GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy chodzi wam ta strona ?

01.01.2008
18:07
[1]

Notar [ Pretorianin ]

Czy chodzi wam ta strona ?

no własinie .. www.bnx.pl - ta strona wam wejdzie ale gdy klikniecie Załóż strone WWW, albo Rejestracja to czy wam wchodzi to, bo mi nie.. :/

01.01.2008
18:10
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Nie wchodzi, error.

01.01.2008
18:11
smile
[3]

Hugunumana [ Konsul ]

wchodzi:) aha:/ no niestety rejestracja nie dziala.


Czy chodzi wam ta strona ? - Hugunumana
01.01.2008
18:11
[4]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Nie

01.01.2008
18:15
[5]

raper741 [ Legend ]

Nie działa. Pewnie awaria serwera lub trwają prace nad poprawieniem czegoś.

01.01.2008
18:19
[6]

Ghorri [ ]

Strona działa, rejestracja już nie.

01.01.2008
18:20
[7]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]

Jak widać działa---->
Ale stworzenie strony www już nie.


Czy chodzi wam ta strona ? - ctp. Miller
01.01.2008
18:21
[8]

_Apple_Mac [ Centurion ]

Tak działa.
A na przyszłość podając adres napisz na początku , bo inaczej musze kopiować i wklejać do okna przeglądarki co jest strasznie, wkurzającym zajęciem.
ed. a o rejestracje chodzi. W takim razie nie działa.

01.01.2008
18:24
[9]

Notar [ Pretorianin ]

_Apple_Mac --> ok teraz bede pamiectac

01.01.2008
18:24
[10]

Robertgtdf [ Centurion ]

Notar wejdź tutaj :)

01.01.2008
18:27
[11]

Notar [ Pretorianin ]

Robertgtdf ---> dzieki, ale ta stroa mi niedziala :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.