GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3 PATHE**i problemy

01.01.2008
23:01
smile
[1]

wodik [ Chor��y ]

Gothic 3 PATHE**i problemy

Siemanko wszystkim mam pytanie czy jest juz path ktory minimalizuje wymagania gry lub kiedy mozna sie go spodziewac

02.01.2008
00:01
smile
[2]

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]

ma wyjść za niedługo (nie jest nigdzie napisane kiedy dokładnie) patCh, który będzie w znacznym stopnio optymalizował grę pod względem optymalnego wykorzystania pamięci więc w pewnym sensie zaniży troche wymagania ale bez dobrego sprzętu nie spodziewał bym się rewelacji (raczej ten patCh pozwoli na płynniejsze granie tym osobom, którym pomimo bardzo dobrego sprzętu gra nadal coś tam "podskakuje") ale póki co niewiele na ten temat wiadomo, pozostaje tylko czekać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.