GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stalker - problem...help

01.01.2008
17:23
[1]

NRG [ Centurion ]

Stalker - problem...help

Pozyczylem kumplowi stalkera...i gdy chce go uruchomic pojawia sie taki blad (dziwne ze po niemiecku) :
die page-datei ist deaktiviert oder die dateigrose reicht nicht aus . um zu funktionieren braucht das spiel eine page-datei von mindestens 2gb bitte die system konfiguration snpassen bevor das spielk erneut gestartef wird

Jego pc:

procek: Intel Pentium 4 CPU 3.06GHz (2 CPUs), ~3.1GHz
ram: 512MB
karta: NVIDIA GeForce FX 5500
Win XP

01.01.2008
17:25
[2]

Kainek [ Konsul ]

gra wymaga 2gb pliku wymiany

01.01.2008
17:25
[3]

NRG [ Centurion ]

tzn ?

01.01.2008
17:30
[4]

Conath [ Generaďż˝ ]

01.01.2008
17:34
[5]

NRG [ Centurion ]

aa format by pomogl ? bo kumpel wspominal ze musi zrobic. Bo bawic sie tymi programami z nvision.pl troche skomplikowane : /

01.01.2008
17:37
[6]

Hugunumana [ Konsul ]

zwieksz pamiec wirtualna!! wiesz jak sie to robi??

01.01.2008
17:38
[7]

cfs09 [ Konsul ]

Format nic tu nie pomoże, ale problem jest dość łatwy do rozwiązania. Kliknij prawym przyciskiem myszy na "Mój komputer" i wybierz "właściwości". Wybierz zakładkę "Zaawansowane", kliknij przycisk "Ustawienia" w polu "Wydajność", po czym znów wybierz zakładkę "Zaawansowane" z nowego okna i w polu "Pamięć wirtualna" kliknij przycisk "Zmień". Tam wybierz "Rodzaj niestandardowy i w obu polach wpisz "2048".

01.01.2008
17:38
[8]

NRG [ Centurion ]

cfs09 --> ok dzieki mam nadzieje ze sie uda xd bo jestem kompletnie zielony w tym temacie

01.01.2008
17:40
[9]

Kainek [ Konsul ]

format nie pomoze

Panel sterowania->System->Zaawansowane->Wydajnosc->Zaawansowane->Pamiec wirtualna - zmien -> rozmiar niestandartowy - 2048 min/max -> OK

01.01.2008
17:43
[10]

NRG [ Centurion ]

dziekuje za pomoc !!! dziala : )

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.