GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty 4 MW demo problem

01.01.2008
13:10
smile
[1]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Call of Duty 4 MW demo problem

No więc tak. Zainstalowałem sobie demo CoD'a 4 z CDA no i odpalam. Wszystkie te intra pomijam i w menu gra się wyłącza i wyskakuje ten problem z 'Nie wysyłaj'. Po kilkunastu próbach oglądnąłem intro i udało mi się zagrać (oczywiście na najniższych detalach, bo przy grzebaniu w opcjach gra się pieprzyła), ale gdzieś tak w połowie znowu wyskoczył mi błąd.

Od kilku dni się męczę, ale nijak tego nie mogę odpalić. Czy miał ktoś podobne problemy? Czy da się je jakoś rozwiązać? Czy może to demo z CDA takie felerne jest(:p)? Hlep mi :)

01.01.2008
13:13
[2]

Obscure [ ExcalibuR ]

Jaką masz karte graficzną ? Spróbuj zainstalowac najnowsze sterowniki do twojej karty może pomoże :)

01.01.2008
13:16
[3]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

A tak sry. Zapomniałem podać podzespoły :):

Karta graficzna: GeForce 7600GS 256MB
Prosesor: AMD Athlon XP 1800+ 1,5GHz
RAM: 512mb

A sterowniki zaraz spróbuje :)

01.01.2008
13:17
[4]

Obscure [ ExcalibuR ]

Procesor masz dosc słaby na CoD4 1gb ramu by sie przydał tez

01.01.2008
13:20
[5]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Jim Raynor ---> Używasz Xfire?

01.01.2008
13:23
[6]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Obscure--------> Jutro będę miał dodatkowe 512mb. A procek też niedługo wymienię.

U.V.Impaler--------> Nie używam...

01.01.2008
13:38
[7]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Obscure -------> Widze, że nawet nie grałeś w CoD-a 4. Na moim kompie przeszedłem całą kampanie (gra chodziła bardzo płynnie). Co prawda wszystkie opcje miałem powyłączane, ale za to tekstury były ustawione na poziomie: wysoki A modele postaci na: średni (wyżej nie można było). I gra na takich ustawieniach mimo powyłączanych bajerów wyglądała po prostu pięknie. Więc jego Ram i procesor nie mają nic do tego.

01.01.2008
13:39
smile
[8]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

KANTAR1-------> A jakiego ty masz kompa? Bo jeśli chociażby podobnego to mam nadzieję, na kupienie sobie pełnej wersji :)

edit: Procek trochę lepszy, a karta nie wiem. Ale jak pisze, że beznadziejna to może ja mam lepszą ;) RAM tyle co ja :)

01.01.2008
13:40
smile
[9]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Jim Raynor ------> Zajrzyj do mojej wizytówki (obok nicku). Acha i mam 512 ramu.

Moja karta była krytykowana już w dniu premiery. A jak pewnego razu zawitał do mnie informatyk, powiedział, że mój proc zupełnie nie nadaje się do gier.

01.01.2008
13:45
[10]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Siet. Edit mi się skończył.

Ale dokończę:

kantar-----> To skoro była krytykowana w dniu premiery to czemu ją kupywałeś? czy może była w zestawie? :)

[11]--> Heh.. :)

01.01.2008
13:46
[11]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Tę karte dostałem, a że była lepsza od mojego Readona 9000 to się ją wmontowało. ;p

01.01.2008
13:53
[12]

Obscure [ ExcalibuR ]

KANTAR1 ---> Mam oryginał CoD4 ale jak na 4 czesc coda no to procek 1.8 to za mało

01.01.2008
14:01
smile
[13]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Zainstalowałem sterowniki. Z tym, że teraz gra w ogóle nie chce się uruchomić ;/

01.01.2008
14:19
[14]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Obscure ------> Nie powiedziałbym. Na kompie kuzyna mimo słabszego procesora (1,8Ghz). Wszystkie części CoD-a chodziły szybciej niż u mnie (jego karta to: Readon 9600). CoD-a 4 na kompie kuzyna nie sprawdzałem. Ale patrząc na to, że CoD 2 ma bardzo podobne minimalne wymagania co do procesora jak CoD 4. Nie powinno być żadnej różnicy (czyli CoD 4 powinnien pójśc na jego kompie szybciej niż u mnie).

