GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gdy 'tunatic' nie dziala

01.01.2008
23:47
[1]

ronn [ moralizator ]

gdy 'tunatic' nie dziala

Musze znalezc jedna piosenke, nie bedzie to latwe, ale musze tego posluchac :)

To stary spokojny hamerykanski klasyk. Jakis ziom spiewa cos w stylu : (+/-)

I saw the sunset in the west, I saw the sunset in the east
I saw coś tam jeszcze innego i bardziej wypasionego

co to moze byc?

02.01.2008
00:48
[2]

ronn [ moralizator ]

up up up

03.01.2008
15:58
[3]

ronn [ moralizator ]

pliissss :)

up ^

03.01.2008
16:45
[4]

Kurdt [ Legend ]

Slade - Far Far Away? Jedyne co mi się skojarzyło, chociaż lyricsy nie są kubek w kubek jak napisałeś.

EDIT: Mam nawet żutuba: .

03.01.2008
16:46
smile
[5]

ronn [ moralizator ]

Tak! To to! Dziękuje bardzo :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.