
yeef [ Pretorianin ]
NFS Pro Street Problem.....
Witam, mam problem z Pro Street/em, włączam grę na słabych detalach jak i na high obraz dziwnie skacze i gra jest spowolniona, pogram trochę i wywala do systemu, mam najnowsze sterowniki do kart graficznych i system Viste Ultimate. Posiadam Oryginalną kopię gry, po zainstalowaniu patcha 1.1 gra się zaczyna ładowa i po 5/s wywala do windy, w czym problem.
PS Komputer posiadam jak w sygnaturce.
yeef [ Pretorianin ]
UP^^^^^^^^^^^^^^^^

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
Beznadziejny oryginał, musisz kupić pirata.

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
To dziwne skakanie to zwyczajnie błąd gry. Ja mam to samo. Ponoc patch to naprawia. podobnie z wyłączaniem gry. a co do patcha to możliwe ze nie współdziała z Twoja wersja. Z tego co wiem jest kompatybilny tylko z wersja amerykańska
Conath [ Generaďż˝ ]
hm, moze amd dual core optimizer?
sprawdz jeszcze czy masz najnowsze directx`y.