GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pilnie potrzebna tresc umowy wykonawca-organizator (koncert)

01.01.2008
18:14
[1]

yasiu [ Senator ]

pilnie potrzebna tresc umowy wykonawca-organizator (koncert)

bylem na nogach przez 14 godzin, padnietym niemozebie... a zapomnialem przed sylwestrem tego poszukac - potrzebny mi szablon umowy ktora zawiera organizator z zespolem w sprawie wykonania koncertu - moze byc najprostsza, kto, gdzie, kiedy i za ile... moze ma ktos cos takiego pod reka? wielce uciesze moja znajoma :)

01.01.2008
18:19
[2]

eJay [ Gladiator ]

Nie wiem czy to dobre. Ma być zlecenie?

01.01.2008
18:21
[3]

yasiu [ Senator ]

jest to jakas baza, wymagalaby pewnych modyfikacji... mialem kiedys podobna umowe stworzona specjalnie w tym celu, kiedy jeszcze organizowalem imprezy, wiec jesli ktos mi taka podrzuci, ma u mnie wielkie bro, a jesli nie, przerobię tą :)

01.01.2008
19:08
[4]

yasiu [ Senator ]

łupne jeszcze :)

01.01.2008
19:14
[5]

eltexo [ Konsul ]

Może coś takiego:

01.01.2008
23:34
[6]

yasiu [ Senator ]

eltexo - rewelacja... takie umowy zawieralem z wykonawcami, po wycieciu polowy :)

dzieki wielkie - zapraszam, wagon club wroclaw, wielkie piwko na koszt moj, albo gdziebadz jestes skad, cos sie pomysli :)

02.01.2008
00:14
[7]

eltexo [ Konsul ]

Wrocław - szkoda,że tak daleko ;) (okolice Gdańska okupuję ;) )
Jednak jeśli będę kiedyś w okolicy to oczywiście z chęcią wpadnę ;)

Cieszę się,że pomogłem :)

02.01.2008
00:54
[8]

b166er [ grindcore Joe ]

eltexo spoko spoko moge przejac Twoja nagrode :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.