GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Widział ktoś moje życzenia na TVP2?

01.01.2008
15:18
[1]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

Widział ktoś moje życzenia na TVP2?

Podczas sylwestra z TVP 2 wysłałem 2 smsy z życzeniami na 7398. Oczywiście odpowiedzieli że dziękują, ale nie pokazali tym smsów w telewizji.

Treść życzeń:

Szczęśliwego Nowego Roku 2008 wszystkim użytkownikom forum gry-online.pl życzy rrrr :)


Może jednak ktoś je widział.

01.01.2008
15:20
[2]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

nie bylo
byly zyczenia dla Romana G. z warszawy. zyczono mu wielu dobrych pomyslow. podpisano gimnazjalisci xD

01.01.2008
15:22
smile
[3]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Filtr odrzucił :D - 9zł zmarnowane.

01.01.2008
15:23
[4]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

jamkgh_rev02--> jaki filtr, nie 9zł, a około 7,20

01.01.2008
15:24
[5]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

Może odrzucali wszystkie smsy z adresami stron?
Trzeba było pisać pozdrowienia dla GOLasów:)

01.01.2008
15:24
smile
[6]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

No na przykład taki:


01.01.2008
15:26
smile
[7]

Kalino$ [ Konsul ]

rrrr------------>osobiscie nie widzialem.Ale w imieniu całego forum dziekuje i nawzajem.

01.01.2008
15:33
[8]

cinekk [ Baccara ]

Kalino$ >> Mów za siebie!

rrrr >> Dziękuję i nawzajem.

01.01.2008
15:36
[9]

rt2 [ Pretorianin ]

Nie ma to jak sfrajerowac sie zaraz na poczatku nowego roku. Na pewno jakby wyswietlili to dostalbys gwiazdke lol

01.01.2008
15:38
smile
[10]

Kalino$ [ Konsul ]

dobrze mowie za siebie:

dziekuje i nawzajem rrrr w imieniu samego siebie nie w imieniu forum.

rt2--------->kogo miales na mysli?

01.01.2008
15:42
smile
[11]

Tomatos [ Pretorianin ]

rrrr --------->bede orginalny dziekuje i nawzajem oby nigdy ci ketchupu w domu nie zabraklo....a no i jeszcze zdrowia;]

Kalino$ -rrrr-a

01.01.2008
15:48
smile
[12]

cinekk [ Baccara ]

Kalino$ >> Żartowałem.

01.01.2008
19:27
[13]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Wszystkiego naj rrrr

01.01.2008
20:22
[14]

Lutz [ Senator ]

to chyba dobrze, ze odrzucil, gol za reklame moze sobie zaplacic, podobnie jak wlasciciele filtrowanych przez gola stron. To taki polski (drapiezny) marketing.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.