GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 08

01.01.2008
19:46
smile
[1]

wodik [ Chor��y ]

Fifa 08

Witam nowa fifa 08 nie jest zbyt dobra rozni sie tylko od poprzedniej fify numerkiem i nowymi skaladami i jakims tam bonusem

01.01.2008
19:47
[2]

dudka [ Legend ]

taj jak każda inna fifa hehe panowie z Kanady nie starają się już od kilku ładnych lat. Jeszcze trochę i Konami pobije ich na głowę...

01.01.2008
19:47
[3]

SanthiX [ Almost Saint ]

Przystopuj z tymi wątkami!

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6424325&N=1

EOT

Jeszcze trochę i Konami pobije ich na głowę...

To nastąpiło już wraz z premierą PES-a 3.

06.01.2008
17:08
[4]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

dlatego taka jest bo robili ja w tym samym roku co FIFE 06 i FIFE 07 teraz jak wejdzie 09 edzie inna
Sami zobaczcie FIFA 06 FIFA 2005 to sam a FIFA 07 FIFA 08 to samo FIFA 06 FIFA 08 nie to samo

06.01.2008
17:12
[5]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

To co mówisz to prawda, tylko zastanawiam się jaki jest cel twojej wypowiedzi? Chcesz się wyżalić za wyrzucone w błoto pieniądze?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.