
Rivenfall [ Junior ]
Pamiętajcie - nigdy nie piszcie prawdy na GOLu!
Chyba, że chcecie dostać bana :).
Pozbądźcie się kompleksów panowie z gry-online i nie małpujcie pomysłów z innych serwisów :). Hawk!
Pozdrawiam, chickenom.
Soulcatcher [ end of winter ]
Chcesz dziecko usłyszeć jak było. Proszę bardzo większą część serwisu o którym pisałeś, że niby GRY-OnLine kradną z niego pomysły została zrobiona pod kierunkiem byłego pracownika GRY-OnLine.
Każda rzecz która znajduje się na wymienionym przez ciebie serwisie została „skopiowana” z serwisu GRY-OnLine a potem przemielona żeby wyglądało trochę inaczej. Wszystko, nawet meta tagi na stronie.
A teraz do widzenia chłopczyku bo nikt na tym forum nie będzie pisał że ktokolwiek z firmy GRY-OnLine jest złodziejem.

Taikun. [ NINTENDO ]
Takiego prezentu od Soula na początek roku się nie spodziewałem :) Wreszcie będzie spokój z chicke ...
Lara577 [ Konsul ]
No co wkurzyl sie
Soulcatcher [ end of winter ]
Każda osoba która oskarży nas o kradzież zostanie usunięta z tego forum.
To jest bardzo poważne oskarżenie, takie rzeczy załatwia się w sądzie.

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Wigilia minęła i Soul wrócił do starego, dobrego, oficjalnego tonu "dostajesz bana" : )
_SebuL_ [ Pretorianin ]
powialo groza

Kalino$ [ Konsul ]
Admin to porzadny gosc.ma racje oskarzenie o kradziez to powazna sprawa
Apach [ Generaďż˝ ]
Mógłby ktoś objaśnić trochę sytuację?
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Ja też chyba przegapiłem jeden odcinek. Może ktoś wyjaśnić o co chodzi?

Kazio5 [ Konsul ]
Nigdy nie lubiłem chickenoma.
Żegnaj.
Soulcatcher [ end of winter ]
Tak właśnie powstają „wiejskie legendy”.
Pomysł na GRY-OnLine powstał 10 lat temu. Ponad 9 Lat temu powstał mechanizm forum i jak na tamte czasy był to pomysł omalże unikalny na skalę świata, gdyż fora były podzielone tematycznie, każdy temat na osobnej stronie, na której jest wyświetlana lista wątków, a u nas były razem na jednej stronie.
Potem wiele lat temu jeden z pracowników GOLa odszedł do innej firmy gdzie kierował budową społeczności internetowej i sklepu. Powstało forum łudząco podobne do GRY-OnLine.
Nie mamy z tym żadnego problemu, życzymy wszystkim wspaniałego rozwoju i nie robimy sobie nic z tego że ktoś adaptuje nasz pomysły, szczególnie jeżeli są dobre.
Ale potem mija ileś kolejnych lat i jakeś dziecko pisze na naszym forum otwarte oskarżenie że GRY-OnLine kradnie pomysły od innych serwisów.
Nie ,nie kradnie. Wszystko co robimy jest nasze własne. I zwracamy szczególną uwagę na to aby nasze rozwiązania były niepowtarzalne i aby nikt nigdy nie mógł powiedzieć że zabraliśmy mu jego pomysł.
Absolutnie nie zgadam się na to aby ktokolwiek tworzył „opowieści” na temat tego że GOL kradnie cokolwiek. Bo choć stwierdzenie to jest wierutnym kłamstwem powtarzane wiele razy może stać się kolejną „wiejską legendą” jedną z nieprawdziwych opowieści jakie rozpuszczają nieprzychylni nam ludzie.
Żeby być 100% zgodnym z prawdą, to sporą część kodu forum napisali na nasze zamówienie programiści z jednej z krakowskich firm. Było to 8 – 9 lat temu i i tak od tego czasu prawie wszystko zostało przepisane przez nas od nowa.
Nie mam nic przeciwko krytyce, dyskusji na temat forum, propozycjom gdyż to pomaga nam udoskonalać to co mamy. Ale nie życzę sobie pod żadnym pozorem kłamliwych oskarżeń i reklamowania innych serwisów o podobnej tematyce. W internecie jest miejsce dla wszystkich, ale róbmy to na równych prawach bez oszustw i kłamstw.
Mogę sobie żartować na różne tematy, z rozbawieniem czytam żarty na mój temat, ale nie akceptuję żartów z ciężkiej pracy pracowników GOLa.
Taikun. [ NINTENDO ]
Soul w sumie niepotrzebnie to wszystko tłumaczysz bo każdy wie, że chicke był ostatnim kretynem, i nikt nie liczył się z jego zdaniem ...
volvo [ Konsul ]
@Taikun
Nie każdy jest na bieżąco z wszystkimi userami forum i na pewno wiele osób mogłoby wyciągnąć fałszywe wnioski z wypowiedzi chickenoma :)
Notar [ Pretorianin ]
aż sie boje tu sie wypowiedziec xP
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Tak w zasadzie to po co GOL miałby kraść? Szanująca się firma z sukcesami (np. Web Star Festival) miałaby wbijać sobie nóż w plecy?
raper741 [ Legend ]
Notar -> To po co się wypowiadasz ?
Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]
DJ Pinata ---> Z treści wątku wynika, że GOL kradnie pomysły, a to zdarza się największym (nic tu nie sugeruje).
A chickenoma ledwo kojarzę.
klimson_ [ Konsul ]
a co to za forum, z ktorego tak rzekomo "kradniecie"?
Soulcatcher [ end of winter ]
klimson_ ---> i właśnie o taką reakcję chodzi tym co chcą siać niezgodę i kłamstwa. To esencja twojego zdania.
"Jakie to forum z którego GOL kradnie".
Odpowiem ci NIE MA TAKIEGO FORUM i NIGDY NIE BĘDZIE.

