GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak wygrać w grze Toca racer driver 2 wyścigi

01.01.2008
15:01
smile
[1]

kaczuś96 [ Legionista ]

jak wygrać w grze Toca racer driver 2 wyścigi

zawsze zajmuje nigdy nie moge wygrać maxymalnie moge dość do wyścigówek z 1987roku i dfalej nie moge bo ciągle mnie znosi

01.01.2008
15:03
smile
[2]

Ziku90 [ Ziku ]

Język polski?

01.01.2008
15:05
smile
[3]

kaczuś96 [ Legionista ]

ale wygrac wyścik a nie język polski

01.01.2008
15:08
smile
[4]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

Zazwyczaj trzeba dojechać na pierwszym miejscu.

01.01.2008
15:11
[5]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Jesli Twoje umiejetnosci prowadzenia sa takie same jak latwosc w poslugiwaniu sie jezykiem polskim to sie w sumie nie dziwie czemu Ci nie idzie. Ja tam przeszedlem wszystko...

01.01.2008
15:18
smile
[6]

psiuniek [ Konsul ]

Umarnij

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.