
wodik [ Chor��y ]
Fifa 08
Witam nowa fifa 08 nie jest zbyt dobra rozni sie tylko od poprzedniej fify numerkiem i nowymi skaladami i jakims tam bonusem
dudka [ Legend ]
taj jak każda inna fifa hehe panowie z Kanady nie starają się już od kilku ładnych lat. Jeszcze trochę i Konami pobije ich na głowę...
SanthiX [ Almost Saint ]
Przystopuj z tymi wątkami!
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6424325&N=1
EOT
Jeszcze trochę i Konami pobije ich na głowę...
To nastąpiło już wraz z premierą PES-a 3.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
dlatego taka jest bo robili ja w tym samym roku co FIFE 06 i FIFE 07 teraz jak wejdzie 09 edzie inna
Sami zobaczcie FIFA 06 FIFA 2005 to sam a FIFA 07 FIFA 08 to samo FIFA 06 FIFA 08 nie to samo
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
To co mówisz to prawda, tylko zastanawiam się jaki jest cel twojej wypowiedzi? Chcesz się wyżalić za wyrzucone w błoto pieniądze?