GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pamiętajcie - nigdy nie piszcie prawdy na GOLu!

01.01.2008
17:19
smile
[1]

Rivenfall [ Junior ]

Pamiętajcie - nigdy nie piszcie prawdy na GOLu!

Chyba, że chcecie dostać bana :).

Pozbądźcie się kompleksów panowie z gry-online i nie małpujcie pomysłów z innych serwisów :). Hawk!

Pozdrawiam, chickenom.

01.01.2008
17:25
[2]

Soulcatcher [ end of winter ]

Chcesz dziecko usłyszeć jak było. Proszę bardzo większą część serwisu o którym pisałeś, że niby GRY-OnLine kradną z niego pomysły została zrobiona pod kierunkiem byłego pracownika GRY-OnLine.
Każda rzecz która znajduje się na wymienionym przez ciebie serwisie została „skopiowana” z serwisu GRY-OnLine a potem przemielona żeby wyglądało trochę inaczej. Wszystko, nawet meta tagi na stronie.
A teraz do widzenia chłopczyku bo nikt na tym forum nie będzie pisał że ktokolwiek z firmy GRY-OnLine jest złodziejem.

01.01.2008
17:27
smile
[3]

Taikun. [ NINTENDO ]

Takiego prezentu od Soula na początek roku się nie spodziewałem :) Wreszcie będzie spokój z chicke ...

01.01.2008
17:28
[4]

Lara577 [ Konsul ]

No co wkurzyl sie

01.01.2008
17:28
[5]

Soulcatcher [ end of winter ]

Każda osoba która oskarży nas o kradzież zostanie usunięta z tego forum.
To jest bardzo poważne oskarżenie, takie rzeczy załatwia się w sądzie.

01.01.2008
17:32
smile
[6]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Wigilia minęła i Soul wrócił do starego, dobrego, oficjalnego tonu "dostajesz bana" : )

01.01.2008
17:33
[7]

_SebuL_ [ Pretorianin ]

powialo groza

01.01.2008
17:34
smile
[8]

Kalino$ [ Konsul ]

Admin to porzadny gosc.ma racje oskarzenie o kradziez to powazna sprawa

01.01.2008
17:35
[9]

Apach [ Generaďż˝ ]

Mógłby ktoś objaśnić trochę sytuację?

01.01.2008
17:38
[10]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Ja też chyba przegapiłem jeden odcinek. Może ktoś wyjaśnić o co chodzi?

01.01.2008
17:38
smile
[11]

Kazio5 [ Konsul ]

Nigdy nie lubiłem chickenoma.


Żegnaj.

01.01.2008
17:58
[12]

Soulcatcher [ end of winter ]

Tak właśnie powstają „wiejskie legendy”.

Pomysł na GRY-OnLine powstał 10 lat temu. Ponad 9 Lat temu powstał mechanizm forum i jak na tamte czasy był to pomysł omalże unikalny na skalę świata, gdyż fora były podzielone tematycznie, każdy temat na osobnej stronie, na której jest wyświetlana lista wątków, a u nas były razem na jednej stronie.

Potem wiele lat temu jeden z pracowników GOLa odszedł do innej firmy gdzie kierował budową społeczności internetowej i sklepu. Powstało forum łudząco podobne do GRY-OnLine.
Nie mamy z tym żadnego problemu, życzymy wszystkim wspaniałego rozwoju i nie robimy sobie nic z tego że ktoś adaptuje nasz pomysły, szczególnie jeżeli są dobre.

Ale potem mija ileś kolejnych lat i jakeś dziecko pisze na naszym forum otwarte oskarżenie że GRY-OnLine kradnie pomysły od innych serwisów.

Nie ,nie kradnie. Wszystko co robimy jest nasze własne. I zwracamy szczególną uwagę na to aby nasze rozwiązania były niepowtarzalne i aby nikt nigdy nie mógł powiedzieć że zabraliśmy mu jego pomysł.

Absolutnie nie zgadam się na to aby ktokolwiek tworzył „opowieści” na temat tego że GOL kradnie cokolwiek. Bo choć stwierdzenie to jest wierutnym kłamstwem powtarzane wiele razy może stać się kolejną „wiejską legendą” jedną z nieprawdziwych opowieści jakie rozpuszczają nieprzychylni nam ludzie.

