SzymX_09 [ Konsul ]
Wieża - Sony MHC RG 295 - co sadzicie
Mój kuzyn mnie meczy żeby zapytać kogoś co sądzi o tej właśnie wieży. czy jest dobra i czy opłaca się ją kupić Pozdrawiam