GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chłopak + fajerwerki

01.01.2008
15:15
[1]

psiuniek [ Konsul ]

Chłopak + fajerwerki

01.01.2008
15:17
[2]

eJay [ Gladiator ]

Chłopak + fajerwerki + Adobe After Effects

01.01.2008
15:18
[3]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Chłopak + fajerwerki + Adobe After Effects = kicz

01.01.2008
15:20
[4]

Synchro [ Centurion ]

nie no jasne bo przecież taka petarda ma moc granatu. jakby nie widać było że fotomontaż..

01.01.2008
15:23
[5]

psiuniek [ Konsul ]

Co , wy myślicie że ja myślę że to naprawde ?

01.01.2008
15:25
[6]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Nie, ale myślimy, że gdyby tak pokazywać każdy głupi film na golu, to by trzeba było zmienić nazwę serwisu z gry na filmy.

01.01.2008
15:32
[7]

Kozi89 [ Senator ]

Fajnie zrobione :)

01.01.2008
15:58
[8]

Germeran [ Pretorianin ]

Fajny ogień, ale ogólnie film słaby. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.