GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fall out boy-fajne czy nie??

01.01.2008
13:22
smile
[1]

scofield132 [ Pretorianin ]

fall out boy-fajne czy nie??

co myślicie o zespole fall out boy??
czy według was są fajni czy nie??
czy sprawiają tylko pozory fajnych??

ja to ogólnie ich lubie!!!

są super!!

chciałem poznać waszą opinie...


fall out boy-fajne czy nie?? - scofield132
01.01.2008
13:33
smile
[2]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Goroth ci przetrzepie dupe


fall out boy-fajne czy nie?? - Stalker1
01.01.2008
13:38
[3]

tomazzi [ Episode: 3 ]

fajne czy nie?
nie

01.01.2008
13:40
[4]

jewbacca [ Generaďż˝ ]

emo

01.01.2008
13:54
[5]

blazerx [ knowledge is free ]

slabi muzycznie

01.01.2008
14:22
[6]

Zapruder [ Man_Moment_Machine ]

jewbacca
emo

Bzdura, zwyczajny pop-punk i emo wannabies

01.01.2008
14:23
[7]

Paul12 [ Buja ]

Czasami lubię posłuchać, tegoroczna płytka jest dobra.

01.01.2008
15:14
[8]

cinekk [ Baccara ]

Parę piosenek mają fajnych, ale osobiście ich nie znam..

01.01.2008
15:36
[9]

N|NJA [ Senator ]

Jako wyrocznia do spraw gustu, powabu i wszystkiego innego powiadam:

syf

01.01.2008
21:46
[10]

Madzius888 [ Centurion ]

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią: syf.
Kilku chłoptasiów, którzy napisali parę tekstów, robią z siebie idiotów w teledyskach i tworzą tró muzyke.

01.01.2008
21:56
[11]

noname89 [ Bez Imienia ]

Mi nie przeszkadzają, słyszałem kilka ich piosenek, ale nie są takie znowu najgorsze i syfiaste ;)

01.01.2008
22:00
[12]

czekers [ Turbojugend ]

Tylko jeden ich utwór mi się podoba, reszta jest wręcz irytująca.

01.01.2008
22:02
[13]

Pan P. [ Konsul ]

Jedyne z czego ich kojarzę to kawałek na Shock Value Timbalanda i w sumie jest to jeden z lepszych numerów na tej płycie.
Ale wyglądają na zdjęciu faktycznie na emo-pizdunie.

01.01.2008
22:07
[14]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Powinien ktoś stworzyć komiks o superbohaterze, który by wszystkim pedalskim zespołom i reszcie zgrai nadupcał po łbach

01.01.2008
22:08
[15]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Ktoś chce popolemizować na temat emo? :P

01.01.2008
22:14
[16]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Wyglądają jak cioty.

01.01.2008
22:15
[17]

ambu_ [ Pretorianin ]

Zenedon_oi!
Bo to sa cioty.

01.01.2008
22:20
smile
[18]

KoSmIt [ Like No Other ]

Muzycznie fajni.

01.01.2008
23:02
smile
[19]

dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]

mall emo :)

01.01.2008
23:15
smile
[20]

pasterka [ Paranoid Android ]

bardzo dobre antidotum na patos promieniujacy od takich zespolow jak Tool :-)

01.01.2008
23:37
[21]

Taven [ Generaďż˝ ]

Kiepskie, choć poziom syfu niższy niż u Toola czy NiNu.

(Bijcie!)

01.01.2008
23:40
[22]

Bart2233 [ Konsul ]

Trzymam się zasady:
"Wszystko czego słucha moja siostra jest BE"

01.01.2008
23:51
[23]

N|NJA [ Senator ]

Scatter-> Mówisz i masz.

Ninja Taste Avenger, issue one, 95 cents

(200 hours in ps)


fall out boy-fajne czy nie?? - N|NJA
01.01.2008
23:57
smile
[24]

Deadwatch [ Pretorianin ]

NINJA-> Nie zastanawiałeś się może, by zrobić jakiś komiks internetowy? Masz fajną kreskę.

01.01.2008
23:58
[25]

N|NJA [ Senator ]

Dead-> nie chce mi sie

02.01.2008
00:11
[26]

MientusPL [ Konsul ]

używasz tableta, tak? (czy może tabletu, nie wiem jak to się pisze)

02.01.2008
00:18
[27]

N|NJA [ Senator ]

yup


(uprzedzając uwagi fachowca Koja- tak, wiem, nie postarałem sie :P)


Acha, kamil-> W końcu niepopolemizowałeś w wiadomym wątku, a dysksyja panie była i to rzeczowa :P

02.01.2008
01:16
[28]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Jeden z moich ulubionych zespołów ale lepszy jest Lordi

02.01.2008
01:19
[29]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Zmarnowałem trochę życia i przesłuchałem parę kawałków. Grają tak jak wyglądają.