Żeby być 100% zgodnym z prawdą, to sporą część kodu forum napisali na nasze zamówienie programiści z jednej z krakowskich firm. Było to 8 – 9 lat temu i i tak od tego czasu prawie wszystko zostało przepisane przez nas od nowa.

Nie mam nic przeciwko krytyce, dyskusji na temat forum, propozycjom gdyż to pomaga nam udoskonalać to co mamy. Ale nie życzę sobie pod żadnym pozorem kłamliwych oskarżeń i reklamowania innych serwisów o podobnej tematyce. W internecie jest miejsce dla wszystkich, ale róbmy to na równych prawach bez oszustw i kłamstw.

Mogę sobie żartować na różne tematy, z rozbawieniem czytam żarty na mój temat, ale nie akceptuję żartów z ciężkiej pracy pracowników GOLa.

01.01.2008
18:06
[13]

Taikun. [ NINTENDO ]

Soul w sumie niepotrzebnie to wszystko tłumaczysz bo każdy wie, że chicke był ostatnim kretynem, i nikt nie liczył się z jego zdaniem ...

01.01.2008
18:11
[14]

volvo [ Konsul ]

@Taikun
Nie każdy jest na bieżąco z wszystkimi userami forum i na pewno wiele osób mogłoby wyciągnąć fałszywe wnioski z wypowiedzi chickenoma :)

01.01.2008
18:11
[15]

Notar [ Pretorianin ]

aż sie boje tu sie wypowiedziec xP

01.01.2008
18:13
[16]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Tak w zasadzie to po co GOL miałby kraść? Szanująca się firma z sukcesami (np. Web Star Festival) miałaby wbijać sobie nóż w plecy?

01.01.2008
18:13
[17]

raper741 [ Legend ]

Notar -> To po co się wypowiadasz ?

01.01.2008
18:14
[18]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

DJ Pinata ---> Z treści wątku wynika, że GOL kradnie pomysły, a to zdarza się największym (nic tu nie sugeruje).

A chickenoma ledwo kojarzę.

01.01.2008
18:19
[19]

klimson_ [ Konsul ]

a co to za forum, z ktorego tak rzekomo "kradniecie"?

01.01.2008
18:25
[20]

Soulcatcher [ end of winter ]

klimson_ ---> i właśnie o taką reakcję chodzi tym co chcą siać niezgodę i kłamstwa. To esencja twojego zdania.

"Jakie to forum z którego GOL kradnie".

Odpowiem ci NIE MA TAKIEGO FORUM i NIGDY NIE BĘDZIE.

01.01.2008
18:53
smile
[21]

Pl@ski [ FlaT ]

chickenom dostał bana... Nie przeżyje tego...

01.01.2008
19:07
[22]

klimson_ [ Konsul ]

ale o które to forum chodziło temu brzydkiemu podżegaczowi i siaczowi niezgody chickenomowi?

01.01.2008
19:08
[23]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Muhahaha...

Gnój, któremu zaufawszy pożyczyłem jakieś pieniądze w necie, który postanowił je ukraść pod pretekstem tego, że sam kiedyś też został okradziony, śmie oskarżać kogoś o kradzież ? Tępić złodzieja, autora wątku. Oby nie było powrotu pod kolejną, dziesiątą już ksywką.

01.01.2008
19:08
smile
[24]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

<---- "ale o które to forum chodziło temu brzydkiemu podżegaczowi i siaczowi niezgody chickenomowi?"

01.01.2008
19:10
smile
[25]

qLa [ MPO Proud Member ]

Niestety, ale taka natura Polakow, o ile nie ogolem ludzi, ze zawsze chcieliby chociaz troszke komus, komu sie udalo odebrac.

01.01.2008
19:13
smile
[26]

beowulff [ X ]

klimson_ -> sam znam 2,5 forum ktore jest sciagniete zywcem z Gol'a, az sie dziwie ze chłopaki nic nie robia w tym kierunku ja bym sie gotowal.

