
Tomatos [ Pretorianin ]
Na ktorym kanale telewizyjnym byl wedlug was najlepszy sylwester??
Na ktorym kanale telewizyjnym byl wedlug was najlepszy sylwester??Na TVN,TVP2 czy moze na Polsacie?
Ja ogladalem troche na Polsacie a troche na Dwójce
Chodzi mi o te osoby ktore siedzialy w domu.
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Ja wtedy imprezowałem, a nie oglądałem w tv. Ale z braku pomysłu dobre i to.

Kalino$ [ Konsul ]
na Polsacie
lepper_pl [ Konsul ]
na komputerze :P żarcik taki - nie wiem bo nie oglądałem
KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
TVP 2 :P
Rybha [ Generaďż˝ ]
Wedlug mnie w kolejności od najlepszego do najgorszego sylwestra:
1. Polsat (Kraków)
2. TVP 2 (Wrocław)
3. TVN (Warszawa)

FunMen [ Call of Duty 4ever ]
TVN i POLSAT
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
TVN i TVP 2

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
TVP1 - szopkę tylko oglądałem xD
klimson_ [ Konsul ]
get a life

Cainleen [ Konsul ]
get a brain
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Na Polsacie był najfajniejszy.
A szopka na TVP1 była zajebiaszcza.

Apach [ Generaďż˝ ]
get a cock
Notar [ Pretorianin ]
chciałem założyć taki sam wątek :P , ja oglądałem trochę na TVN i na Polsacie tylko że jak było już odliczanie to nie wiedziałem na który przełączyć .
Tiamat [ Konsul ]
1. Polsat
2. TVP 2
3. TVN
Zdecydowanie najgorszy Sylwester z tych 3 był w tvn, nawet gwiazdy najgorsze były. Pokaz ogni nie umywał się do tego we Wrocławiu. No i nawet liczba ludzi świadczy o tym że w Warszawie nie było najlepiej:-/
Jim Raynor [ WeiGhTed CoMpaNioN CuBe ]
Nie wiem, nie oglądałem :P
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
POLSAT
Qumen [ Pretorianin ]
TVP2
Obscure [ ExcalibuR ]
Polsat