
Coy2K [ Veteran ]
każdy składa życzenia, składam i ja :)
jakby to napisali elo ziomy spod bloku: było gruuuubo :)
było głośno, tanecznie i wyskokowo, baaardzo intensywnie, az sie za cały 2007 rok wytanczylem, no ale do meritum:
pozdrawiam całego gola, zdrowka szczescia w tym 2008 roku, nie wspolczuje tym co siedzieli w domach i spedzali go sami, ewentualnie tylko z rodziną - skoro tak woleli to ich sprawa - im także życze wspanialego, obfitującego w same dobre nowiny nowego roku, dla nich też bądźcie wyrozumiali, w koncu świat tez musi miec outsiderów i domatorów, nie ma w tym nic złego :)
w kazdym razie pozdrowienia dla ronna, piokosa vel sokoip, rothona, Yoghurta, Kurdta z nieco za dużą grzywką, Hopkinza, Fajka, Miszy, Kompo, konioza, Soula, Loona ( tak tak, Ciebie tez pozdrawiam :) nutki, madziary, Orlanda, Taikuna, stansona, Kamyka, Ewuni_Kr, Mazia i jego Vespe, VineZe, Teady'ego, dr Aculi, Promyka, Pl@skiego, Kasztana, Misia-Jedi ktoremu niegdys kolorowaliśmy misia jasnej strony mocy :) Kuziego, beowulfa, placucha Axla2000 vel hohnera :) Kanona, massci, twostupiddogs, reksia, mirencjum, Shiftiego, J. Krugera, Ozziego, Gambita i jego małżonkę :)
fanboyów x360: jikera, Weakendo, alexeja, albza (ktory tez jest fanboyem ps3:P), yazza, Łyczka, Deadwatcha, kajmano, Army of 2/3 :), Trzymisia numer kolejny :) Hawkmana, Cubitussa, ciorussa, Tołstoja, Thuna, jewbacce, minerala, Ryslawa
mikmaca - speca od TV HD :) Septiego, no i oczywiscie kurzewa i Drau
fanboya niewiadomo czego: Mazzeo :P
fanboyow Halo 3: Jarkena i Auxariusa ;)
cooperative'a w Gearsy: qudlatego
fanboya prowokacji: rafaleona
maniaka CM: meryphilie
tego co składa cube'a zapewne tak szybko jak składa się sam na imprezie - Arxela :)
no i oczywiscie dla autorów mojej sygnaturki - gofra z bitą śmietaną i Bigosa z grzybkami :)
no i fanboyów ps3: Creatona, Windowsa xp16, neozesa, volvo i całą resztę, ktorej nie sposob zapamietac bo jest Was za dużo :)
no i wszystkich tych, ktorych pominąłem - przepraszam :) jest Was od groma i niestety za duzo zeby spamiętać :)
zeby ten rok był zajebisty dla wszystkich :)

Ze wsi [ Senator ]
a ja życze oryginalnej visty i oryginalnego CS'a najnowszego
zajebistego roku

Coy2K [ Veteran ]
i Tobie też życze wszystkiego najlepszego, w koncu na wsi tez jest fajnie ;)

Glob3r [ Tots units fem força ]
Wszystkiego najlepszego :D.
Mokrego dyn... a nie, to nie to :D.
Oby 2008 był lepszy niż 2007... :). A w każdym razie nie był gorszy :)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Wzajemnie. :)
Oby Ci Bozia w dzieciach wynagrodziła niespodziewanie i to co najmniej sześcioraczkami. ;D

fazikjunior [ Konsul ]
Ode mnie też wszystkiego najlepszego. Dla autora wątku też, choc on mnie nie wymienił...

Coy2K [ Veteran ]
fazik wybacz, w tym poście wiec pozdrowie Cie osobiscie :)
Wszystkiego najlepszego w nowym roku faziku
oczywiscie dla Globera rowniez pozdrowienia, nie moze byc inaczej :)

Arxel [ Legend ]
aa tam.. nie liczy się, czy wymienił, czy nie wymienił...
liczy się Pamięć!
Cao2K - życze CI wszystkie dobrego, by Twoje projekty sprzedawały się ja k ciepłe bułeczki... i w ogóle...
fajnie raz w roku pozwolić można sobie na upicie i zpomnioenie o bożym świecie... moderatorzy też ludzie - zdowie ich!
tak W ogóle - kiedyś dawałem zdęcie z tymi graficzkami postaci co masz w avku... mógłbyś je tu wrzucić je? Z góry dzięki :) Tylko w jakimś dużym rozmiarze.:P

Coy2K [ Veteran ]
o kur... mistrza kostki nie wymieniłem, czym prędzej edytuję ! :)
edit:

malyb89 [ Oruma ]
Coy2K ->-> kojarze Cie głównie z wątkyu o x 360 :), ale i tak szcęśliwego nowego roku dla wszystkich ! :)

Arxel [ Legend ]
hehe, nie musiałeś!
Twoje zdrowie!
Ostatni łyk i zaraz padne:D
Właśnie... Na Twojej srtonie takie małe... Ale darowaneniu koniowi w zęby się nie zagląda... czy jakoś w ten deseń to lecialo :)

fazikjunior [ Konsul ]
-->Coy2K: No już lepiej:D

Coy2K [ Veteran ]
malyb89 obyś uniknął RROD'a w 2008 roku, a exclusivy wyczyściły Ci cały portfel :)

Arxel [ Legend ]
A tam, i tak jesteś najlepszy!
Dobranoc Wam......

