GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS Pro Street Problem.....

01.01.2008
23:40
smile
[1]

yeef [ Pretorianin ]

NFS Pro Street Problem.....

Witam, mam problem z Pro Street/em, włączam grę na słabych detalach jak i na high obraz dziwnie skacze i gra jest spowolniona, pogram trochę i wywala do systemu, mam najnowsze sterowniki do kart graficznych i system Viste Ultimate. Posiadam Oryginalną kopię gry, po zainstalowaniu patcha 1.1 gra się zaczyna ładowa i po 5/s wywala do windy, w czym problem.

PS Komputer posiadam jak w sygnaturce.

01.01.2008
23:52
[2]

yeef [ Pretorianin ]

UP^^^^^^^^^^^^^^^^

01.01.2008
23:57
smile
[3]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

Beznadziejny oryginał, musisz kupić pirata.

01.01.2008
23:58
smile
[4]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

To dziwne skakanie to zwyczajnie błąd gry. Ja mam to samo. Ponoc patch to naprawia. podobnie z wyłączaniem gry. a co do patcha to możliwe ze nie współdziała z Twoja wersja. Z tego co wiem jest kompatybilny tylko z wersja amerykańska

02.01.2008
00:22
[5]

Conath [ Generaďż˝ ]

hm, moze amd dual core optimizer?

sprawdz jeszcze czy masz najnowsze directx`y.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.