pawloki [ TheGman ]
Deus Ex 3
Deus Ex 3 będzie kolejną część bardzo dobrej gry Deus Ex co myśli cię czy 3 część będzie lepsza od poprzednich?
Veriqs [ RASENGAN ]
Jak wyjdzie jakiś nowy trailer albo screeny to sie dowiemy :)
Hugunumana [ Konsul ]
sie okaże!!
Veriqs---> nie nalezysz czasem do AchtungTEAM??
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Może wyjść lepsza od 2, ale na pewno nie do 1 :)