
stanson_ [ Szeryf ]
Łączę się z Wami w bólu ‹joke›
dotrwałem, wróciłem, żyję!! 4.24 i umierając idę spać :)
Chciałem tylko powiedzieć, w razie bym już się nie obudził a na to sięę zanosi, że pozdrawiam wszystkich z tego forum. Tych młodych, starcyh, tych naiwnych i tych inteligentnych. Tych wszystkich, z którymi mogę tu pisac.
Soula również.
Pobalowałem, popodrywałem - jest OK!!
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!

Nornidian [ Pretorianin ]
Dobranoc.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Hehe.
Też mnie czerep coś rozbolał...
Idę poczytać jakąś recenzje w CDA na tronie i też idę w kimkę. :)

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Dołączam sie do łączenia w bólu stansona :D
Idę spać

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
a miałeś wyłączyć auto logowanie oraz zmienić hasło którego byś po pijaku nie wpisał, ojj nie ładnie :P
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Szczesliwego nowego kolego:P
yasiu [ Senator ]
ja pol godziny temu z pracy wrocilem, trzezwy jak wiata tramwajowa, a impreza w klubie nadal trwa =] 15 godzin na nogach :) milion litrow alkoholu... rowno o polnocy polewalem podwojne wodke z red bullem :)
mirencjum [ operator kursora ]
Tylko obudź się do 16.45. Musisz zaliczyć Kevina!
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7195294&N=1
Pomyślności w Nowym Roku!

Cing [ ULTRAS ]
Stanson, przynajmniej za ten wątek przepraszać nie będziesz musiał ;P

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]
JEAAA JESTEM LEPSZY OD STANSONA!!! ja skonczylem impreze o 5:20 :P
pierwszy posylwestrowy kac w moim zyciu... z czego sie bardzo ciesze :P

Cainleen [ Konsul ]
pierwszy posylwestrowy kac w moim zyciu... z czego sie bardzo ciesze :P
<---
Foks!k [ Volleball - ]
Trzymaj sie jakoś :P
Dziękuje.

mruwek [ da ANT ]
Stanson, o 4,30 spac? a co z after party :P
req_ [ wet and dirty ]
Wow, szybko zgasles ;) Ja poszedlem spac kolo 6 ;D
A w bólu też łączę się z wszystkimi, którzy spędzali sylwestra na golu;)))

mineral [ Senator ]
Tylko obudź się do 16.45. Musisz zaliczyć Kevina!
Tzn. puknąć? :D