GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

każdy składa życzenia, składam i ja :)

01.01.2008
02:56
smile
[1]

Coy2K [ Veteran ]

każdy składa życzenia, składam i ja :)

jakby to napisali elo ziomy spod bloku: było gruuuubo :)
było głośno, tanecznie i wyskokowo, baaardzo intensywnie, az sie za cały 2007 rok wytanczylem, no ale do meritum:

pozdrawiam całego gola, zdrowka szczescia w tym 2008 roku, nie wspolczuje tym co siedzieli w domach i spedzali go sami, ewentualnie tylko z rodziną - skoro tak woleli to ich sprawa - im także życze wspanialego, obfitującego w same dobre nowiny nowego roku, dla nich też bądźcie wyrozumiali, w koncu świat tez musi miec outsiderów i domatorów, nie ma w tym nic złego :)

w kazdym razie pozdrowienia dla ronna, piokosa vel sokoip, rothona, Yoghurta, Kurdta z nieco za dużą grzywką, Hopkinza, Fajka, Miszy, Kompo, konioza, Soula, Loona ( tak tak, Ciebie tez pozdrawiam :) nutki, madziary, Orlanda, Taikuna, stansona, Kamyka, Ewuni_Kr, Mazia i jego Vespe, VineZe, Teady'ego, dr Aculi, Promyka, Pl@skiego, Kasztana, Misia-Jedi ktoremu niegdys kolorowaliśmy misia jasnej strony mocy :) Kuziego, beowulfa, placucha Axla2000 vel hohnera :) Kanona, massci, twostupiddogs, reksia, mirencjum, Shiftiego, J. Krugera, Ozziego, Gambita i jego małżonkę :)

fanboyów x360: jikera, Weakendo, alexeja, albza (ktory tez jest fanboyem ps3:P), yazza, Łyczka, Deadwatcha, kajmano, Army of 2/3 :), Trzymisia numer kolejny :) Hawkmana, Cubitussa, ciorussa, Tołstoja, Thuna, jewbacce, minerala, Ryslawa
mikmaca - speca od TV HD :) Septiego, no i oczywiscie kurzewa i Drau
fanboya niewiadomo czego: Mazzeo :P
fanboyow Halo 3: Jarkena i Auxariusa ;)
cooperative'a w Gearsy: qudlatego
fanboya prowokacji: rafaleona
maniaka CM: meryphilie
tego co składa cube'a zapewne tak szybko jak składa się sam na imprezie - Arxela :)

no i oczywiscie dla autorów mojej sygnaturki - gofra z bitą śmietaną i Bigosa z grzybkami :)

no i fanboyów ps3: Creatona, Windowsa xp16, neozesa, volvo i całą resztę, ktorej nie sposob zapamietac bo jest Was za dużo :)


no i wszystkich tych, ktorych pominąłem - przepraszam :) jest Was od groma i niestety za duzo zeby spamiętać :)
zeby ten rok był zajebisty dla wszystkich :)

01.01.2008
03:09
smile
[2]

Ze wsi [ Senator ]

a ja życze oryginalnej visty i oryginalnego CS'a najnowszego
zajebistego roku

01.01.2008
03:12
smile
[3]

Coy2K [ Veteran ]

i Tobie też życze wszystkiego najlepszego, w koncu na wsi tez jest fajnie ;)

01.01.2008
03:14
smile
[4]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Wszystkiego najlepszego :D.
Mokrego dyn... a nie, to nie to :D.

Oby 2008 był lepszy niż 2007... :). A w każdym razie nie był gorszy :)

01.01.2008
03:14
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Wzajemnie. :)
Oby Ci Bozia w dzieciach wynagrodziła niespodziewanie i to co najmniej sześcioraczkami. ;D

01.01.2008
03:25
smile
[6]

fazikjunior [ Konsul ]

Ode mnie też wszystkiego najlepszego. Dla autora wątku też, choc on mnie nie wymienił...

