Notar [ Pretorianin ]
Czy chodzi wam ta strona ?
no własinie .. www.bnx.pl - ta strona wam wejdzie ale gdy klikniecie Załóż strone WWW, albo Rejestracja to czy wam wchodzi to, bo mi nie.. :/
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Nie wchodzi, error.
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Nie
raper741 [ Legend ]
Nie działa. Pewnie awaria serwera lub trwają prace nad poprawieniem czegoś.
Ghorri [ ]
Strona działa, rejestracja już nie.
ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
Jak widać działa---->
Ale stworzenie strony www już nie.
_Apple_Mac [ Centurion ]
Tak działa.
A na przyszłość podając adres napisz na początku , bo inaczej musze kopiować i wklejać do okna przeglądarki co jest strasznie, wkurzającym zajęciem.
ed. a o rejestracje chodzi. W takim razie nie działa.
Notar [ Pretorianin ]
_Apple_Mac --> ok teraz bede pamiectac
Robertgtdf [ Centurion ]
Notar wejdź tutaj :)
Notar [ Pretorianin ]
Robertgtdf ---> dzieki, ale ta stroa mi niedziala :P