Mój procek też jest słabszy od wymagań minimalnych, a gra chodziła dobrze. A biorąc pod uwage to, że (jak juz wcześniej wspomniałem) mój proc nie nadaje się do gier, to na kompie Jima gra powinna chodzić dobrze.

01.01.2008
15:25
smile
[15]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Instalacja sterow nic nie dala. Jakies inne pomysly? Moze sciagnac np. z gola. Jest jeszcze za darmo? Help me... :)

01.01.2008
22:18
smile
[16]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Sry, ale dopiero dorwałem się do kompa. HElP ME!! Plz... :|

01.01.2008
22:21
[17]

Obscure [ ExcalibuR ]

KANTAR1 ---> Nie powiedziałbym

No to jesteś w wielkim błędzie stary. Jak gierka mu pójdzie bez zaciec to będe się cieszyc.

01.01.2008
23:15
[18]

rg [ Zbok Leśny ]

To jest prawdopodobnie sprawa sprzetu, ale niekoniecznie jest on za slaby.

Akuat CoD4 ma bardzo male wymagania jak na taka ladna i nowa gre. Demo chodzilo u mnie plynnie [AXP@2100MHz, 1GB DDR, r9700 o/c] a nie obcinalem calosci detali do 0. Za to dzwiek sie zacial juz w menu i tak przez cale demo cos sobie skwierczalo w glosnikach. U mnie pewnie wina starej karty dzwiekowej [sb live value].

Full sie wywala albo jeszcze zanim cokolwiek sie pojawi, albo jak ma wchodzic do menu. Raz czy 2 zalapalo i udalo mi sie nawet przejsc misje treningowa i kawaleczek pierwszej misji, ale potem byl moment w ktorym gra sie zawsze wywalala.

Znajomemu na duzo mocniejszym sprzecie tez sie podobno powiesila kilka razy, ale to bylo doslownie kilka na cala kampanie.

02.01.2008
16:02
smile
[19]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Czyli w pełnej wersji też tak będzie? Kurde no. A chciałem sobie tą grę kupić :/

02.01.2008
16:24
smile
[20]

hilander [ ]

No cóz podobny problem miałem i ja odziwo taki sam przydazył mi sie również przy demie Bio Shock (w tym jednak wypadku demo było z płyty CDA)
dzis mam zamiar zainstalowac nowe stery do karty zobaczymy czy cos to da ?

Ktoś jeszcze miał podobny problem, ale skutecznie go zlikwidował ? bo również chciałem zakupić full COD 4 i niechciałbym wpaść na minę

specyfikacja :

Proc- intel core duo 1,86
pamiec - geil 2X512 na dualu 800 MHz
karta - GF 7900 GTO

mysle ze spokojnie dałby sobie rade z COD 4 - no chyba ze sie myle ...

02.01.2008
16:58
[21]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Obscure -----> Ta gra ma bardzo niskie wymagania sprzętowe. A teraz dowód: Zainstalowałem CoD-a 4 na laptopie siostry, który ma proc 1,8Ghz. Wszystko chodziło tak samo jak u mnie. No i co ty na to?

Tylko w paru miejscach ilość klatek spadła poniżej 15. Ogólnie było gdzieś: 22-24.

06.01.2008
12:04
smile
[22]

Crysis08 [ Junior ]

Mam rozwiązanie tego problemu.Wystarczy zamienić:
-Wchodzisz do folderu z grą
-odszukujesz w nim folder "Miles"
-mssmp3.asi zmieniasz nazwę na mssmp3.bak
-włączasz Call of Duty 4 i grasz w nia godzinami.

P.S Prosze o odpowiedź czy gra działa

06.01.2008
12:09
smile
[23]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

A może najnowszy DirectX9c z tego/poprzedniego miesiąca ? Ja w demie CoD 4 nie mogłem zmieniać ustawień graficznych i mi pomógł, może u Ciebie też jakoś pomoże.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.