
Tomatos [ Pretorianin ]
Karczma obcych języków|English version|[1]
Zasady zabawy:
1)Dyskutujemy na rózne tematy
2)tylko w języku angielskim
3)Nie obrażamy nikogo
4)UWAGA!!!!!!nie używamy języka Polskiego.Każdy wyraz piszemy w j.Angielskim
Opiekunowie karczmy------------------------------------------------------------------------------------------
[Tomatos]
[Bechemoth]
[ ]kto chce moze sie zglosic
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Osoba ktora zauwazy ze ktos uzyl języka Polskiego w swoim poscie pisze liste osób niemile widzianych.
ZACZYNAMY ZABAWE

endrju771 [ Teleinformatyk ]
So, let's start... What we're talking about now?

Zuzizulu [ Pretorianin ]
about cars and girls;]ohhhhhhhhhh yesssssssss
Foks!k [ Volleball - ]
<< Tu masz całego GOL'a po Angielsku :) A nie tylko jeden wątek :P
Zuzizulu [ Pretorianin ]
Foks!k------------------->sorki ze po polsku ale kto wchodzi na angielskiego GOL-a?niektorzy dobrze nie znaja angielskiego a takto tutaj napisza cokolwiek co umia.Tam by im sie bledow czepiali.no;]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Łamię zasady, ale:
Skoro piszemy po angielsku to czemu połowa tytułu wątku i pierwszy post jest po Polsku? Hę? trzeba Cię wpisać na listę niemile widzianych:P

eclat [ Pretorianin ]
I think that this is a very good topic for learn English.

Tomatos [ Pretorianin ]
Dobra ludzie pierwszy post napisałem po polsku zeby bylo zrozumile dla kazdego o co chodzi(chyba lepiej wladacie jezykiem Polskim niz Angielskim?)Zaczynamy wrescie zabawe.let's go!!!

eclat [ Pretorianin ]
Jim Raynor --->
If he write a topic rules in English, a lot of people won't understand what he write. So let's finish with some stupid commentary and create some logical topic.