01.01.2008
19:14
smile
[27]

Morbus [ TIR DRIVER ]

no to mocno sie zaczelo od nowego roku na GOlu :D a wiadomo jaki pierwszy dzien taki cala reszta ;) a wiec 3majcie sie mocno bo moze byc ostro ;)

01.01.2008
19:14
[28]

N|NJA [ Senator ]

klim-> O forum, którego linki są cenzurowane przez skrypt GOLa.


Swoją drogą Chick tym razem przegiął. jak czasem udawało mu się być zabawnym (głównie poprzez autodestrukcję własnej osoby) tak tym razem chciał na powaznie i nie wyszło, bo nie sprawdził swoich informacji "co było pierwsze"

01.01.2008
19:16
[29]

Paweł. [ Legionista ]

Chcesz dziecko usłyszeć jak było. Proszę bardzo większą część serwisu o którym pisałeś, że niby GRY-OnLine kradną z niego pomysły została zrobiona pod kierunkiem byłego pracownika GRY-OnLine.
Huhu, afera prawie jak Stepneygate. ;)

01.01.2008
19:17
[30]

beowulff [ X ]

N|NJA -> nietylko, na wp.pl az jest nie przyjemne od podobieństwa.
Tak to jest jak się nie ma własnych pomysłów i ludzie kopiują cudze, ale na prawde się dziwie ze Gol nie wnosi sprawy o plagiat (chyba ze szkoda zachodu, nie wiem nie orientuje sie)

01.01.2008
19:19
[31]

Taikun. [ NINTENDO ]

beo >> na WP jest to samo co było kiedyś na śp. ImRo, które swoją droga było zerżnięte z GOLa całkowicie :) co może obecny tutaj Kumavan potwierdzić ;)

a wiadomo jaki pierwszy dzien taki cala reszta

przyjdą bracia chicke ? :o

01.01.2008
19:20
smile
[32]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

chickenom = seraphin ?

jesli tak to jego nie bedzie mi brakowalo , od zawsze mial cos z glowa nie tak , za duze ego i na dodatek denerwuje ludzi :p

01.01.2008
19:24
smile
[33]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Wygląda mi on na zwykłego podżegacza, którego mama bije kablem od pilota...

01.01.2008
19:29
[34]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Taikun. [TTGL] https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7050060&amp;N=1

Soul w sumie niepotrzebnie to wszystko tłumaczysz bo każdy wie, że chicke był ostatnim kretynem, i nikt nie liczył się z jego zdaniem ...

Ale mimo to zawsze jakiś smród pozostawał.

Soulcatcher [ Admin ] https://www.gry-online.pl

Każda osoba która oskarży nas o kradzież zostanie usunięta z tego forum.
To jest bardzo poważne oskarżenie, takie rzeczy załatwia się w sądzie.


Ha!
Pewien Wasz współpracownik rok temu na sylwestrze podwędził mi kielona!... odwdzięczyłem mu się tym samym ;)

01.01.2008
19:31
smile
[35]

London Leatherboy [ Pretorianin ]

chickenom = seraphin ?
Tak. I jeszcze pare innych nickow. Na kazdym z nich byl jednakowo irytujacy.

01.01.2008
19:32
[36]

marszym [ Senator ]

The LasT Child -
Ha!
Pewien Wasz współpracownik rok temu na sylwestrze podwędził mi kielona!... odwdzięczyłem mu się tym samym ;)


Diabeł tkwi w szczegółach :)

01.01.2008
19:39
[37]

Cainleen [ Konsul ]



O, tu podobna sprawa...

01.01.2008
19:41
[38]

Taikun. [ NINTENDO ]

chickenom = seraphin ?

wątpie, chicke to dzieciaczek ;) no chyba że wspaniały seraph ma dużo zdjęć młodych chłopców (ostatni wątek "jak wyglądacie") i wrzucał jako swoje foty :)

chociaż jeśli to seraph to wyjaśniałoby jego niechęć do mojej osoby ;d

01.01.2008
19:41
[39]

EspenLund [ Live For Speed ]

No i się doigrał. Bardzo dobrze

01.01.2008
19:46
[40]

London Leatherboy [ Pretorianin ]

Taikun, nie o tego Seraphina chodzi. Niech ktos inny da link do starej ksywy chickenoma, bo archiwum jak zwykle odmawia wspolpracy.

