Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Jakiego programu uzywacie do archiwizacji i dearchiwizacji?
Ja uzywam WinRARa. Swietny program, szkoda, ze platny.
Lara577 [ Konsul ]
Też używam
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Winrara, to okienko że mam wykupić winrara widzę za każdym razem jak go otwieram ale mi nie przeszkadza.