GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Movies

01.01.2008
13:47
[1]

Pc Master [ Legionista ]

The Movies

Witam, zagrałem wczoraj u kumpla w The Movies i doszedłem do wniosku, że muszę sobie tę grę kupić. Słyszałem, że w polskiej wersji są jakieś problemy - że wywala na pulpit, to prawda?

Jak kupię Movies w wersji PL i ściągnę (gdyby był w sklepie to bym kupił, ale jak nie ma cóż robić) dodatek w wersji ANG, to będą razem działać? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. Szczęścia w Nowym Roku!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.