tomazzi [ Episode: 3 ]
fajne czy nie?
nie
jewbacca [ Generaďż˝ ]
emo
blazerx [ knowledge is free ]
slabi muzycznie
Zapruder [ Man_Moment_Machine ]
jewbacca
emo
Bzdura, zwyczajny pop-punk i emo wannabies
Paul12 [ Buja ]
Czasami lubię posłuchać, tegoroczna płytka jest dobra.
cinekk [ Baccara ]
Parę piosenek mają fajnych, ale osobiście ich nie znam..
N|NJA [ Senator ]
Jako wyrocznia do spraw gustu, powabu i wszystkiego innego powiadam:
syf
Madzius888 [ Centurion ]
Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią: syf.
Kilku chłoptasiów, którzy napisali parę tekstów, robią z siebie idiotów w teledyskach i tworzą tró muzyke.
noname89 [ Bez Imienia ]
Mi nie przeszkadzają, słyszałem kilka ich piosenek, ale nie są takie znowu najgorsze i syfiaste ;)
czekers [ Turbojugend ]
Tylko jeden ich utwór mi się podoba, reszta jest wręcz irytująca.
Pan P. [ Konsul ]
Jedyne z czego ich kojarzę to kawałek na Shock Value Timbalanda i w sumie jest to jeden z lepszych numerów na tej płycie.
Ale wyglądają na zdjęciu faktycznie na emo-pizdunie.
Scatterhead [ łapaj dzień ]
Powinien ktoś stworzyć komiks o superbohaterze, który by wszystkim pedalskim zespołom i reszcie zgrai nadupcał po łbach
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Ktoś chce popolemizować na temat emo? :P
Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
Wyglądają jak cioty.
ambu_ [ Pretorianin ]
Zenedon_oi!
Bo to sa cioty.

KoSmIt [ Like No Other ]
Muzycznie fajni.

dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]
mall emo :)

pasterka [ Paranoid Android ]
bardzo dobre antidotum na patos promieniujacy od takich zespolow jak Tool :-)
Taven [ Generaďż˝ ]
Kiepskie, choć poziom syfu niższy niż u Toola czy NiNu.
(Bijcie!)
Bart2233 [ Konsul ]
Trzymam się zasady:
"Wszystko czego słucha moja siostra jest BE"
N|NJA [ Senator ]
Scatter-> Mówisz i masz.
Ninja Taste Avenger, issue one, 95 cents
(200 hours in ps)

Deadwatch [ Pretorianin ]
NINJA-> Nie zastanawiałeś się może, by zrobić jakiś komiks internetowy? Masz fajną kreskę.
N|NJA [ Senator ]
Dead-> nie chce mi sie
MientusPL [ Konsul ]
używasz tableta, tak? (czy może tabletu, nie wiem jak to się pisze)
N|NJA [ Senator ]
yup
(uprzedzając uwagi fachowca Koja- tak, wiem, nie postarałem sie :P)
Acha, kamil-> W końcu niepopolemizowałeś w wiadomym wątku, a dysksyja panie była i to rzeczowa :P
Zupsky z Bree [ Konsul ]
Jeden z moich ulubionych zespołów ale lepszy jest Lordi
Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
Zmarnowałem trochę życia i przesłuchałem parę kawałków. Grają tak jak wyglądają.
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Shit prze duże s

Scatterhead [ łapaj dzień ]
:D
To ja jeszcze chce giere z Avengerem.
Włam się w nocy do willi pewnej POP'owej piosenkarki, pozabijaj strażników, przedostań się jak cień do jej sypialni i zanuć przed oczami:
"Whats the ugliest part of your body?
I think it's your brain"
a potem jej krew może już spływać po ścianie.
N|NJA [ Senator ]
Scatter-> Wiem, mam wiele zdolności, ale programować nie umiem, przykro mi :)
earthquake [ Mr Brightside ]
melodic gay powerpop emo
ale przyzwoite, jeśli podaje się w małych dawkach
sokoip [ Niggy Tardust ]
ssą
N|NJA [ Senator ]
earth-> Kupa nie jest strawna nawet w najmniejszych dawkach.
piokos-> teraz powiedz jeszcze co ssą :)

Stalker1 [ wkurzający typ ]
Goroth > N|NJA
jednak jest cos bardziej zajeb*stego od ninja
N|NJA [ Senator ]
Zarośnięty barbarzyńca słuchający łomotu na rauszu vs zwinny, cichy zabójca sycący się mądrościami o żółtym sniegu
Wynik walki jest oczywisty :P
Stalker1 [ wkurzający typ ]
też się cieszę że uznajesz wyższość Gorotha w dziedzinie tępienia szrotu z MTV ;)
earthquake [ Mr Brightside ]
N|NJA ----> jeśli porównać ich do innych quasi rockowych bandów made by MTV, to wcale nie wypadają tak źle. Zresztą czy to New Found Glory, Saves the Day, czy Blink 182, wszystkie te zespoły grają prawie to samo i tak samo.
Tylko alkaline trio trzyma poziom ;-)
Stalker1 [ wkurzający typ ]
abonament się skończył
btw. Zappa says: don't eat the yellow snow :P
N|NJA [ Senator ]
Stalker->
też się cieszę że uznajesz wyższość Gorotha w dziedzinie tępienia szrotu z MTV ;)
Slayer tez bywał w MTV :P
----------------------->
Earth-> Jesli ich porównać do quasi rockowych bandów, to grają tak samo jak reszta syfu, która wylała się wraz z nadejściem "new age of old school rock" kilka lat temu

scofield132 [ Pretorianin ]
no dobra to jak jesteście tacy niby mądrzy(to zwrot do tych co krytykują FOB) co jest dla was takie dobre niby...
a ja wam wtedy powiem czy to jest syf czy nie
Stalker1 [ wkurzający typ ]
Jeśli uważasz FOB za coś dobrego, to nasza muzyka jest poza Twym zasięgiem...

