GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oplaca sie taki zestaw PC?

01.01.2008
18:49
[1]

Randone [ Generaďż˝ ]

Oplaca sie taki zestaw PC?

Potrzebuje szybko jakis w miare wydajny zestawik do gier. Czy ten:



oplaca sie kupowac czy tez za ta cene mozna kupic cos lepszego?

Z gory dziekuje za odpowiedz i dla wszystkich Sczesliwego Nowego Roku!

01.01.2008
18:52
[2]

cfs09 [ Konsul ]

Zestawik nawet, nawet, chociaż nie wiem jaki jest sens dawać do niego taką kartę jak 8600 z 1GB pamięci. 8800 GTS 320 sprawdził by się lepiej.

01.01.2008
19:01
[3]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Jeżeli ma być "w miarę" wydajny, to jest ok.
Karta graficzna jest raczej mocno średnia (pozwoli grać w większość nowych gier na Medium) i ta jej super, mega, hiper pamięci po prostu śmieszy, bo ta karta nie jest na tyle mocna by zrobiła pożytek nawet z 512MB, a tu walneli 1GB i chcą wmówić ludziom że dzięki temu to jest "graficzny potwór"

01.01.2008
19:03
[4]

Randone [ Generaďż˝ ]

an co powiecie na ten zestaw?




edit:
zapomnialem nadmienic, ze za 3-5 miesiecy wymienie karte graficzna na duzo lepsza.
W chwili obecnej musze juz teraz cos kupic, a jak wiadomo, swieta kazdemu daly po kieszeni :(

01.01.2008
19:05
[5]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

2GB i 8400?<lol2> kto robi takie rzeczy?:) chyba Polak na trzeźwo:)

01.01.2008
19:05
[6]

Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]

ten pierwszy zestaw jest "średni" patrząc pod kątem gier- za to drugi to totalna porażka- nawet gry z 2006 roku nie będą dobrze chodzić

BeneQ- a co się nie podoba Ci?? zestaw jak najbardziej ok- ale nie do gier (no i cena średnia)

01.01.2008
19:06
[7]

Axl2000 [ Hohner ]

hehehehe na tym to na LOW moze pograsz w nowe gierki :D

sorry ale czego oczekujesz od komputera tanszego niz dobra karta graficzna?

01.01.2008
19:14
[8]

Igierr [ Isilven ]

Mnie się podoba ten sprzęcik. Ja bym brał.

01.01.2008
19:34
[9]

Randone [ Generaďż˝ ]

ok, rozumiem, ze w tym zestawie najslabszym ogniwem jest karta? A inne podzespoly: plyta glowna, ram, itp. ok?
Jak wspomnialem wyzej karte wymienie za kilka miesiecy.
Moze znacie lepsze oferty w podobnej cenie?

01.01.2008
19:38
[10]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

W tym drugim zestawie są wolne pamięci (tylko 667MHz), i słaba płyta główna.

02.01.2008
00:03
[11]

Randone [ Generaďż˝ ]

zmienilem zestaw
grafika ASUS EAH 3870 512MB kupiony na allegro za 720 pln

teraz trzeba reszte sprzetu dokupic :)

02.01.2008
00:21
[12]

Conath [ Generaďż˝ ]

o, dobrze kombinujesz:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.