01.01.2008
19:47
[41]

Taikun. [ NINTENDO ]

aha :) myślałem że o największego z największych ...

01.01.2008
19:49
smile
[42]

cslysy [ Pretorianin ]

do sądu !

01.01.2008
19:50
[43]

Soulcatcher [ end of winter ]

Cainleen ---> jaka podobna sprawa, pogięło cię człowieku? Co ma wspólnego to że ktoś kradnie kontent z tym że jakiś małolat nie mający o niczym pojęcia uroił sobie że GOL jest skopiowany z serwisu który powstał wiele lat po GOLu?

01.01.2008
19:52
[44]

Devil_Son [ Sponge! ]

GOL to złodzieje (nie pisać prawdy na GOLu, nie pisać prawdy na GOLu), kradną itp. itd (nie pisać prawdy na GOLu) a Soulcatcher to kobieta (Doh').

To tak jakby oskarżać ludzi pierwotnych, o zżynanie od Egipcjan, jeśli chodzi o rysunki naścienne.

01.01.2008
19:55
[45]

dudka [ Legend ]

I w takich sytuacjach krew mnie zalewa. Nie nawidzę gdy zacietrzewi się w jakiejś urojonej, wyssanej z palca historii. Nie dość że nie można takiego pustego łba przekonać, to jeszcze rozpowiada wszystkim dookoła kłamstwa...

Soul==> ja na Twoim miejscu kierowałbym sprawę do sądu. A jeżeli oszczerca jest małolatem to dałbym popalić jego rodzicom. Może wtedy nauczyłby się rozumu.

01.01.2008
19:55
smile
[46]

Fett [ Avatar ]

Każda rzecz która znajduje się na wymienionym przez ciebie serwisie została „skopiowana” z serwisu GRY-OnLine a potem przemielona żeby wyglądało trochę inaczej. Wszystko, nawet meta tagi na stroni

Potem wiele lat temu jeden z pracowników GOLa odszedł do innej firmy gdzie kierował budową społeczności internetowej i sklepu. Powstało forum łudząco podobne do GRY-OnLine.
Nie mamy z tym żadnego problemu, życzymy wszystkim wspaniałego rozwoju i nie robimy sobie nic z tego że ktoś adaptuje nasz pomysły, szczególnie jeżeli są dobre.

Każda osoba która oskarży nas o kradzież zostanie usunięta z tego forum.
To jest bardzo poważne oskarżenie, takie rzeczy załatwia się w sądzie.


Ehh ciężko pogodzić te trzy wypowiedzi, bo każda wyklucza dwie pozostałe :) Jeżeli żywcem ktoś coś zerżnął z GOLa, podpisał się swoim nazwiskiem to dlaczego nie wystąpicie ze sprawą o plagiat? Tym bardziej, że to były współpracownik, a o ile mi wiadomo to nie powinien otwierać podobnej działalności, bo zrezygnowaniu z pracy u was.

01.01.2008
19:56
[47]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Marszym --> DObrze, ale ciii nie mów nikomu. Gol jest zły i odpowiada za zło całego świata.

01.01.2008
20:07
[48]

Soulcatcher [ end of winter ]

Fett --->

Czego nie zrozumiałeś z tego co napisałem? Przeczytaj jeszcze raz te trzy zdana.

Gdybyś nie wycinał zdań z kontekstu to było by ci łatwiej zrozumieć.

Pierwsze zdanie to stwierdzenie faktu.

Drugie zdanie o stwierdzenie ze nie mamy problemu z tym że ktoś kopiuje naszą pracę. Jeżeli będziemy mieli to załatwimy każdą sprawę indywidualnie.

Trzecie zdanie mówi o tym że oskarżanie kogoś o kradzież to poważna sprawa którą trzeba załatiwać w sądzie i że osoba która kłamie na nasz temat z pewnością nie będzie kłamała na naszym forum.