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
skoro wszyscy tacy mili to i ja napiszę!
Coy - jesteś jednym z userów, trzeba dodać nie licznych userów, co się posty ich, czyta z uśmiechem na ustach...
Najlepszego!
|LoW|Snajper [ Senator ]
Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku 2008 Pozdrawia Wasz Snajperek
Veriqs [ RASENGAN ]
Spóznione Wszystkiego Najlepszego i aby sie jakoś wam ułożyl ten 2008 rok. :)
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Tiaaa Wam też wszystkiego najlepszego w nowym roku 2008 :)
Właśnie skończyłem impreze na wiosce i stwierdzam ze było pozytywnie, no i pani która tą imprezę organizowała była równierz dla mnie bardzo, bardzo miła hehhe :) Jeszcze raz dosiego roku !!!
PatriciusG [ pink floyd ]
Jaka bida... o mnie się wszędzie zapomina...

Pl@ski [ FlaT ]
Czizys... Zostaję na noc u kumpal do bo domu nie dojdę a nikt nie nadaję się do odwiezienia mnie... :P
Dzięki za pozdrowienia Coy i nawzajem! :]

mirencjum [ operator kursora ]
Pomyślności w Nowym Roku!

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
To ja też się dołącze: Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

London Leatherboy [ Pretorianin ]
Fanboj zalo juz sie nie zalapal.
Sage [ Konsul ]
UWAGA! Do wszystkich, którzy przysłali mi życzenia rok temu - niestety nie spełniły się! Bądźcie tak mili i na rok 2008 przysyłajcie mi raczej pieniądze, alkohol albo bony do biedronki. Szczęśliwego Nowego Roku. :]
Uno07 [ Senator ]
Wszystkiego Najlepszego W Nowym 2008 Roku

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Dziekuje Coy, nawzajem.

dr. Acula [ Led Zeppelin ]
Coy bracie! Dzięki za pamięć i pozdrowienia dla wszystkich! Szkoda, że dziś jest dziś, a wczoraj było wczoraj. Było świetnie :))
Deadwatch [ Pretorianin ]
Dzięki za zaszczytne umieszczenie mnie w faboyach Xa ;d

mineral [ Senator ]
Dzięki Coy, również wszystkiego najlepszego i braku kaca w 2008
Qumen [ Pretorianin ]
Wszystkiego naj ..! ;)

malyb89 [ Oruma ]
ale mnie ten layout GOLa shizuje ;)
coy ->-> raczej nie bedzie bo to już Falcony :), a o exy sie nie martw :)
dobrze w h u mnie było, jak zawsze zreszta :P na 9 osob, teraz kazdy se poszedl i mnie zostawil z tym calym bajzlem;/ jak zawsze, i być może będzie coś wiecej niż przyjaźń :)
o 12.00 jak kumpla zgubilismy na rynku (mieszkam jakies 100m od centrum to przyszedl do na o 4.00 :)
ale sahara w pysku, a tu jeszcze robota ;/
Fisz3k [ Pretorianin ]
Bede sie sprezal qrde
Happy New Year :)

Mustang '68 [ Chor��y ]
I ja składam życzenia wszystkim internautą, którzy są na GOLu zarejstrowani, a także zarządzających tą stoną.
Wszystkiego najlepszego, zdrówka, pieniążków, szczęścia,..., tego co sobie tylko życzycie!

xanat0s [ Wind of Change ]
Trochę spóźnione, ale wcześniej nie mogłem :)
Najlepszego wszystkim!
Macco™ [ CFC ]
dzięki wzajemnie wszystkim szczęśliwego Nowego Roku

Mazio [ Mr Offtopic ]
Pan mnie nie będzie straszył. Pan nie ma krawata
:*
nutkaaa [ Panna B. ]
Dziękuję za pamięć ;) I Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Dziękuję za życzenia Coy. Tobie i wszystkim golasom również życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. :)

Arxel [ Legend ]
Jeszcze raz... Tym razem na spokojne...
Wszystkiego najlepszego Coy!
I pozostałym też :)

MatteoDA [ Generaďż˝ ]
Wszystkiego najlepszego w 2008 roku! :-)

Coy2K [ Veteran ]
dobra, doszedłem do siebie to upne, bo życzenia wciąż aktualne :)

Kompo [ Legend ]
Dzięki i wzajemnie.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :))
MaciekJ [ Konsul ]
Coy dzieki wielkie ! :P
Nie zapomniales !! :P Jestem pod wrazeniem ;)
Wzajemnie !
Szczęśliwego Nowego Roku !
Gelukkige nieuwjaar !
Glückliches Neujahr !
Happy New Year !
Akemashite omedeto !
Feliz año nuevo !
Šťastný Nový Rok !!!