Pl@ski [ FlaT ]
chickenom dostał bana... Nie przeżyje tego...
klimson_ [ Konsul ]
ale o które to forum chodziło temu brzydkiemu podżegaczowi i siaczowi niezgody chickenomowi?
Kumavan [ Bad to the bone ]
Muhahaha...
Gnój, któremu zaufawszy pożyczyłem jakieś pieniądze w necie, który postanowił je ukraść pod pretekstem tego, że sam kiedyś też został okradziony, śmie oskarżać kogoś o kradzież ? Tępić złodzieja, autora wątku. Oby nie było powrotu pod kolejną, dziesiątą już ksywką.

Dycu [ zbanowany QQuel ]
<---- "ale o które to forum chodziło temu brzydkiemu podżegaczowi i siaczowi niezgody chickenomowi?"

qLa [ MPO Proud Member ]
Niestety, ale taka natura Polakow, o ile nie ogolem ludzi, ze zawsze chcieliby chociaz troszke komus, komu sie udalo odebrac.

beowulff [ X ]
klimson_ -> sam znam 2,5 forum ktore jest sciagniete zywcem z Gol'a, az sie dziwie ze chłopaki nic nie robia w tym kierunku ja bym sie gotowal.

Morbus [ TIR DRIVER ]
no to mocno sie zaczelo od nowego roku na GOlu :D a wiadomo jaki pierwszy dzien taki cala reszta ;) a wiec 3majcie sie mocno bo moze byc ostro ;)
N|NJA [ Senator ]
klim-> O forum, którego linki są cenzurowane przez skrypt GOLa.
Swoją drogą Chick tym razem przegiął. jak czasem udawało mu się być zabawnym (głównie poprzez autodestrukcję własnej osoby) tak tym razem chciał na powaznie i nie wyszło, bo nie sprawdził swoich informacji "co było pierwsze"
Paweł. [ Legionista ]
Chcesz dziecko usłyszeć jak było. Proszę bardzo większą część serwisu o którym pisałeś, że niby GRY-OnLine kradną z niego pomysły została zrobiona pod kierunkiem byłego pracownika GRY-OnLine.
Huhu, afera prawie jak Stepneygate. ;)
beowulff [ X ]
N|NJA -> nietylko, na wp.pl az jest nie przyjemne od podobieństwa.
Tak to jest jak się nie ma własnych pomysłów i ludzie kopiują cudze, ale na prawde się dziwie ze Gol nie wnosi sprawy o plagiat (chyba ze szkoda zachodu, nie wiem nie orientuje sie)
Taikun. [ NINTENDO ]
beo >> na WP jest to samo co było kiedyś na śp. ImRo, które swoją droga było zerżnięte z GOLa całkowicie :) co może obecny tutaj Kumavan potwierdzić ;)
a wiadomo jaki pierwszy dzien taki cala reszta
przyjdą bracia chicke ? :o

