
xion [ Jigga ]
Postanowienia na nowy 2008 rok.
Jakie są wasze postanowienia na 2008 rok.
Ja osobiście, odstawiam śmierdzące, obleśne, papierosy.
Częstsze uczęszczanie do kościoła :p
Mam zamiar zdać prawo jazdy [ 18'ste urodziny się szykują ], no i...
to chyba wszystko :)

Mazio [ Mr Offtopic ]
będę się częściej starał do was dotrzeć choć nie rokujecie żadnej nadziei
no i
będę kosmonautą pieszym
co się z życia zawsze cieszy
a na łące orbitalnej
będę wąchał kwiat astralny
między Marsem a Jowiszem
na hamaku se powiszę
będę rzucał pomidory
w planetoidy, meteory
i za ogon też kometę
se podczepię pod rakietę
będzie znowu tak kosmicznie
jak w dzieciństwie było ślicznie
a codzienne troski głupie
będę miał głęboko w dupie
Macco™ [ CFC ]
zdać tą klasę zarobić na wakacjach na prawko
to soą podstawowe

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Jasneeee...
Ja nie bede pił, palił, używał... Wezme sie za siebię i zrobie studia na conajmniej 4... Będę kurwa kochał bliżnich, i w ogóle w puiszczy sie zaszyję i pustelnikiem zostanę...
Prawo jazdy też zdam, a co! :-P
Tołstoj [ Kukuruźnik ]
Ufff, ale było gorąco... a moje postanowienia na 2008? By przeżyć go jak najpełniej!
Obscure [ ExcalibuR ]
zycze wam wsytkie dobrego aby ten rok 2007 byl w 10000procentach lepszy od nowego ! zycze wam z tego calego sercsa!
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Ja nie mam żadnych postanowień bo i tak bym ich nie dotrzymał :)
Qumen [ Pretorianin ]
Przejsc wyszstkie gry jakie mi wpadna w lapy :P

Mazio [ Mr Offtopic ]
user roku ^^