GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma obcych języków|English version|[1]

01.01.2008
11:56
smile
[1]

Tomatos [ Pretorianin ]

Karczma obcych języków|English version|[1]

Zasady zabawy:
1)Dyskutujemy na rózne tematy
2)tylko w języku angielskim
3)Nie obrażamy nikogo
4)UWAGA!!!!!!nie używamy języka Polskiego.Każdy wyraz piszemy w j.Angielskim

Opiekunowie karczmy------------------------------------------------------------------------------------------
[Tomatos]
[Bechemoth]
[ ]kto chce moze sie zglosic
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Osoba ktora zauwazy ze ktos uzyl języka Polskiego w swoim poscie pisze liste osób niemile widzianych.


ZACZYNAMY ZABAWE

01.01.2008
11:57
smile
[2]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

So, let's start... What we're talking about now?

01.01.2008
12:06
smile
[3]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

about cars and girls;]ohhhhhhhhhh yesssssssss

01.01.2008
12:07
[4]

Foks!k [ Volleball - ]

<< Tu masz całego GOL'a po Angielsku :) A nie tylko jeden wątek :P

01.01.2008
12:12
[5]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

Foks!k------------------->sorki ze po polsku ale kto wchodzi na angielskiego GOL-a?niektorzy dobrze nie znaja angielskiego a takto tutaj napisza cokolwiek co umia.Tam by im sie bledow czepiali.no;]

01.01.2008
12:15
smile
[6]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Łamię zasady, ale:

Skoro piszemy po angielsku to czemu połowa tytułu wątku i pierwszy post jest po Polsku? Hę? trzeba Cię wpisać na listę niemile widzianych:P

01.01.2008
12:17
smile
[7]

eclat [ Pretorianin ]

I think that this is a very good topic for learn English.

01.01.2008
12:22
smile
[8]

Tomatos [ Pretorianin ]

Dobra ludzie pierwszy post napisałem po polsku zeby bylo zrozumile dla kazdego o co chodzi(chyba lepiej wladacie jezykiem Polskim niz Angielskim?)Zaczynamy wrescie zabawe.let's go!!!

01.01.2008
12:24
smile
[9]

eclat [ Pretorianin ]

Jim Raynor --->
If he write a topic rules in English, a lot of people won't understand what he write. So let's finish with some stupid commentary and create some logical topic.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.