GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Postanowienia na nowy 2008 rok.

01.01.2008
01:00
smile
[1]

xion [ Jigga ]

Postanowienia na nowy 2008 rok.

Jakie są wasze postanowienia na 2008 rok.

Ja osobiście, odstawiam śmierdzące, obleśne, papierosy.
Częstsze uczęszczanie do kościoła :p
Mam zamiar zdać prawo jazdy [ 18'ste urodziny się szykują ], no i...
to chyba wszystko :)

01.01.2008
01:02
smile
[2]

Mazio [ Mr Offtopic ]

będę się częściej starał do was dotrzeć choć nie rokujecie żadnej nadziei

no i

będę kosmonautą pieszym
co się z życia zawsze cieszy
a na łące orbitalnej
będę wąchał kwiat astralny
między Marsem a Jowiszem
na hamaku se powiszę
będę rzucał pomidory
w planetoidy, meteory
i za ogon też kometę
se podczepię pod rakietę
będzie znowu tak kosmicznie
jak w dzieciństwie było ślicznie
a codzienne troski głupie
będę miał głęboko w dupie

01.01.2008
01:03
[3]

Macco™ [ CFC ]

zdać tą klasę zarobić na wakacjach na prawko
to soą podstawowe

01.01.2008
01:03
smile
[4]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Jasneeee...

Ja nie bede pił, palił, używał... Wezme sie za siebię i zrobie studia na conajmniej 4... Będę kurwa kochał bliżnich, i w ogóle w puiszczy sie zaszyję i pustelnikiem zostanę...

Prawo jazdy też zdam, a co! :-P

01.01.2008
01:29
[5]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Ufff, ale było gorąco... a moje postanowienia na 2008? By przeżyć go jak najpełniej!

01.01.2008
01:46
[6]

Obscure [ ExcalibuR ]

zycze wam wsytkie dobrego aby ten rok 2007 byl w 10000procentach lepszy od nowego ! zycze wam z tego calego sercsa!

01.01.2008
02:00
[7]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ja nie mam żadnych postanowień bo i tak bym ich nie dotrzymał :)

01.01.2008
02:11
[8]

Qumen [ Pretorianin ]

Przejsc wyszstkie gry jakie mi wpadna w lapy :P

01.01.2008
02:14
smile
[9]

Mazio [ Mr Offtopic ]

user roku ^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.