GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Na ktorym kanale telewizyjnym byl wedlug was najlepszy sylwester??

01.01.2008
09:50
smile
[1]

Tomatos [ Pretorianin ]

Na ktorym kanale telewizyjnym byl wedlug was najlepszy sylwester??

Na ktorym kanale telewizyjnym byl wedlug was najlepszy sylwester??Na TVN,TVP2 czy moze na Polsacie?

Ja ogladalem troche na Polsacie a troche na Dwójce

Chodzi mi o te osoby ktore siedzialy w domu.

01.01.2008
09:51
[2]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ja wtedy imprezowałem, a nie oglądałem w tv. Ale z braku pomysłu dobre i to.

01.01.2008
10:11
smile
[3]

Kalino$ [ Konsul ]

na Polsacie

01.01.2008
11:21
[4]

lepper_pl [ Konsul ]

na komputerze :P żarcik taki - nie wiem bo nie oglądałem

01.01.2008
11:22
[5]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

TVP 2 :P

01.01.2008
11:23
[6]

Rybha [ Generaďż˝ ]

Wedlug mnie w kolejności od najlepszego do najgorszego sylwestra:

1. Polsat (Kraków)
2. TVP 2 (Wrocław)
3. TVN (Warszawa)

01.01.2008
11:24
smile
[7]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

TVN i POLSAT

01.01.2008
11:28
[8]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

TVN i TVP 2

01.01.2008
11:29
smile
[9]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

TVP1 - szopkę tylko oglądałem xD

01.01.2008
11:33
[10]

klimson_ [ Konsul ]

get a life

01.01.2008
11:50
smile
[11]

Cainleen [ Konsul ]

get a brain

01.01.2008
11:51
[12]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Na Polsacie był najfajniejszy.

A szopka na TVP1 była zajebiaszcza.

01.01.2008
11:51
smile
[13]

Apach [ Generaďż˝ ]

get a cock

01.01.2008
11:53
[14]

Notar [ Pretorianin ]

chciałem założyć taki sam wątek :P , ja oglądałem trochę na TVN i na Polsacie tylko że jak było już odliczanie to nie wiedziałem na który przełączyć .

01.01.2008
11:59
[15]

Tiamat [ Konsul ]

1. Polsat
2. TVP 2
3. TVN

Zdecydowanie najgorszy Sylwester z tych 3 był w tvn, nawet gwiazdy najgorsze były. Pokaz ogni nie umywał się do tego we Wrocławiu. No i nawet liczba ludzi świadczy o tym że w Warszawie nie było najlepiej:-/

01.01.2008
12:07
[16]

Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]

Nie wiem, nie oglądałem :P

01.01.2008
12:11
[17]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

POLSAT

01.01.2008
13:09
[18]

Qumen [ Pretorianin ]

TVP2

01.01.2008
13:10
[19]

Obscure [ ExcalibuR ]

Polsat

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.