01.01.2008
20:09
smile
[49]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

klimson_ [ Pretorianin ]

a co to za forum, z ktorego tak rzekomo "kradniecie"?

klimson_ ---> przeczytaj se post [16] w tym wątku

01.01.2008
20:12
smile
[50]

Taikun. [ NINTENDO ]

Nadal wierzycie, że pod ksywką Soulcatcher pisze tylko Soulcatcher?

-_- boszzz ... jakbym czytał pudelka

01.01.2008
20:13
[51]

N|NJA [ Senator ]

Chick (którego posta usunięto)-> Wszyscy wiedzieliśmy skrina, wszyscy wiemy i co w związku z tym? :)

01.01.2008
20:16
[52]

Fett [ Avatar ]

Soul - W pierwszym zdaniu oskarżasz kogoś o splagiatowanie waszej pracy. Pomimo oskarżenia, w drugim zdaniu piszesz, że nie macie z tym żadnego problemu i dobrze mu życzysz. To jak w końcu oskarżasz go o plagiat, ale jednocześnie życzysz mu rozwoju serwisu i czuje się dumny, że to waszą pracę ukradli? Ponadto (3 zdanie) oskarżenie o plagiat to też poważne oskarżenie.

01.01.2008
20:17
smile
[53]

Foks!k [ Volleball - ]

Ja to nie rozumiem ? I o co teraz połowa forum robi problem ? Wystarczy przeczytać pierwszy post Soula i wszystko jasne ...

01.01.2008
20:17
[54]

neozes [ Generaďż˝ ]

Na chwile obecną znam tylko dwa polskie serwisy, które wskazują na podobną architekturę forum, co GOLowe - miło się dowiedzieć, kto był pierwszy.
Kiedy po raz pierwszy ujrzałem ten system(nie tutaj), czułem pewien dyskomfort, nie podobał mi się. Miałem wrażenie, iż powoduje on chaos, który więcej kłopotów wprowadza, niżeli ułatwia. Dopiero kiedy przeprowadziłem się do GOLa na dobre, postrzegłem pewną wygodę w tym systemie.

Szczerze przyznaję, że Was polubiłem najbardziej z tych wszystkich serwisów; w szczególności ze względu na powiedzmy pewien profesjonalizm :) - po tym co się dowiaduję tym bardziej życzę wspomnianej konkurencji źle - już wcześniej miałem obiekcje wobec nich.

Nie piszę tego, by się podlizać (doskonale jestem świadomy tego, że coś takiego tutaj nie istnieje), lecz dlatego, że daje mi to pewien powód do wiary w sprawiedliwość. Tak jakby na tamtych forach ciążyła klątwa: U nich czułem sie źle - u was dobrze :) Jest to bardzo subiektywne odczucie, no ale...
Przyznaj Soul, Twój nick nie wziął sie znikąd, oraz masz znajomości, o których tylko w książkach czytamy :P

01.01.2008
20:23
smile
[55]

bikero [ -bitpie- ]

wow pierwszy raz widze soula dyskutujacego na forum w watku stworzonym przez uzytkownika :)
jak by nie bylo -powazna sprawa

01.01.2008
20:24
smile
[56]

.Albatros [ Pretorianin ]

N|NJA --> Dlaczego udajesz, że nie wiesz, co? :)

01.01.2008
20:24
[57]

beowulff [ X ]

bikero -> mało jeszcze widzales....

01.01.2008
20:26
[58]

mannan [ Neo-Crusader ]

Pamiętajcie - nigdy nie piszcie prawdy na GOLu!

A ja zawszę piszę. ups!

01.01.2008
20:27
[59]

Soulcatcher [ end of winter ]

Fett ---> nie przypominam sobie abym oskarżał kogokolwiek o plagiat, nie wymieniłem nawet nazwy serwisu. Sam zacytowałeś to co napisałem więc nie wymyślać sobie teraz legendy na temat tego co napisałem.

Tobie proponuję abyś zajął się czymś ciekawszym niż chwytaniem mnie za słówka.

01.01.2008
20:28
[60]

N|NJA [ Senator ]

Alba-> Bo nikogo nie obchodzi ile osób pisze pod jedną ksywą i nie jest to ważne dla dyskusji?

01.01.2008
20:29
[61]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Ciekawe co za głupek wymyślił historyjkę o tym, że GOL kradnie pomysły. Przecież to głupota.

