
kaczuś96 [ Legionista ]
jak wygrać w grze Toca racer driver 2 wyścigi
zawsze zajmuje nigdy nie moge wygrać maxymalnie moge dość do wyścigówek z 1987roku i dfalej nie moge bo ciągle mnie znosi

Ziku90 [ Ziku ]
Język polski?

kaczuś96 [ Legionista ]
ale wygrac wyścik a nie język polski

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]
Zazwyczaj trzeba dojechać na pierwszym miejscu.
Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]
Jesli Twoje umiejetnosci prowadzenia sa takie same jak latwosc w poslugiwaniu sie jezykiem polskim to sie w sumie nie dziwie czemu Ci nie idzie. Ja tam przeszedlem wszystko...

psiuniek [ Konsul ]
Umarnij