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
chickenom = seraphin ?
jesli tak to jego nie bedzie mi brakowalo , od zawsze mial cos z glowa nie tak , za duze ego i na dodatek denerwuje ludzi :p

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Wygląda mi on na zwykłego podżegacza, którego mama bije kablem od pilota...
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Taikun. [TTGL] https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7050060&N=1
Soul w sumie niepotrzebnie to wszystko tłumaczysz bo każdy wie, że chicke był ostatnim kretynem, i nikt nie liczył się z jego zdaniem ...
Ale mimo to zawsze jakiś smród pozostawał.
Soulcatcher [ Admin ] https://www.gry-online.pl
Każda osoba która oskarży nas o kradzież zostanie usunięta z tego forum.
To jest bardzo poważne oskarżenie, takie rzeczy załatwia się w sądzie.
Ha!
Pewien Wasz współpracownik rok temu na sylwestrze podwędził mi kielona!... odwdzięczyłem mu się tym samym ;)

London Leatherboy [ Pretorianin ]
chickenom = seraphin ?
Tak. I jeszcze pare innych nickow. Na kazdym z nich byl jednakowo irytujacy.
marszym [ Senator ]
The LasT Child -
Ha!
Pewien Wasz współpracownik rok temu na sylwestrze podwędził mi kielona!... odwdzięczyłem mu się tym samym ;)
Diabeł tkwi w szczegółach :)
Cainleen [ Konsul ]
O, tu podobna sprawa...
Taikun. [ NINTENDO ]
chickenom = seraphin ?
wątpie, chicke to dzieciaczek ;) no chyba że wspaniały seraph ma dużo zdjęć młodych chłopców (ostatni wątek "jak wyglądacie") i wrzucał jako swoje foty :)
chociaż jeśli to seraph to wyjaśniałoby jego niechęć do mojej osoby ;d
EspenLund [ Live For Speed ]
No i się doigrał. Bardzo dobrze
London Leatherboy [ Pretorianin ]
Taikun, nie o tego Seraphina chodzi. Niech ktos inny da link do starej ksywy chickenoma, bo archiwum jak zwykle odmawia wspolpracy.
Taikun. [ NINTENDO ]
aha :) myślałem że o największego z największych ...

cslysy [ Pretorianin ]
do sądu !
Soulcatcher [ end of winter ]
Cainleen ---> jaka podobna sprawa, pogięło cię człowieku? Co ma wspólnego to że ktoś kradnie kontent z tym że jakiś małolat nie mający o niczym pojęcia uroił sobie że GOL jest skopiowany z serwisu który powstał wiele lat po GOLu?
Devil_Son [ Sponge! ]
GOL to złodzieje (nie pisać prawdy na GOLu, nie pisać prawdy na GOLu), kradną itp. itd (nie pisać prawdy na GOLu) a Soulcatcher to kobieta (Doh').
To tak jakby oskarżać ludzi pierwotnych, o zżynanie od Egipcjan, jeśli chodzi o rysunki naścienne.
dudka [ Legend ]
I w takich sytuacjach krew mnie zalewa. Nie nawidzę gdy zacietrzewi się w jakiejś urojonej, wyssanej z palca historii. Nie dość że nie można takiego pustego łba przekonać, to jeszcze rozpowiada wszystkim dookoła kłamstwa...
Soul==> ja na Twoim miejscu kierowałbym sprawę do sądu. A jeżeli oszczerca jest małolatem to dałbym popalić jego rodzicom. Może wtedy nauczyłby się rozumu.

