GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brother DCP-330C

01.01.2008
19:04
[1]

azok12 [ Pretorianin ]

Brother DCP-330C

Mam tą drukarkę i z powodu braku tuszu w niebieskim kartridżu nie chce ona drukować na czarno, w tej drukarce każdy tusz ma osobny kartridż więc chyba na czarno drukować powinna. W instrukcji nic na ten temat nie pisze, może ktoś wie czy można tę opcję jakoś wyłączyć? Kartridż zamówiłem, ale będzie dopiero w przyszłym tygodniu, a pilnie muszę wydrukować pewien dokument.

01.01.2008
19:26
[2]

vit123 [ no pain no game ]

Te drukarki mają to do siebie że muszą mieć wszystkie tusze przynajmniej na min - a jak szybko coś musisz wydrukować to na pen/cd/fdd i do punktu ksero lub podobnego

01.01.2008
19:29
smile
[3]

Arxel [ Legend ]

nie chce ona drukować na czarno

Zakup oryginalne kartridże


Kurcze, sam planuje zakupić 350C... Trudno, przeżyje :P

01.01.2008
19:29
smile
[4]

Morbus [ TIR DRIVER ]

kolego doszly mnie jakies plotki ze musi byc zasloniety czujnik... np tasma samoprzylepna.. ale co i jak to nie weim sam musisz do tego dojsc... ja mam dcp 115c i powiem jedno g*** na maxa

01.01.2008
19:33
[5]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

powinna być opcja drukowania tylko na czarno-biało i wtedy liczy się tylko czy jest czarny tusz

01.01.2008
19:56
[6]

azok12 [ Pretorianin ]

PrzemoDZ --> Jest taka opcja, ale i tak nie drukuje, na wyświetlaczu pojawia się "Art. pusty Cyan".

Arxel --> Mam orginalne tusze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.