GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pies trącał nowy rok

01.01.2008
01:37
smile
[1]

Mazio [ Mr Offtopic ]

pies trącał nowy rok

to już kolejny, nie liczę, niczego ta data nie zmienia...
daj mi Pambu bym na codzień rozumiał, że każdy mój świt jest lepszy niż pier%olony nowy rok. Mam odliczoną ilość dni do przeżycia i nikt mnie nie powiadomił ile zostało. Dlatego pieprzę wasze święta - żyję od dziś codziennie czego i wam życzę.

i tak bajdełejem - wiecie ile ma ich Polska, a ile Szkocja?

Polska:
1.1 Nowy Rok
23.3 Wielkanoc
24.3 Poniedziałek Wielkanocny
1.5 Święto Pracy
3.5 Święto Konstytucji
18.5 Zesłanie Ducha Świętego
22.5 Boże Ciało
15.8 Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny
1.11 Wszystkich Świętych
11.11 Święto Niepodległości
25.12 Boże Narodzenie
26.12 Drugi Dzień Świąt

Szkocja:
1.1 Nowy Rok
2.1 wolne w Szkocji
21.3 Wielki Piątek
5.5 bank holiday
26.5 bank holiday
4.8 bank holiday
1.12 St.Andrews Day (nie wszędzie wolne)
25.12 Boże Narodzenie
26.12 Drugi Dzień Świąt

okazuje się, że bogatym wolno świętować częściej

a ja wam życzę byście pożyli - rozpędzili się i wrzeszcząc pobiegli przez swoje życia z przekonaniem, że światu nie trafi się już nigdy nikt lepszy niż wy... ja tak mam ;)

kocham Was

01.01.2008
01:38
[2]

PatriciusG [ pink floyd ]

pierszy

my cie tez mazioooo :*

01.01.2008
01:39
smile
[3]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Pojdzmy sobie w ramiona Mazioooo

:*:*:*:*



>>> Chudy The Barbarian
Jesli te dwa lyki szampana o 15:00 nazywasz 'co ten alkohol robi z czlowiekiem' to wiesz ;-). W tym roku nie pijacy...

01.01.2008
01:40
[4]

Obscure [ ExcalibuR ]

dieki wam koledzy !

01.01.2008
01:40
[5]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Eh, co ten alkohol robi z człowiekiem ... ;) Najlepszego w Nowym Roku, chociaż to po prostu kolejny dzień ;p

01.01.2008
01:42
[6]

ElNinho [ Konsul ]

Mazioo a looknij ile świąt ma Austria :) od razu Ci się polepszy :)

01.01.2008
01:43
smile
[7]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

:*

01.01.2008
01:43
smile
[8]

eJay [ Gladiator ]

Mam odliczoną ilość dni do przeżycia i nikt mnie nie powiadomił ile zostało.

So true! Dlatego żyjmy pełnią życia, aby nie zmarnować ani sekundy!

01.01.2008
01:43
[9]

blackhood [ sentimental fool ]

Kochany. Toż to tylko rama, sztucznie narzucone na oś czasu. Jedna za drugą , obręczami się stykają. Dlategóż pytam - czymże tak naprawdę różni się dzień wczorajszy od dzisiejszego, że z dwóch różnych godów pochodzić one mają?

01.01.2008
01:52
smile
[10]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

:-D

blackhood - dzien jak wczoraj... prawda...

01.01.2008
02:25
[11]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Kocham Was ?! Kochom !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.