
Chris128 [ Legionista ]
nowy rok
Wszystjiego naj w owym roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
i nawzajem :)
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
Wzajemnie :)

JanP_ [ Pretorianin ]
Nowy rok! Jeee

Macco™ [ CFC ]
Dziękuje i wzajemnie wszystkim golowiczom najlepszego zaejbisteog 2008go roku !!!

Ceran_19 [ Shrek ]
wzajemnie

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]
Wszystkiego najlepszego, sto lat! :D
Kubcys [ Virtual Tuner ]
Najlepszego GOLowicze :)
Bechemoth [ Konsul ]
Merry christmas and happy new year!!!

endrju771 [ Teleinformatyk ]
Rowerowego Nowego Roku!

Leon86 [ PREDATOR ]
Wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj NAJLEPSZEGO DLA GOLOWICZÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gordon2000 [ Pretorianin ]
Wzajemnie.

Sage [ Konsul ]
To ja się trochę 'ponarcyzuje' - ten rok jest jak na razie cudowny!
morph_eus [ Konsul ]
prawie jak nowy jork
_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Prawie robi dużą różnicę...
Obscure [ ExcalibuR ]
Siema ziomy niech nowy rok będzie waszym najhwiekszym slenieniem marzen ! dziuś się bawiłem chyba najlepiej :)