GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Deus Ex 3

01.01.2008
18:19
[1]

pawloki [ TheGman ]

Deus Ex 3

Deus Ex 3 będzie kolejną część bardzo dobrej gry Deus Ex co myśli cię czy 3 część będzie lepsza od poprzednich?



01.01.2008
18:19
[2]

Veriqs [ RASENGAN ]

Jak wyjdzie jakiś nowy trailer albo screeny to sie dowiemy :)

01.01.2008
18:21
[3]

Hugunumana [ Konsul ]

sie okaże!!


Veriqs---> nie nalezysz czasem do AchtungTEAM??

01.01.2008
18:33
[4]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Może wyjść lepsza od 2, ale na pewno nie do 1 :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.