GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki!

01.01.2008
17:25
smile
[1]

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]

Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki!

Proszę o humorystyczne obrazki pokazujący nędzy stan mojego wewnętrznego ja, spowodowanego przez kobietę. Muszą być śmieszne i "kulturalne". Z góry po stokroć dzięki!

01.01.2008
17:29
[2]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

?


Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki! - Blazkovitch
01.01.2008
17:30
[3]

req_ [ wet and dirty ]


Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki! - req_
01.01.2008
17:30
[4]

Taikun. [ NINTENDO ]


Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki! - Taikun.
01.01.2008
17:33
smile
[5]

Regis [ ]

Muszą być śmieszne i "kulturalne". Z góry po stokroć dzięki!

Widze, że trochę zmieniłeś koncepcję w stosunku do tego usuniętego wątku? ;D

Nawiązując do niego, postanowiłem narysować przekrój przez warstwy skalne jury krakowsko-częstochowskiej -->


Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki! - Regis
01.01.2008
17:40
smile
[6]

pasterka [ Paranoid Android ]


Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki! - pasterka
01.01.2008
17:41
smile
[7]

Narmo [ nikt ]

-->


Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki! - Narmo
01.01.2008
17:41
smile
[8]

Hugunumana [ Konsul ]

Regis <--- GENIALNE!!!!!

01.01.2008
17:44
[9]

Deepdelver [ Legend ]

Klasyka nigdy się nie starzeje -->


Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki! - Deepdelver
01.01.2008
17:58
[10]

_ramadan_ [ Jagiellonia Białystok ]

Regis ---> wielkie dzięki. Wprowadziłem kilka drobnych zmian i jestem bardzo usatysfakcjonowany ;)


Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki! - _ramadan_
01.01.2008
18:02
smile
[11]

Regis [ ]

'podziekowania dla Regisa dla koncept dołu'

Przerobiłeś mój w pocie czoła wyrysowany obrazek i tylko 'koncept'?
Paaanie... Czekaj na pozew sądowy ;D

01.01.2008
18:04
[12]

jewbacca [ Generaďż˝ ]


Muszę pokazać, że mam doła - potrzebne obrazki! - jewbacca
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.