GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Steam z 2 kompów.

01.01.2008
12:21
smile
[1]

mabrus [ Pretorianin ]

Steam z 2 kompów.

Mam pytanko dotyczące steam i orange box. Chce zainstalować OBox na dwóch kompach i jednocześnie korzystać z dwóch dostawców internetowych. Czy w przypadku steam są jakieś ograniczenia w tym względzie. Wiem, że przykładowo są problemy z bioshock, którego nie zainstaluje się więcej niż parę razy. Proszę o podpowiedź. Dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.