01.01.2008
03:27
smile
[7]

Coy2K [ Veteran ]

fazik wybacz, w tym poście wiec pozdrowie Cie osobiscie :)

Wszystkiego najlepszego w nowym roku faziku

oczywiscie dla Globera rowniez pozdrowienia, nie moze byc inaczej :)

01.01.2008
03:29
smile
[8]

Arxel [ Legend ]

aa tam.. nie liczy się, czy wymienił, czy nie wymienił...
liczy się Pamięć!

Cao2K - życze CI wszystkie dobrego, by Twoje projekty sprzedawały się ja k ciepłe bułeczki... i w ogóle...

fajnie raz w roku pozwolić można sobie na upicie i zpomnioenie o bożym świecie... moderatorzy też ludzie - zdowie ich!

tak W ogóle - kiedyś dawałem zdęcie z tymi graficzkami postaci co masz w avku... mógłbyś je tu wrzucić je? Z góry dzięki :) Tylko w jakimś dużym rozmiarze.:P

01.01.2008
03:30
smile
[9]

Coy2K [ Veteran ]

o kur... mistrza kostki nie wymieniłem, czym prędzej edytuję ! :)

edit:

spoiler start
graficzek w wiekszym rozmiarze nie ma, bo na tym polega urok :)
kozlov.pl/3/66
spoiler stop

01.01.2008
03:32
smile
[10]

malyb89 [ Oruma ]

Coy2K ->-> kojarze Cie głównie z wątkyu o x 360 :), ale i tak szcęśliwego nowego roku dla wszystkich ! :)

01.01.2008
03:32
smile
[11]

Arxel [ Legend ]

hehe, nie musiałeś!
Twoje zdrowie!

Ostatni łyk i zaraz padne:D

Właśnie... Na Twojej srtonie takie małe... Ale darowaneniu koniowi w zęby się nie zagląda... czy jakoś w ten deseń to lecialo :)

01.01.2008
03:33
smile
[12]

fazikjunior [ Konsul ]

-->Coy2K: No już lepiej:D

01.01.2008
03:33
smile
[13]

Coy2K [ Veteran ]

malyb89 obyś uniknął RROD'a w 2008 roku, a exclusivy wyczyściły Ci cały portfel :)

spoiler start
Arxel o ile całą resztę resizuje, żeby nie kradli o tyle ikonki są w oryginalnym rozmiarze :)
spoiler stop

01.01.2008
03:39
smile
[14]

Arxel [ Legend ]

A tam, i tak jesteś najlepszy!

Dobranoc Wam......

01.01.2008
03:44
smile
[15]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

skoro wszyscy tacy mili to i ja napiszę!

Coy - jesteś jednym z userów, trzeba dodać nie licznych userów, co się posty ich, czyta z uśmiechem na ustach...

Najlepszego!

01.01.2008
04:20
[16]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku 2008 Pozdrawia Wasz Snajperek

01.01.2008
04:24
[17]

Veriqs [ RASENGAN ]

Spóznione Wszystkiego Najlepszego i aby sie jakoś wam ułożyl ten 2008 rok. :)

01.01.2008
04:43
[18]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Tiaaa Wam też wszystkiego najlepszego w nowym roku 2008 :)
Właśnie skończyłem impreze na wiosce i stwierdzam ze było pozytywnie, no i pani która tą imprezę organizowała była równierz dla mnie bardzo, bardzo miła hehhe :) Jeszcze raz dosiego roku !!!

01.01.2008
04:46
[19]

PatriciusG [ pink floyd ]

Jaka bida... o mnie się wszędzie zapomina...

01.01.2008
04:55
smile
[20]

Pl@ski [ FlaT ]

Czizys... Zostaję na noc u kumpal do bo domu nie dojdę a nikt nie nadaję się do odwiezienia mnie... :P
Dzięki za pozdrowienia Coy i nawzajem! :]

01.01.2008
10:22
smile
[21]

mirencjum [ operator kursora ]

Pomyślności w Nowym Roku!

01.01.2008
10:28
smile
[22]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

To ja też się dołącze: Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

01.01.2008
10:29
smile
[23]

London Leatherboy [ Pretorianin ]

Fanboj zalo juz sie nie zalapal.

