GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Programy się nie otwierają - co robić?

01.01.2008
15:16
[1]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Programy się nie otwierają - co robić?

Witam, więc sprawa wygląda tak, że przy próbie otworzenia niektórych programów tj. Alcohol 120%, DVD Decrypter, Nero pojawia się klepsydra na jakieś 2 sekundy, po czym znika. Reinstall programów nic nie daje, uda się tylko raz otworzyć dany program, później dalej jest to samo. Muszę koniecznie dziś tą płytkę nagrać, więc proszę o pomoc.

01.01.2008
15:32
[2]

spikeminoda [ Centurion ]

Mozesz sformatowa ten dysk co masz na nim programy,chyba ze masz je na partyci z sytemem,to wtedy trzeba buckup-a danych zrobic badz plytke startowa przez nero

01.01.2008
15:33
[3]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

No właśnie są one na partycji systemowej, zresztą baardzo nie chce mi się go dziś formatować.

01.01.2008
15:35
[4]

siwy346 [ Gamepad ]

Może sprobuj wyczyścić rejestr wszystkie pliki tymczasowe

Albo jeszcze
START->Uruchom i wpisujesz np "Alcochol.exe" i powinien sie alcochol otworzyć

01.01.2008
15:35
[5]

spikeminoda [ Centurion ]

To bedziesz mu musial strzelic formata predzej czy pozniej

01.01.2008
15:36
[6]

spikeminoda [ Centurion ]

Ja nie polecam wchodzic w rejestr osobom nie siedzacym w tym bo latwo przez to sobie kompa spierdzielc

01.01.2008
15:39
[7]

spikeminoda [ Centurion ]

Sciagnij sobie programik tune up utilites,jak to nie pomoze t jest jedne wyjscie,a jakie to sam juz wiesz
Link do programu-->

01.01.2008
15:42
[8]

Mazzop [ ]

wyczyść jeszcze katalog Prefetch w Windows i zrestartuj kompa (możliwe, że pierwszy raz sporo wolniej się uruchomi)

01.01.2008
17:30
[9]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Wywaliłem te pliki z prefetch, przeskanowałem wszystko co się da tym programem i dalej to samo. Będę musiał go kiedyś sformatować.

01.01.2008
17:34
[10]

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]

wygląda mi to na działanie złośliwego robaka, trudno powiedziec jaki to ani czym to wylaczyć ale poszukam cos na ten temat i dam ci znac w tym wątku

01.01.2008
17:37
[11]

Tymbarkus [ Pretorianin ]

Mam taki sam problem, tyle ze nie pojawil sie on "ot tak", tylko po przejechaniu systemu S&D i RegCleanerem.

Program dziala jesli go zainstaluje ponownie, ale po ponownym uruchomieniu kompa znowu to problem wraca - znowu sie nie uruchamia.

01.01.2008
17:40
[12]

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]

sprawdz może jakie są włączone w tle procesy (alt+ctrl+del), i napisz te które nie rozpoznajesz

01.01.2008
17:44
[13]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

No właśnie Hi-jack this wykrył mi svchost jako zły proces, może to mieć jakieś powiązania? ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.