Fett [ Avatar ]
Każda rzecz która znajduje się na wymienionym przez ciebie serwisie została „skopiowana” z serwisu GRY-OnLine a potem przemielona żeby wyglądało trochę inaczej. Wszystko, nawet meta tagi na stroni
Potem wiele lat temu jeden z pracowników GOLa odszedł do innej firmy gdzie kierował budową społeczności internetowej i sklepu. Powstało forum łudząco podobne do GRY-OnLine.
Nie mamy z tym żadnego problemu, życzymy wszystkim wspaniałego rozwoju i nie robimy sobie nic z tego że ktoś adaptuje nasz pomysły, szczególnie jeżeli są dobre.
Każda osoba która oskarży nas o kradzież zostanie usunięta z tego forum.
To jest bardzo poważne oskarżenie, takie rzeczy załatwia się w sądzie.
Ehh ciężko pogodzić te trzy wypowiedzi, bo każda wyklucza dwie pozostałe :) Jeżeli żywcem ktoś coś zerżnął z GOLa, podpisał się swoim nazwiskiem to dlaczego nie wystąpicie ze sprawą o plagiat? Tym bardziej, że to były współpracownik, a o ile mi wiadomo to nie powinien otwierać podobnej działalności, bo zrezygnowaniu z pracy u was.
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Marszym --> DObrze, ale ciii nie mów nikomu. Gol jest zły i odpowiada za zło całego świata.
Soulcatcher [ end of winter ]
Fett --->
Czego nie zrozumiałeś z tego co napisałem? Przeczytaj jeszcze raz te trzy zdana.
Gdybyś nie wycinał zdań z kontekstu to było by ci łatwiej zrozumieć.
Pierwsze zdanie to stwierdzenie faktu.
Drugie zdanie o stwierdzenie ze nie mamy problemu z tym że ktoś kopiuje naszą pracę. Jeżeli będziemy mieli to załatwimy każdą sprawę indywidualnie.
Trzecie zdanie mówi o tym że oskarżanie kogoś o kradzież to poważna sprawa którą trzeba załatiwać w sądzie i że osoba która kłamie na nasz temat z pewnością nie będzie kłamała na naszym forum.

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]
klimson_ [ Pretorianin ]
a co to za forum, z ktorego tak rzekomo "kradniecie"?
klimson_ ---> przeczytaj se post [16] w tym wątku

Taikun. [ NINTENDO ]
Nadal wierzycie, że pod ksywką Soulcatcher pisze tylko Soulcatcher?
-_- boszzz ... jakbym czytał pudelka
N|NJA [ Senator ]
Chick (którego posta usunięto)-> Wszyscy wiedzieliśmy skrina, wszyscy wiemy i co w związku z tym? :)
Fett [ Avatar ]
Soul - W pierwszym zdaniu oskarżasz kogoś o splagiatowanie waszej pracy. Pomimo oskarżenia, w drugim zdaniu piszesz, że nie macie z tym żadnego problemu i dobrze mu życzysz. To jak w końcu oskarżasz go o plagiat, ale jednocześnie życzysz mu rozwoju serwisu i czuje się dumny, że to waszą pracę ukradli? Ponadto (3 zdanie) oskarżenie o plagiat to też poważne oskarżenie.

Foks!k [ Volleball - ]
Ja to nie rozumiem ? I o co teraz połowa forum robi problem ? Wystarczy przeczytać pierwszy post Soula i wszystko jasne ...
neozes [ Generaďż˝ ]
Na chwile obecną znam tylko dwa polskie serwisy, które wskazują na podobną architekturę forum, co GOLowe - miło się dowiedzieć, kto był pierwszy.
Kiedy po raz pierwszy ujrzałem ten system(nie tutaj), czułem pewien dyskomfort, nie podobał mi się. Miałem wrażenie, iż powoduje on chaos, który więcej kłopotów wprowadza, niżeli ułatwia. Dopiero kiedy przeprowadziłem się do GOLa na dobre, postrzegłem pewną wygodę w tym systemie.
Szczerze przyznaję, że Was polubiłem najbardziej z tych wszystkich serwisów; w szczególności ze względu na powiedzmy pewien profesjonalizm :) - po tym co się dowiaduję tym bardziej życzę wspomnianej konkurencji źle - już wcześniej miałem obiekcje wobec nich.
Nie piszę tego, by się podlizać (doskonale jestem świadomy tego, że coś takiego tutaj nie istnieje), lecz dlatego, że daje mi to pewien powód do wiary w sprawiedliwość. Tak jakby na tamtych forach ciążyła klątwa: U nich czułem sie źle - u was dobrze :) Jest to bardzo subiektywne odczucie, no ale...
Przyznaj Soul, Twój nick nie wziął sie znikąd, oraz masz znajomości, o których tylko w książkach czytamy :P

bikero [ -bitpie- ]
wow pierwszy raz widze soula dyskutujacego na forum w watku stworzonym przez uzytkownika :)
jak by nie bylo -powazna sprawa

