GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką sieciowke polecicie?

01.01.2008
19:51
[1]

Darth Father [ Pretorianin ]

Jaką sieciowke polecicie?

Nie długo mam urodziny i chciałbym na nie dostac jaks sieciowe najlepiej fps i żeby poszla na tamim sprzecie :Ge Force 8600 Ghz 2.1 co do ramu jeszcze nie wiem ale tak 1gb-2gb

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.