02.01.2008
01:21
[30]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Shit prze duże s

02.01.2008
01:44
smile
[31]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

:D

To ja jeszcze chce giere z Avengerem.
Włam się w nocy do willi pewnej POP'owej piosenkarki, pozabijaj strażników, przedostań się jak cień do jej sypialni i zanuć przed oczami:

"Whats the ugliest part of your body?
I think it's your brain"

a potem jej krew może już spływać po ścianie.

02.01.2008
02:17
[32]

N|NJA [ Senator ]

Scatter-> Wiem, mam wiele zdolności, ale programować nie umiem, przykro mi :)

02.01.2008
11:38
[33]

earthquake [ Mr Brightside ]

melodic gay powerpop emo

ale przyzwoite, jeśli podaje się w małych dawkach

02.01.2008
12:17
[34]

sokoip [ Niggy Tardust ]

ssą

02.01.2008
19:05
[35]

N|NJA [ Senator ]

earth-> Kupa nie jest strawna nawet w najmniejszych dawkach.


piokos-> teraz powiedz jeszcze co ssą :)

02.01.2008
19:07
smile
[36]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Goroth > N|NJA
jednak jest cos bardziej zajeb*stego od ninja

02.01.2008
19:09
[37]

N|NJA [ Senator ]

Zarośnięty barbarzyńca słuchający łomotu na rauszu vs zwinny, cichy zabójca sycący się mądrościami o żółtym sniegu

Wynik walki jest oczywisty :P

02.01.2008
19:20
[38]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

też się cieszę że uznajesz wyższość Gorotha w dziedzinie tępienia szrotu z MTV ;)

02.01.2008
19:38
[39]

earthquake [ Mr Brightside ]

N|NJA ----> jeśli porównać ich do innych quasi rockowych bandów made by MTV, to wcale nie wypadają tak źle. Zresztą czy to New Found Glory, Saves the Day, czy Blink 182, wszystkie te zespoły grają prawie to samo i tak samo.

Tylko alkaline trio trzyma poziom ;-)

02.01.2008
19:45
[40]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

abonament się skończył
btw. Zappa says: don't eat the yellow snow :P

02.01.2008
22:19
[41]

N|NJA [ Senator ]

Stalker->

też się cieszę że uznajesz wyższość Gorotha w dziedzinie tępienia szrotu z MTV ;)


Slayer tez bywał w MTV :P

----------------------->



Earth-> Jesli ich porównać do quasi rockowych bandów, to grają tak samo jak reszta syfu, która wylała się wraz z nadejściem "new age of old school rock" kilka lat temu


fall out boy-fajne czy nie?? - N|NJA
04.01.2008
14:50
smile
[42]

scofield132 [ Pretorianin ]

no dobra to jak jesteście tacy niby mądrzy(to zwrot do tych co krytykują FOB) co jest dla was takie dobre niby...
a ja wam wtedy powiem czy to jest syf czy nie

04.01.2008
14:52
[43]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Jeśli uważasz FOB za coś dobrego, to nasza muzyka jest poza Twym zasięgiem...

04.01.2008
14:52
smile
[44]

Locke. [ Pretorianin ]

Muse :P

04.01.2008
14:59
smile
[45]

scofield132 [ Pretorianin ]

locke muse


tak muse też jest fajne...

nie uważam że FOB jest jakieś najlepsze ale jest fajne

04.01.2008
15:26
[46]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

"Jeśli uważasz FOB za coś dobrego, to nasza muzyka jest poza Twym zasięgiem..." - True.

Nie docenisz jej słuchając takiego wytworu wyobraźni dyrektora, fabryki mydła w okrągłych kostkach z napisem misiabela, produkującego ten towar na wielką skalę.

