Pc Master [ Legionista ]
The Movies
Witam, zagrałem wczoraj u kumpla w The Movies i doszedłem do wniosku, że muszę sobie tę grę kupić. Słyszałem, że w polskiej wersji są jakieś problemy - że wywala na pulpit, to prawda?
Jak kupię Movies w wersji PL i ściągnę (gdyby był w sklepie to bym kupił, ale jak nie ma cóż robić) dodatek w wersji ANG, to będą razem działać? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. Szczęścia w Nowym Roku!