.Albatros [ Pretorianin ]
N|NJA --> Dlaczego udajesz, że nie wiesz, co? :)
beowulff [ X ]
bikero -> mało jeszcze widzales....
mannan [ Neo-Crusader ]
Pamiętajcie - nigdy nie piszcie prawdy na GOLu!
A ja zawszę piszę. ups!
Soulcatcher [ end of winter ]
Fett ---> nie przypominam sobie abym oskarżał kogokolwiek o plagiat, nie wymieniłem nawet nazwy serwisu. Sam zacytowałeś to co napisałem więc nie wymyślać sobie teraz legendy na temat tego co napisałem.
Tobie proponuję abyś zajął się czymś ciekawszym niż chwytaniem mnie za słówka.
N|NJA [ Senator ]
Alba-> Bo nikogo nie obchodzi ile osób pisze pod jedną ksywą i nie jest to ważne dla dyskusji?
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Ciekawe co za głupek wymyślił historyjkę o tym, że GOL kradnie pomysły. Przecież to głupota.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Dzięki temu wątkowi, dowiedziałem się paru nowych rzeczy, np:
Kuźwa, a FAJEK już jest dyrektorem w grupie Onet? Jeśli to czytasz - Congrats! :)
Soulcatcher [ end of winter ]
.Albatros ---> miałem kiedyś chwilę słabości i postanowiłem że skoro jakiś idiota bawi się naszym kosztem to ja pobawię się jego i napisałem że ja to nie ja tylko ktoś inny, bo było mi to potrzebne żeby go skołować. Naprawdę staram się nie używać żadnych durnych psyhotechnicznych sztuczek w stosunku do was tylko traktować czytelników bardzo poważnie. Temu gościowi się to należało. Gdybym spodziewał się że ten głupi żart będzie sie ciągnął latami to nigdy w życiu nie napisałbym tego.
To był dowcip, żart i nic więcej. To naprawdę, naprawdę idiotyczne że przez lata wyciągacie ten screen i traktujecie go jako fragment jakiejś nonsensownej teorii spiskowej i tylko nadal się ośmieszając. Napisałem od tego czasu wielokrotnie że nigdy w życiu nikt nie używał mojego konta na GOLu.
Zapewniam cię że jest tylko jeden Soulcatcher.
Cainoor ---> Widziałem sie z Fajkiem nie dalej niż miesiąc temu, miło sobie pogadaliśmy. Widujemy się systematycznie co jakiś czas. Znam Fajka od prawie 20 lat z czego ładnych kilka lat pracowaliśmy razem, uważam go za miłego człowieka i cieszę się że ma coraz ciekawszą pracę.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Soulcatcher --> Ja FAJKA poznałem przez te pare pikników i też mam o nim jak najlepsze zdanie. Byliście dla niego niezłą trampoliną. Fajnie, że tak mu się układa :)
Slow Motion [ Konsul ]
Soul [63] - Wow, jak ładnie i elokwentnie odpowiadasz na oskarżenie. Dziwne, ostatni raz za sam skrin z twoją własną wypowiedzią poszły od razu delety postów i ze 3 bany. Konto prawie od poczatku forum, ranking około 50. Dlaczego wtedy nie można było normalnie ?
.Albatros [ Pretorianin ]
Soulcatcher --> Ok. W porządku. To dlaczego dostałem bana? Przecież ja nie reklamowałem konkurencyjnego serwisu (bez przesady, to był tylko screenshot). Jestem czytelnikiem GOLa, lubię ten serwis, nie chce się ani ośmieszać, ani wyciągać jakieś stare brudy, nie szukam konfliktów. Po prostu byłem bardzo zaskoczony tym, że dostałem bana, a każde moje następne posty zostawały cicho usuwane. Czy Deepdelvera też byś w tedy za to zbanował?
klimson_ [ Konsul ]
Slow Motion-->
hehe, tez dostalem bana za takie cos
Soulcatcher [ end of winter ]
.Albatros ---> takie są reguły, sprawiedliwe lub nie ale są.

