GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic2 gdzie znajdują się smoki w górniczej dolinie

01.01.2008
00:55
smile
[1]

kaczuś96 [ Legionista ]

Gothic2 gdzie znajdują się smoki w górniczej dolinie

Prosze o napisanie gdzie znajdują sie dokładnie smoki w górniczej dolinie..Z GÓRY DZIEKI

01.01.2008
01:00
smile
[2]

Patrix95 [ Pretorianin ]

Smoki w górniczej dolinie to:

Pandrodor-(smok błotnisty) (najsłabszy z gadów)
Pendrakhan-(smok kamienny)
Feomathar-(smok ognisty)
Finkregh-(smok lodowy) (najsilniejszy z gadów)

Proszę oto lokalizacje wszystkich smoków:

Pandrodor-zamieszkuje bagno na zachodzie od zamku.
Tego smoka mogą pomóc pokonać dwaj łowcy smoków:

Cipher i Rod.

Pendrakhan-miejsce przebywania smoka to górska forteca położona na południowym-wschodzie.

Feomathar-zamieszkuje wulkan niedaleko górskiej fortecy.
najłatwiej jest się dostać do wulkanu teleportując się najpierw do zamieszkiwanej przez harpie i poszukiwaczy wieże demonów.

Finkregh-znajduje się w lodowej krainie na północnym-zachodzie.

(uważaj w lodowej krainie mogą się czaić różne niebezpieczeństwa jak jaszczuroczłeki*)

jaszczuroczłeki*-są to jakby pół jaszczury pół ludzie i pół smoki.

(pamiętaj o ładowaniu Oka Innosa, sercem smoka)

Życzę powodzenia.

01.01.2008
01:02
smile
[3]

Patrix95 [ Pretorianin ]

zawszę jestem chętny pomóc w Gothic'u
Jestem jego fanem!

01.01.2008
01:37
smile
[4]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Wszelkiej pomocy szukaj na www.gothic.phx.pl - najlepiej graj z solucją, a niczego nie zawalisz. Tak w ogóle nie powinieneś o to pytać, bo o wszystkim mówi Ci koleś i od razu daje mapę z zaznaczonymi miejscami w Górniczej Dolinie.

01.01.2008
14:47
smile
[5]

kaczuś96 [ Legionista ]

Dzienki już błotnego wykończyłem

11.01.2008
10:57
[6]

Patrix95 [ Pretorianin ]

Chudy The Barbanian---> i co? nie mogę pomóc w końcu to forum jest.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.