
Byndeks [ Pretorianin ]
Domino Day 2007
Jak tam uważacie na temat tegorocznego DD?
Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Było dawno a ty dopiero o tym wątek zakładasz?? Refleks szachisty.. :P

Wybor [ ]
Tegorocznym?

Byndeks [ Pretorianin ]
Nie to forum i nie ten tekst:).
Sorki
koniec wątku.
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Jak tam uważacie na temat tegorocznego DD
na razie chyba układają