SEW [ O/C addicted ]
ja tylko z malym offtopem:
wow, Fajek widze ze niezle wspial sie w gore, nic tylko pogratulowac ;]
A pamietam jak nie tak dawno temu (co to sa 4 lata o.O ) staralem sie go przekonac do postawienia servera ut2k4 przez GOL'a :)
Taikun. [ NINTENDO ]
Soulcatcher >> skoro dzisiaj wszystkim odpowiadasz, to mógłbym się dowiedzieć dlaczego ja dostałem bana ? bo wiem w którym momencie, tylko nie wiem czy to przez to że udawałem zbanowanego czy był jakiś inny powód Twojej decyzji?
klimson_ [ Konsul ]
a czy jest taka reguła, ze nie wolno cytowac adminow bo dostaje sie bana?
Narmo [ nikt ]
klimson_ --> Nie wolno cytować usuniętych wypowiedzi. Też już było wielokrotnie tłumaczone.
A tak swoją droga. Zauważyłem, że w chwili obecnej na forum pisze bardzo mało osób które mają przy dacie rejestracji "przed 15 kwietnia". Większość osób, które są na GOLu praktycznie od początku dostało bana i musi pisać pod nowymi ksywkami (nie licząc wysia, który panicznie boi się gwiazdek ;) )
Mistrz Matii [ Pretorianin ]
Soulcatcher --> dobrze ze to wytlumaczyles

Kazuya_3 [ Ardent Alchemist ]
a nie można wreszcie skończyć tego wątku? bo przeczytałem większość wypowiedzi i wydaję mi się, że Soul wszystko wyjaśnił...
eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Narmo - takie ewenementy jeszcze się trafiają :D
Tai - bez jaj :D
Taikun. [ NINTENDO ]
eLJot >> ?
beo >> ?
beo2 >> jakie fotki ? :o
beo3 >> muahaha ;D

beowulff [ X ]
Tai-> no ja za te fotki w ddw na miejscu Soula dawno bym cie zbanowal...
Tai2 -> ?
Tai3 -> twoje w blue dres :P
Tai4 -> ]:->
xywex [ mlask mlask! ]
Narmo --> Niektórzy w ogóle się nie wypowiadają w "poważniejszych" wątkach, przeczuwając, że takowe i tak zostaną usunięte. Przerważnie przeczuwając słusznie :)

xanat0s [ Wind of Change ]
Narmo --> A niektórym po prostu zabrakło 6 dni :)

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Narmo - Spoglądam sobie dzisiaj na forum i dochodzę do zaskakującego wniosku - Powód zbanowania większości starych użytkowników jest prosty, rozbestwili się tak, że zachowują gorzej niż dzieci.
Nie będę brał poszczególnych za przykłady, bo zaraz pójdzie flame, ale wystarczy spojrzeć na archiwum chick'a (Włącznie ze wszystkimi osobami które w tych wątkach się wypowiadały), czy przejrzeć wątki dot. polityki. Od razu widać kto, jaki poziom trzyma.
Aż się przerazić można ; )
xywex - Żaden poważny temat nie jest usuwany. Usuwane są dziecinne pierdoły, tak jak ta, "piedzę codziennie rano", czy "Wafel333 jest gupi", od których ostatnio na GOL'u aż się roi. Znajdź mi poważny wątek który został usunięty...
Oł, mam ranking 69, niedobrze O_o
klimson_ [ Konsul ]
Narmo->
wynika z tego, ze admini(Soul) musi usuwac swoje wlasne posty o_O
SEW [ O/C addicted ]
albo 20 :)
zreszta niewazne :)
Najbardziej podoba mi sie to ze widze Soula wypowiadajacego sie normalnie w temacie, rozmawiajacego z uzytkownikami i polemizujacego prawie tak samo jak te "kilka" lat temu :)
Brakowalo tego...
EMP2 [ Pretorianin ]
Soulcatcher:
Gratuluję i powodzenia życzę!