01.01.2008
20:33
smile
[62]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dzięki temu wątkowi, dowiedziałem się paru nowych rzeczy, np:
Kuźwa, a FAJEK już jest dyrektorem w grupie Onet? Jeśli to czytasz - Congrats! :)

01.01.2008
20:38
[63]

Soulcatcher [ end of winter ]

.Albatros ---> miałem kiedyś chwilę słabości i postanowiłem że skoro jakiś idiota bawi się naszym kosztem to ja pobawię się jego i napisałem że ja to nie ja tylko ktoś inny, bo było mi to potrzebne żeby go skołować. Naprawdę staram się nie używać żadnych durnych psyhotechnicznych sztuczek w stosunku do was tylko traktować czytelników bardzo poważnie. Temu gościowi się to należało. Gdybym spodziewał się że ten głupi żart będzie sie ciągnął latami to nigdy w życiu nie napisałbym tego.
To był dowcip, żart i nic więcej. To naprawdę, naprawdę idiotyczne że przez lata wyciągacie ten screen i traktujecie go jako fragment jakiejś nonsensownej teorii spiskowej i tylko nadal się ośmieszając. Napisałem od tego czasu wielokrotnie że nigdy w życiu nikt nie używał mojego konta na GOLu.
Zapewniam cię że jest tylko jeden Soulcatcher.

Cainoor ---> Widziałem sie z Fajkiem nie dalej niż miesiąc temu, miło sobie pogadaliśmy. Widujemy się systematycznie co jakiś czas. Znam Fajka od prawie 20 lat z czego ładnych kilka lat pracowaliśmy razem, uważam go za miłego człowieka i cieszę się że ma coraz ciekawszą pracę.

01.01.2008
20:39
smile
[64]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Soulcatcher --> Ja FAJKA poznałem przez te pare pikników i też mam o nim jak najlepsze zdanie. Byliście dla niego niezłą trampoliną. Fajnie, że tak mu się układa :)

01.01.2008
20:42
[65]

Slow Motion [ Konsul ]

Soul [63] - Wow, jak ładnie i elokwentnie odpowiadasz na oskarżenie. Dziwne, ostatni raz za sam skrin z twoją własną wypowiedzią poszły od razu delety postów i ze 3 bany. Konto prawie od poczatku forum, ranking około 50. Dlaczego wtedy nie można było normalnie ?

01.01.2008
20:52
[66]

.Albatros [ Pretorianin ]

Soulcatcher --> Ok. W porządku. To dlaczego dostałem bana? Przecież ja nie reklamowałem konkurencyjnego serwisu (bez przesady, to był tylko screenshot). Jestem czytelnikiem GOLa, lubię ten serwis, nie chce się ani ośmieszać, ani wyciągać jakieś stare brudy, nie szukam konfliktów. Po prostu byłem bardzo zaskoczony tym, że dostałem bana, a każde moje następne posty zostawały cicho usuwane. Czy Deepdelvera też byś w tedy za to zbanował?

01.01.2008
20:52
[67]

klimson_ [ Konsul ]

Slow Motion-->
hehe, tez dostalem bana za takie cos

01.01.2008
20:57
[68]

Soulcatcher [ end of winter ]

.Albatros ---> takie są reguły, sprawiedliwe lub nie ale są.

01.01.2008
21:01
smile
[69]

SEW [ O/C addicted ]

ja tylko z malym offtopem:

wow, Fajek widze ze niezle wspial sie w gore, nic tylko pogratulowac ;]
A pamietam jak nie tak dawno temu (co to sa 4 lata o.O ) staralem sie go przekonac do postawienia servera ut2k4 przez GOL'a :)

01.01.2008
21:03
[70]

Taikun. [ NINTENDO ]

Soulcatcher >> skoro dzisiaj wszystkim odpowiadasz, to mógłbym się dowiedzieć dlaczego ja dostałem bana ? bo wiem w którym momencie, tylko nie wiem czy to przez to że udawałem zbanowanego czy był jakiś inny powód Twojej decyzji?

01.01.2008
21:06
[71]

klimson_ [ Konsul ]

a czy jest taka reguła, ze nie wolno cytowac adminow bo dostaje sie bana?

