GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Łączę się z Wami w bólu ‹joke›

01.01.2008
04:25
smile
[1]

stanson_ [ Szeryf ]

Łączę się z Wami w bólu ‹joke›

dotrwałem, wróciłem, żyję!! 4.24 i umierając idę spać :)

Chciałem tylko powiedzieć, w razie bym już się nie obudził a na to sięę zanosi, że pozdrawiam wszystkich z tego forum. Tych młodych, starcyh, tych naiwnych i tych inteligentnych. Tych wszystkich, z którymi mogę tu pisac.

Soula również.

Pobalowałem, popodrywałem - jest OK!!


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!

01.01.2008
04:26
smile
[2]

Nornidian [ Pretorianin ]

Dobranoc.

01.01.2008
04:27
smile
[3]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Hehe.
Też mnie czerep coś rozbolał...

Idę poczytać jakąś recenzje w CDA na tronie i też idę w kimkę. :)

01.01.2008
04:49
smile
[4]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Dołączam sie do łączenia w bólu stansona :D

Idę spać

01.01.2008
04:51
smile
[5]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

a miałeś wyłączyć auto logowanie oraz zmienić hasło którego byś po pijaku nie wpisał, ojj nie ładnie :P

01.01.2008
05:11
[6]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Szczesliwego nowego kolego:P

01.01.2008
10:39
[7]

yasiu [ Senator ]

ja pol godziny temu z pracy wrocilem, trzezwy jak wiata tramwajowa, a impreza w klubie nadal trwa =] 15 godzin na nogach :) milion litrow alkoholu... rowno o polnocy polewalem podwojne wodke z red bullem :)

01.01.2008
11:16
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Tylko obudź się do 16.45. Musisz zaliczyć Kevina!

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7195294&N=1

Pomyślności w Nowym Roku!

01.01.2008
11:24
smile
[9]

Cing [ ULTRAS ]

Stanson, przynajmniej za ten wątek przepraszać nie będziesz musiał ;P

01.01.2008
11:53
smile
[10]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

JEAAA JESTEM LEPSZY OD STANSONA!!! ja skonczylem impreze o 5:20 :P

pierwszy posylwestrowy kac w moim zyciu... z czego sie bardzo ciesze :P

01.01.2008
11:54
smile
[11]

Cainleen [ Konsul ]

pierwszy posylwestrowy kac w moim zyciu... z czego sie bardzo ciesze :P

<---

01.01.2008
12:10
[12]

Foks!k [ Volleball - ]

Trzymaj sie jakoś :P

Dziękuje.

01.01.2008
12:36
smile
[13]

mruwek [ da ANT ]

Stanson, o 4,30 spac? a co z after party :P

01.01.2008
12:40
[14]

req_ [ wet and dirty ]

Wow, szybko zgasles ;) Ja poszedlem spac kolo 6 ;D

A w bólu też łączę się z wszystkimi, którzy spędzali sylwestra na golu;)))

01.01.2008
12:53
smile
[15]

mineral [ Senator ]

Tylko obudź się do 16.45. Musisz zaliczyć Kevina!

Tzn. puknąć? :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.