
Babiczka [ Senator ]
Trojan-Dropper.Win32.Agent.dgo
Moj Kaspersky wykryl powyzszego trojana, ktory podszywa sie pod systemowe pliki oraz mase innych plikow .exe Kaspersky bez pytania zaczal je usuwac i pozniej byl duzo problemow z odpaleniem systemu (visty). Trzeba czekac na latke bo w taki sposob kaspersky usunie Ci wszystkie dobre pliki dll. :(