01.01.2008
21:12
[72]

Narmo [ nikt ]

klimson_ --> Nie wolno cytować usuniętych wypowiedzi. Też już było wielokrotnie tłumaczone.

A tak swoją droga. Zauważyłem, że w chwili obecnej na forum pisze bardzo mało osób które mają przy dacie rejestracji "przed 15 kwietnia". Większość osób, które są na GOLu praktycznie od początku dostało bana i musi pisać pod nowymi ksywkami (nie licząc wysia, który panicznie boi się gwiazdek ;) )

01.01.2008
21:13
[73]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

Soulcatcher --> dobrze ze to wytlumaczyles

01.01.2008
21:19
smile
[74]

Kazuya_3 [ Ardent Alchemist ]

a nie można wreszcie skończyć tego wątku? bo przeczytałem większość wypowiedzi i wydaję mi się, że Soul wszystko wyjaśnił...

01.01.2008
21:24
[75]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Narmo - takie ewenementy jeszcze się trafiają :D

Tai - bez jaj :D

01.01.2008
21:27
[76]

Taikun. [ NINTENDO ]

eLJot >> ?

beo >> ?

beo2 >> jakie fotki ? :o

beo3 >> muahaha ;D

01.01.2008
21:28
smile
[77]

beowulff [ X ]

Tai-> no ja za te fotki w ddw na miejscu Soula dawno bym cie zbanowal...

Tai2 -> ?

Tai3 -> twoje w blue dres :P

Tai4 -> ]:->

01.01.2008
21:31
[78]

xywex [ mlask mlask! ]

Narmo --> Niektórzy w ogóle się nie wypowiadają w "poważniejszych" wątkach, przeczuwając, że takowe i tak zostaną usunięte. Przerważnie przeczuwając słusznie :)

01.01.2008
21:41
smile
[79]

xanat0s [ Wind of Change ]

Narmo --> A niektórym po prostu zabrakło 6 dni :)

01.01.2008
21:43
smile
[80]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Narmo - Spoglądam sobie dzisiaj na forum i dochodzę do zaskakującego wniosku - Powód zbanowania większości starych użytkowników jest prosty, rozbestwili się tak, że zachowują gorzej niż dzieci.

Nie będę brał poszczególnych za przykłady, bo zaraz pójdzie flame, ale wystarczy spojrzeć na archiwum chick'a (Włącznie ze wszystkimi osobami które w tych wątkach się wypowiadały), czy przejrzeć wątki dot. polityki. Od razu widać kto, jaki poziom trzyma.

Aż się przerazić można ; )


xywex - Żaden poważny temat nie jest usuwany. Usuwane są dziecinne pierdoły, tak jak ta, "piedzę codziennie rano", czy "Wafel333 jest gupi", od których ostatnio na GOL'u aż się roi. Znajdź mi poważny wątek który został usunięty...



Oł, mam ranking 69, niedobrze O_o

01.01.2008
21:44
[81]

klimson_ [ Konsul ]

Narmo->
wynika z tego, ze admini(Soul) musi usuwac swoje wlasne posty o_O

01.01.2008
21:46
[82]

SEW [ O/C addicted ]

albo 20 :)
zreszta niewazne :)
Najbardziej podoba mi sie to ze widze Soula wypowiadajacego sie normalnie w temacie, rozmawiajacego z uzytkownikami i polemizujacego prawie tak samo jak te "kilka" lat temu :)
Brakowalo tego...

01.01.2008
21:46
[83]

EMP2 [ Pretorianin ]

Soulcatcher:
Gratuluję i powodzenia życzę!

01.01.2008
21:50
smile
[84]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

BTW - dzisiaj mija dokładnie 6 lat od mojej rejestracji, więc nie udało mi się uniknąć wpisywania do kretyńskich wątków. Czasem po prostu człowiek musi, bo inaczej się udusi :P

01.01.2008
22:03
[85]

Narmo [ nikt ]

eLJot --> Mi minęło wczoraj 6 lat :)

klimson_ --> Jeżeli usuwany jest watek to oczywiste przecież jest, ze usuwane są też posty w nim znajdujące sie prawda?

