GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wieża - Sony MHC RG 295 - co sadzicie

01.01.2008
20:13
smile
[1]

SzymX_09 [ Konsul ]

Wieża - Sony MHC RG 295 - co sadzicie

Mój kuzyn mnie meczy żeby zapytać kogoś co sądzi o tej właśnie wieży. czy jest dobra i czy opłaca się ją kupić
Pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.