]
potem były już tylko dzieci Neostrady, pedofile i wysiu.
to do której grupy się zaliczamy kurdt ? wysiu chyba odpada ...
Kurdt [ Legend ]
Tai -> A masz Neostradę? Bo ja nie chyba.
Taikun. [ NINTENDO ]
w sumie też nie mam ... czyli jednak ...