Darth Father [ Pretorianin ]
Jaką sieciowke polecicie?
Nie długo mam urodziny i chciałbym na nie dostac jaks sieciowe najlepiej fps i żeby poszla na tamim sprzecie :Ge Force 8600 Ghz 2.1 co do ramu jeszcze nie wiem ale tak 1gb-2gb