yasiu [ Senator ]
pilnie potrzebna tresc umowy wykonawca-organizator (koncert)
bylem na nogach przez 14 godzin, padnietym niemozebie... a zapomnialem przed sylwestrem tego poszukac - potrzebny mi szablon umowy ktora zawiera organizator z zespolem w sprawie wykonania koncertu - moze byc najprostsza, kto, gdzie, kiedy i za ile... moze ma ktos cos takiego pod reka? wielce uciesze moja znajoma :)
eJay [ Gladiator ]
Nie wiem czy to dobre. Ma być zlecenie?
yasiu [ Senator ]
jest to jakas baza, wymagalaby pewnych modyfikacji... mialem kiedys podobna umowe stworzona specjalnie w tym celu, kiedy jeszcze organizowalem imprezy, wiec jesli ktos mi taka podrzuci, ma u mnie wielkie bro, a jesli nie, przerobię tą :)
yasiu [ Senator ]
łupne jeszcze :)
eltexo [ Konsul ]
Może coś takiego:
yasiu [ Senator ]
eltexo - rewelacja... takie umowy zawieralem z wykonawcami, po wycieciu polowy :)
dzieki wielkie - zapraszam, wagon club wroclaw, wielkie piwko na koszt moj, albo gdziebadz jestes skad, cos sie pomysli :)
eltexo [ Konsul ]
Wrocław - szkoda,że tak daleko ;) (okolice Gdańska okupuję ;) )
Jednak jeśli będę kiedyś w okolicy to oczywiście z chęcią wpadnę ;)
Cieszę się,że pomogłem :)
b166er [ grindcore Joe ]
eltexo spoko spoko moge przejac Twoja nagrode :P