NRG [ Centurion ]
Stalker - problem...help
Pozyczylem kumplowi stalkera...i gdy chce go uruchomic pojawia sie taki blad (dziwne ze po niemiecku) :
die page-datei ist deaktiviert oder die dateigrose reicht nicht aus . um zu funktionieren braucht das spiel eine page-datei von mindestens 2gb bitte die system konfiguration snpassen bevor das spielk erneut gestartef wird
Jego pc:
procek: Intel Pentium 4 CPU 3.06GHz (2 CPUs), ~3.1GHz
ram: 512MB
karta: NVIDIA GeForce FX 5500
Win XP
Kainek [ Konsul ]
gra wymaga 2gb pliku wymiany
NRG [ Centurion ]
tzn ?
Conath [ Generaďż˝ ]
NRG [ Centurion ]
aa format by pomogl ? bo kumpel wspominal ze musi zrobic. Bo bawic sie tymi programami z nvision.pl troche skomplikowane : /
Hugunumana [ Konsul ]
zwieksz pamiec wirtualna!! wiesz jak sie to robi??
cfs09 [ Konsul ]
Format nic tu nie pomoże, ale problem jest dość łatwy do rozwiązania. Kliknij prawym przyciskiem myszy na "Mój komputer" i wybierz "właściwości". Wybierz zakładkę "Zaawansowane", kliknij przycisk "Ustawienia" w polu "Wydajność", po czym znów wybierz zakładkę "Zaawansowane" z nowego okna i w polu "Pamięć wirtualna" kliknij przycisk "Zmień". Tam wybierz "Rodzaj niestandardowy i w obu polach wpisz "2048".
NRG [ Centurion ]
cfs09 --> ok dzieki mam nadzieje ze sie uda xd bo jestem kompletnie zielony w tym temacie
Kainek [ Konsul ]
format nie pomoze
Panel sterowania->System->Zaawansowane->Wydajnosc->Zaawansowane->Pamiec wirtualna - zmien -> rozmiar niestandartowy - 2048 min/max -> OK
NRG [ Centurion ]
dziekuje za pomoc !!! dziala : )