GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

VIVA PINATA- produkty własne

01.01.2008
14:49
smile
[1]

macieusz [ Junior ]

VIVA PINATA- produkty własne

Czy ktoś mogłby mi powiedzieć w jaki sposób można produkować w tej grze: miód, wełnę i mleko?
Mam pszczoły, krowy i owce, no i oczywiście pobudowałem wszystkie potrzebne budowle, ale pojęcia nie mam co dalej. Wiem jedno, że Pinaty nie chca mi wchodzić do tych mini fabryczek=D. Pomóżcie proszę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.