01.01.2008
22:35
smile
[86]

Madril [ I Want To Believe ]

Mnie też jeszcze nikt nie zbanował. :P A 6 lat to mi minęło prawie 3 miesiące temu. :)

01.01.2008
22:41
smile
[87]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]

Na mojej pierwszej ksywce niedawno minęły mi 4 latka :)
Nie zostałem zbanowny, miałem po prostu strasznie głupi nick i chciałem go zmienić. :P Aktualny tworzony po pijaku jest mimo wszystko znacznie lepszy.

02.01.2008
00:37
smile
[88]

Raziel [ Action Boy ]

nie zwykłem pisać postów-podlizów w stylu "brawo Soul!", tym razem jednak przyklasnę temu co napisał Soulcatcher. Każdy ma prawo mieć pretensje do pracowników gry online np. w kwestii prowadzenia serwisu, bądź jakiś niepełnych informacji w poradnikach itp itd. ale zarzucanie komuś kradzieży i do tego bezpodstawnie to zwyczajne chamstwo i jeśli takowy pajac ma zamiar nadal tu pisać pod inną ksywką to honorowo najpierw powinien założyć tutaj wątek z przeprosinami.

Jako że siedzę tutaj już sporo to raczej wiem, o jaki serwis chodzi i tym bardziej popieram Soulcatchera jak i GOL-a w ogół ujmując. Tworzycie bardzo dobry serwis, a to forum już od dawna jest najlepszym w Polsce:) także niech lecą bany na takich frajerów;)

02.01.2008
00:43
[89]

davhend [ Ghost of Sparta ]

No właśnie drogie dzieci, pamiętajcie, że nie można nikogo bezpodstawnie oskarżać, a jeżeli już dojdzie do procesu, to Anna Maria Wesołowska na pewno wyjaśni sytuację. ;)

Szczerze mówiąc nie wierzę, że komuś by się chciało wytoczyć proces o jedną recenzję.

02.01.2008
01:03
[90]

MientusPL [ Konsul ]

ba, zależy jaka to by była recenzja. Np. jeżeli chodziłoby o reckę powiedzmy........ no jakiejś właśnie modnej gry która właśnie wyszła na rynek i np. takie pismo A miałoby w posiadaniu pierwszą w polsce recenzję i pismo B użyło by tej recensji podpisując się jako pismo B a nie A to wg proces byłby nieunikniony.

Edit--> zresztą jaka to by recenzja nie była, plagiat to kradzież, a kradzież to przestępstwo za które trzeba odpowiadać. Tak samo bezpodstawne oskarżenia o kradzież.

02.01.2008
01:49
smile
[91]

Madril [ I Want To Believe ]

MientusPL --> Żeby przedrukować exclusive'a to trzeba być skończonym debilem już... ;P

02.01.2008
01:58
[92]

reksio [ Q u e e r ]

Nie rozumiem tylko jednego - co to w ogóle za oskarżenie "piszesz pod wieloma ksywkami". LOL - no co to w ogóle ma znaczyć? Jakieś no life'y chyba śledzą sobie wszystkie posty Soula, wciskają Print Screen'y, prowokują pod nowymi ksywkami. No śmiać się chce i jednocześnie jakoś tak nieswojo ze świadomością, że na co dzień z tymi ludźmi dyskutujesz na forum.

02.01.2008
01:59
[93]

Soulcatcher [ end of winter ]

Jeżeli już musimy rozmawiać na takie głupie tematy to przynajmniej trzymajmy się tematu. To o czym piszecie nie ma z zaistniałą sytuacją nic wspólnego.

02.01.2008
03:47
[94]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Jeżeli już musimy rozmawiać na takie głupie tematy to przynajmniej trzymajmy się tematu.

:D

no ogólnie jeżeli ktoś w przyszłości wywinie podobny numer to bedzie mial tutaj wszystko wytlumaczone innego sensu w tym topicu nie widze. a tak wogóle to chicken powinien ładnie przeprosić za swoją niewiedzę i zrozumieć za co dostal bana, ale widze ze na to tez go nie stac.

btw. Dycu dobrze gada.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.