rrrr [ Euro 2008 Watcher ]
Widział ktoś moje życzenia na TVP2?
Podczas sylwestra z TVP 2 wysłałem 2 smsy z życzeniami na 7398. Oczywiście odpowiedzieli że dziękują, ale nie pokazali tym smsów w telewizji.
Treść życzeń:
Szczęśliwego Nowego Roku 2008 wszystkim użytkownikom forum gry-online.pl życzy rrrr :)
Może jednak ktoś je widział.
Stalker1 [ wkurzający typ ]
nie bylo
byly zyczenia dla Romana G. z warszawy. zyczono mu wielu dobrych pomyslow. podpisano gimnazjalisci xD

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Filtr odrzucił :D - 9zł zmarnowane.
rrrr [ Euro 2008 Watcher ]
jamkgh_rev02--> jaki filtr, nie 9zł, a około 7,20
Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]
Może odrzucali wszystkie smsy z adresami stron?
Trzeba było pisać pozdrowienia dla GOLasów:)

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
No na przykład taki:

Kalino$ [ Konsul ]
rrrr------------>osobiscie nie widzialem.Ale w imieniu całego forum dziekuje i nawzajem.
cinekk [ Baccara ]
Kalino$ >> Mów za siebie!
rrrr >> Dziękuję i nawzajem.
rt2 [ Pretorianin ]
Nie ma to jak sfrajerowac sie zaraz na poczatku nowego roku. Na pewno jakby wyswietlili to dostalbys gwiazdke lol

Kalino$ [ Konsul ]
dobrze mowie za siebie:
dziekuje i nawzajem rrrr w imieniu samego siebie nie w imieniu forum.
rt2--------->kogo miales na mysli?

Tomatos [ Pretorianin ]
rrrr --------->bede orginalny dziekuje i nawzajem oby nigdy ci ketchupu w domu nie zabraklo....a no i jeszcze zdrowia;]
Kalino$ -rrrr-a

cinekk [ Baccara ]
Kalino$ >> Żartowałem.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Wszystkiego naj rrrr
Lutz [ Senator ]
to chyba dobrze, ze odrzucil, gol za reklame moze sobie zaplacic, podobnie jak wlasciciele filtrowanych przez gola stron. To taki polski (drapiezny) marketing.