GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hi-Fi Audio-Video

01.01.2008
19:48
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

Hi-Fi Audio-Video

Dawno dawno temu założyłem wątek o sprzęcie Hi-Fi oraz ogolnie tematach Audio - Video :)

Wątek doczekał się 2 części ipadł, nie moge go znaleźc, a chętnie bym go reaktywował gdyż wielkimi krokami zmierzam do zmiany osprzętu AV :)

Aktualnie:

TV: Panasonic 26LX60
Amplituner: JVC RX-E100R
Głośniki: 2x Magnat Monitor 220 + Jamo E5SUB2

W zamiarach zmana na 32" LCD + Pioneer VSX517 + centralny Magnat 210 i 2 surroundy model 110. Co sądzicie o takim zestawieniu? Wszystko to ma grać w około 12m2, narazie te 2 magnatki (nowe u mnie w pokoju) grają naprawde ładnie na starym gównianym amplitunerze, aż suba wyłączyłem ;)


Hi-Fi Audio-Video  - Axl2000
02.01.2008
13:22
[2]

Axl2000 [ Hohner ]

niiiikt?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.