04.01.2008
15:32
smile
[47]

pasterka [ Paranoid Android ]

buhahaha, jakos trudno mi uwierzyc, ze wszystkie osoby sluchajace "muzyki poza zasiegiem" maja wiecej niz 15 lat: tylko w tym wieku czlowiek jeszcze wierzy, ze tego czego slucha "jeszcze nikt nie wymyslil" :-)

04.01.2008
15:42
smile
[48]

sokoip [ Niggy Tardust ]

piokos-> teraz powiedz jeszcze co ssą :)

każdy lubi jak coś innego mu się ssie, możesz sobie wybrać co :]

04.01.2008
15:49
smile
[49]

earthquake [ Mr Brightside ]

"muzyka poza zasięgiem" - takie rzeczy to można pisać tylko na porcysie ;-)

04.01.2008
19:06
[50]

N|NJA [ Senator ]

Lock-> Wrong, wrong, wrong and wrong again. Fooooor shaaaaame



earth-> Nie, na porcysie pisze sie głównie o doznawaniu.




Piokos-> Już zazdroszczę temu szczęściarzowi, któremu possają to, co wybrałem.





Pasterka-> Tylko czesciowo masz rację. W muzyce wszystko już było, ale do niektórych fajniejszych rzeczy dociera się z wiekiem ;)




Scofield-> Pażywiom, uwidim, jak ci się rozwiną gusta, wtedy możemy ci coś polecic


04.01.2008
20:10
smile
[51]

pasterka [ Paranoid Android ]

Pasterka-> Tylko czesciowo masz rację. W muzyce wszystko już było, ale do niektórych fajniejszych rzeczy dociera się z wiekiem ;)


moim zdaniem jest odwrotnie: z wiekiem ilosc ludzi sluchajacych dana muzyke (im mniej, tym lepiej) przestaje byc kryterium swiadczacym o jakosci :-)

04.01.2008
20:12
[52]

N|NJA [ Senator ]

Pasterka-> A czemu identyfikujesz automatycznie moje okreslenie "fajniejsza" z "mniejszą liczbą słuchaczy"? Ja nie jestem jakiś alternatywny moron, który przestaje słuchac bendu, bo okazało się, ze nagrali teledysk :)

04.01.2008
20:15
smile
[53]

jewbacca [ Generaďż˝ ]

swoją drogą jakim trzeba być ueberbuzem i stulejarzem, żeby pytać czy coś się POWINNO podobać (bo taki jest poddtekst) czy nie...

w chustę - przyłomy w sile

04.01.2008
20:18
smile
[54]

pasterka [ Paranoid Android ]

NINJA --> nie bylo zwiazane tylko z Twoja wypowiedzia, ale innych sluchajacych "muzyki poza zasiegiem". jesli interesujesz sie muzyka, to cos fajnego znajdziesz zawsze, niezaleznie od wieku, wedle zasady "szukajcie a znajdziecie" :-)

jewbacca --> i wlasnie o to chodzi, koles by sobie posluchal, ale czy wypada? :-) to odpowiem: nie, obecnie nie wypada sluchac czegokolwiek lezacego kolo nalepki emo, bo to obciach i nie jest sie jezi :-)

04.01.2008
21:00
[55]

N|NJA [ Senator ]

O przepraszam, wspomniane przeze mnie kiedyś Jimmy Eat World czy Sunny Day Real Estate jest strawne, podobnie jak stare tuzy sceniczne, które zainspirowały potem styl, choćby Fugazi to żaden obciach:)

05.01.2008
09:30
smile
[56]

scofield132 [ Pretorianin ]

NINJA>NOM JAK MI MóWISZ żE sunny day real estate jest strawne to se lepiej kup smerfne hity a nie udawaje że sie znasz...

05.01.2008
10:57
[57]

BunnyBunny [ Junior ]

to nie emo. lubię ale osobiście wolę inny typ muzyki ;dd!

06.01.2008
16:54
[58]

N|NJA [ Senator ]

Scofield-> Człecze szanowny, zwykłem zagłębiać się w temat i nie słucham bezrefleksyjnie muzyki, tylko wyciągam, skąd, jak i dlaczego (jesli jest po co, a jest w tym wypadku). Bez SDRE czy Jimmy nie słuchałbys sobie teraz wszystkich ładnych chłopców z Panic at the disco i Fallout Boya, ba Green Daya tez by pewnie nie było.
I powiedz, cóż tez ci sie nie podoba? Może muzycy za mało wyjściowi i niemodnie ubrani? :)




Z nowszych rzeczy- ...And you will know us by the trial of dead (jedynie płytka Source Tags & Codes, reszta albo nie ma rytmu i składu, albo jest po prostu chujowa)

06.01.2008
17:00
[59]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

nawet dobre piosenki mają ale aż za nimi nie skacze

06.01.2008
17:02
[60]

Kokainowy Kot [ Chor��y ]

Ja tam ich nie lubię. Jak zresztą całego nurtu emo i prawie-jak-emo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.