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
BTW - dzisiaj mija dokładnie 6 lat od mojej rejestracji, więc nie udało mi się uniknąć wpisywania do kretyńskich wątków. Czasem po prostu człowiek musi, bo inaczej się udusi :P
Narmo [ nikt ]
eLJot --> Mi minęło wczoraj 6 lat :)
klimson_ --> Jeżeli usuwany jest watek to oczywiste przecież jest, ze usuwane są też posty w nim znajdujące sie prawda?

Madril [ I Want To Believe ]
Mnie też jeszcze nikt nie zbanował. :P A 6 lat to mi minęło prawie 3 miesiące temu. :)

dr. Acula [ Led Zeppelin ]
Na mojej pierwszej ksywce niedawno minęły mi 4 latka :)
Nie zostałem zbanowny, miałem po prostu strasznie głupi nick i chciałem go zmienić. :P Aktualny tworzony po pijaku jest mimo wszystko znacznie lepszy.

Raziel [ Action Boy ]
nie zwykłem pisać postów-podlizów w stylu "brawo Soul!", tym razem jednak przyklasnę temu co napisał Soulcatcher. Każdy ma prawo mieć pretensje do pracowników gry online np. w kwestii prowadzenia serwisu, bądź jakiś niepełnych informacji w poradnikach itp itd. ale zarzucanie komuś kradzieży i do tego bezpodstawnie to zwyczajne chamstwo i jeśli takowy pajac ma zamiar nadal tu pisać pod inną ksywką to honorowo najpierw powinien założyć tutaj wątek z przeprosinami.
Jako że siedzę tutaj już sporo to raczej wiem, o jaki serwis chodzi i tym bardziej popieram Soulcatchera jak i GOL-a w ogół ujmując. Tworzycie bardzo dobry serwis, a to forum już od dawna jest najlepszym w Polsce:) także niech lecą bany na takich frajerów;)
davhend [ Ghost of Sparta ]
No właśnie drogie dzieci, pamiętajcie, że nie można nikogo bezpodstawnie oskarżać, a jeżeli już dojdzie do procesu, to Anna Maria Wesołowska na pewno wyjaśni sytuację. ;)
Szczerze mówiąc nie wierzę, że komuś by się chciało wytoczyć proces o jedną recenzję.
MientusPL [ Konsul ]
ba, zależy jaka to by była recenzja. Np. jeżeli chodziłoby o reckę powiedzmy........ no jakiejś właśnie modnej gry która właśnie wyszła na rynek i np. takie pismo A miałoby w posiadaniu pierwszą w polsce recenzję i pismo B użyło by tej recensji podpisując się jako pismo B a nie A to wg proces byłby nieunikniony.
Edit--> zresztą jaka to by recenzja nie była, plagiat to kradzież, a kradzież to przestępstwo za które trzeba odpowiadać. Tak samo bezpodstawne oskarżenia o kradzież.

Madril [ I Want To Believe ]
MientusPL --> Żeby przedrukować exclusive'a to trzeba być skończonym debilem już... ;P
reksio [ Q u e e r ]
Nie rozumiem tylko jednego - co to w ogóle za oskarżenie "piszesz pod wieloma ksywkami". LOL - no co to w ogóle ma znaczyć? Jakieś no life'y chyba śledzą sobie wszystkie posty Soula, wciskają Print Screen'y, prowokują pod nowymi ksywkami. No śmiać się chce i jednocześnie jakoś tak nieswojo ze świadomością, że na co dzień z tymi ludźmi dyskutujesz na forum.
Soulcatcher [ end of winter ]
Jeżeli już musimy rozmawiać na takie głupie tematy to przynajmniej trzymajmy się tematu. To o czym piszecie nie ma z zaistniałą sytuacją nic wspólnego.
Scatterhead [ łapaj dzień ]
Jeżeli już musimy rozmawiać na takie głupie tematy to przynajmniej trzymajmy się tematu.
:D
no ogólnie jeżeli ktoś w przyszłości wywinie podobny numer to bedzie mial tutaj wszystko wytlumaczone innego sensu w tym topicu nie widze. a tak wogóle to chicken powinien ładnie przeprosić za swoją niewiedzę i zrozumieć za co dostal bana, ale widze ze na to tez go nie stac.
btw. Dycu dobrze gada.