01.01.2008
10:40
[24]

Sage [ Konsul ]

UWAGA! Do wszystkich, którzy przysłali mi życzenia rok temu - niestety nie spełniły się! Bądźcie tak mili i na rok 2008 przysyłajcie mi raczej pieniądze, alkohol albo bony do biedronki. Szczęśliwego Nowego Roku. :]

01.01.2008
10:41
[25]

Uno07 [ Senator ]

Wszystkiego Najlepszego W Nowym 2008 Roku

01.01.2008
11:24
smile
[26]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Dziekuje Coy, nawzajem.

01.01.2008
11:30
smile
[27]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]

Coy bracie! Dzięki za pamięć i pozdrowienia dla wszystkich! Szkoda, że dziś jest dziś, a wczoraj było wczoraj. Było świetnie :))

01.01.2008
11:45
[28]

Deadwatch [ Pretorianin ]

Dzięki za zaszczytne umieszczenie mnie w faboyach Xa ;d

01.01.2008
12:34
smile
[29]

mineral [ Senator ]

Dzięki Coy, również wszystkiego najlepszego i braku kaca w 2008

01.01.2008
13:01
[30]

Qumen [ Pretorianin ]

Wszystkiego naj ..! ;)

01.01.2008
13:03
smile
[31]

malyb89 [ Oruma ]

ale mnie ten layout GOLa shizuje ;)

coy ->-> raczej nie bedzie bo to już Falcony :), a o exy sie nie martw :)

dobrze w h u mnie było, jak zawsze zreszta :P na 9 osob, teraz kazdy se poszedl i mnie zostawil z tym calym bajzlem;/ jak zawsze, i być może będzie coś wiecej niż przyjaźń :)
o 12.00 jak kumpla zgubilismy na rynku (mieszkam jakies 100m od centrum to przyszedl do na o 4.00 :)

ale sahara w pysku, a tu jeszcze robota ;/

01.01.2008
13:07
[32]

Fisz3k [ Pretorianin ]

Bede sie sprezal qrde


Happy New Year :)

01.01.2008
13:15
smile
[33]

Mustang '68 [ Chor��y ]

I ja składam życzenia wszystkim internautą, którzy są na GOLu zarejstrowani, a także zarządzających tą stoną.
Wszystkiego najlepszego, zdrówka, pieniążków, szczęścia,..., tego co sobie tylko życzycie!

01.01.2008
13:17
smile
[34]

xanat0s [ Wind of Change ]

Trochę spóźnione, ale wcześniej nie mogłem :)

Najlepszego wszystkim!

01.01.2008
13:23
[35]

Macco™ [ CFC ]

dzięki wzajemnie wszystkim szczęśliwego Nowego Roku

01.01.2008
13:32
smile
[36]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Pan mnie nie będzie straszył. Pan nie ma krawata

:*

01.01.2008
13:36
[37]

nutkaaa [ Panna B. ]

Dziękuję za pamięć ;) I Szczęśliwego Nowego Roku ;)

01.01.2008
13:37
smile
[38]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Dziękuję za życzenia Coy. Tobie i wszystkim golasom również życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. :)

01.01.2008
13:39
smile
[39]

Arxel [ Legend ]

Jeszcze raz... Tym razem na spokojne...
Wszystkiego najlepszego Coy!
I pozostałym też :)

01.01.2008
13:43
smile
[40]

MatteoDA [ Generaďż˝ ]

Wszystkiego najlepszego w 2008 roku! :-)

01.01.2008
17:05
smile
[41]

Coy2K [ Veteran ]

dobra, doszedłem do siebie to upne, bo życzenia wciąż aktualne :)

01.01.2008
17:25
smile
[42]

Kompo [ Legend ]

Dzięki i wzajemnie.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :))

01.01.2008
17:34
[43]

MaciekJ [ Konsul ]

Coy dzieki wielkie ! :P
Nie zapomniales !! :P Jestem pod wrazeniem ;)

Wzajemnie !
Szczęśliwego Nowego Roku !
Gelukkige nieuwjaar !
Glückliches Neujahr !
Happy New Year !
Akemashite omedeto !
Feliz año nuevo !
Šťastný Nový Rok !!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.