GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nowa karta.....

01.01.2008
14:43
[1]

prick [ Centurion ]

nowa karta.....

Kupiłem niedawno nową karte graficzną asus GeForce n7600gs i gdy gram np. w gta san andreas to po chwili wyskakuje mi komunikat sterownik karty graficznej przestał normalnie działać uruchom komputer ponownie.albo wyłącza mi sie gra i tylko ekran mignie raz jak chce włączyć ponownie.w jednej grze pisało że coś mam z direct x nie tak.pomóżcie!!!! (mam procesor adm semptron .2400 1.7 GHZ)

01.01.2008
14:54
[2]

Macco™ [ CFC ]

a zasilacz może masz za słaby sprawdź temperatury podzespołów np. Everestem albo w BIOSie

01.01.2008
15:05
[3]

prick [ Centurion ]

sciągnąłem everest ultimate edition v4.20.1170 i jak teraz mam sprawdzic temperatury podzespołów??

już znalazłem Płyta główna 42 °C (108 °F) Procesor 54 °C (129 °F) Procesor graficzny 84 °C (183 °F) czy to dobrze??

01.01.2008
15:07
[4]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

zakladka komputer ( czy tam ta pierwsza ) i pozniej czujnik

01.01.2008
15:21
[5]

Conath [ Generaďż˝ ]

84 stopnie to troche za duzo jak na 7600gs, sprawdz czy wiatrak sie kreci, radiator dociska do procesora katy etc.

01.01.2008
15:41
[6]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Karta trochę się za bardzo grzeje. Spróbuj odkurzyć wiatrak, zobacz czy się dobrze kręci.
Możliwe, że masz zasilacz za słaby. Dobrze byłoby gdybyś podał nam jego moc.

01.01.2008
16:14
[7]

prick [ Centurion ]

a czy może mi sie od tego karta graficzna przegrzać??

01.01.2008
16:44
[8]

b166er [ grindcore Joe ]

juz sie przegrzewa...

01.01.2008
16:51
[9]

prick [ Centurion ]

przegrzewa się ale czy może się całkowicie przegrzać??

01.01.2008
17:09
[10]

yeef [ Pretorianin ]

hehehe yyyy .......najpierw się przegrzewa a później to już czujesz tylko spaleniznę i mówisz sobie "gotowe" hehehe

01.01.2008
19:17
smile
[11]

prick [ Centurion ]

to nie jest śmieszne.....

01.01.2008
19:25
[12]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Co oznacza: "całkowicie przegrzać"?
Jeśli karta osiągnie za wysoką temperaturę, wyskakują błędy bo karta nie może prawidłowo funkcjonować. Jeżeli na kartę przez długi czas działa zbyt wysoka temperatura, to jej układy się przepalają i to jej koniec.

01.01.2008
19:57
[13]

prick [ Centurion ]

no skoro wszyscy mówią że to wina zasilacza to kupuje nowy czy możecie mi powiedzieć ile mniej więcej kosztuje taki zasilacz aby utrzymał moją karte graficzną

01.01.2008
20:07
[14]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

A jaki masz teraz zasilacz?
Na 75% to wina za wysokiej temperatury GPU

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.