Locke. [ Pretorianin ]
Muse :P

scofield132 [ Pretorianin ]
locke muse
tak muse też jest fajne...
nie uważam że FOB jest jakieś najlepsze ale jest fajne
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
"Jeśli uważasz FOB za coś dobrego, to nasza muzyka jest poza Twym zasięgiem..." - True.
Nie docenisz jej słuchając takiego wytworu wyobraźni dyrektora, fabryki mydła w okrągłych kostkach z napisem misiabela, produkującego ten towar na wielką skalę.

pasterka [ Paranoid Android ]
buhahaha, jakos trudno mi uwierzyc, ze wszystkie osoby sluchajace "muzyki poza zasiegiem" maja wiecej niz 15 lat: tylko w tym wieku czlowiek jeszcze wierzy, ze tego czego slucha "jeszcze nikt nie wymyslil" :-)

sokoip [ Niggy Tardust ]
piokos-> teraz powiedz jeszcze co ssą :)
każdy lubi jak coś innego mu się ssie, możesz sobie wybrać co :]

earthquake [ Mr Brightside ]
"muzyka poza zasięgiem" - takie rzeczy to można pisać tylko na porcysie ;-)
N|NJA [ Senator ]
Lock-> Wrong, wrong, wrong and wrong again. Fooooor shaaaaame
earth-> Nie, na porcysie pisze sie głównie o doznawaniu.
Piokos-> Już zazdroszczę temu szczęściarzowi, któremu possają to, co wybrałem.
Pasterka-> Tylko czesciowo masz rację. W muzyce wszystko już było, ale do niektórych fajniejszych rzeczy dociera się z wiekiem ;)
Scofield-> Pażywiom, uwidim, jak ci się rozwiną gusta, wtedy możemy ci coś polecic

pasterka [ Paranoid Android ]
Pasterka-> Tylko czesciowo masz rację. W muzyce wszystko już było, ale do niektórych fajniejszych rzeczy dociera się z wiekiem ;)
moim zdaniem jest odwrotnie: z wiekiem ilosc ludzi sluchajacych dana muzyke (im mniej, tym lepiej) przestaje byc kryterium swiadczacym o jakosci :-)
N|NJA [ Senator ]
Pasterka-> A czemu identyfikujesz automatycznie moje okreslenie "fajniejsza" z "mniejszą liczbą słuchaczy"? Ja nie jestem jakiś alternatywny moron, który przestaje słuchac bendu, bo okazało się, ze nagrali teledysk :)

jewbacca [ Generaďż˝ ]
swoją drogą jakim trzeba być ueberbuzem i stulejarzem, żeby pytać czy coś się POWINNO podobać (bo taki jest poddtekst) czy nie...
w chustę - przyłomy w sile

pasterka [ Paranoid Android ]
NINJA --> nie bylo zwiazane tylko z Twoja wypowiedzia, ale innych sluchajacych "muzyki poza zasiegiem". jesli interesujesz sie muzyka, to cos fajnego znajdziesz zawsze, niezaleznie od wieku, wedle zasady "szukajcie a znajdziecie" :-)
jewbacca --> i wlasnie o to chodzi, koles by sobie posluchal, ale czy wypada? :-) to odpowiem: nie, obecnie nie wypada sluchac czegokolwiek lezacego kolo nalepki emo, bo to obciach i nie jest sie jezi :-)
N|NJA [ Senator ]
O przepraszam, wspomniane przeze mnie kiedyś Jimmy Eat World czy Sunny Day Real Estate jest strawne, podobnie jak stare tuzy sceniczne, które zainspirowały potem styl, choćby Fugazi to żaden obciach:)

scofield132 [ Pretorianin ]
NINJA>NOM JAK MI MóWISZ żE sunny day real estate jest strawne to se lepiej kup smerfne hity a nie udawaje że sie znasz...
BunnyBunny [ Junior ]
to nie emo. lubię ale osobiście wolę inny typ muzyki ;dd!
N|NJA [ Senator ]
Scofield-> Człecze szanowny, zwykłem zagłębiać się w temat i nie słucham bezrefleksyjnie muzyki, tylko wyciągam, skąd, jak i dlaczego (jesli jest po co, a jest w tym wypadku). Bez SDRE czy Jimmy nie słuchałbys sobie teraz wszystkich ładnych chłopców z Panic at the disco i Fallout Boya, ba Green Daya tez by pewnie nie było.
I powiedz, cóż tez ci sie nie podoba? Może muzycy za mało wyjściowi i niemodnie ubrani? :)
Z nowszych rzeczy- ...And you will know us by the trial of dead (jedynie płytka Source Tags & Codes, reszta albo nie ma rytmu i składu, albo jest po prostu chujowa)
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
nawet dobre piosenki mają ale aż za nimi nie skacze
Kokainowy Kot [ Chor��y ]
Ja tam ich nie lubię. Jak zresztą całego nurtu emo i prawie-jak-emo.