
Tomatos [ Pretorianin ]
Jest ktos juz na GOL-u upity?kto idzie spac?
Jest ktos juz na GOL-u upity?bo ja jeszcze nie.kto idzie spac?
_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Jestem... upity, ale spac nie ide...
szaszłyka? [ Leo Messi ]
ja szampana już pół wypiłem i trochę mi sie w głowie kręci :P a jeszcze drugie pól przede mną :D
Foks!k [ Volleball - ]
ja nie jestem upity ale niedługo sie kłade
puszczyk >> bana dostałeś ?
_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Niby dlaczego?

M@RCO [ Centurion ]
2,5 Litra piwa to mało?...
Mimo wszystko czuję się trzeźwy jak niemowle...
waldorf [ Pretorianin ]
Ja jestem trzeźwy i tak zostanie...

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
ledwo dysze.. ale żyje!

Foks!k [ Volleball - ]
Zawsze miałeś nick bez _ :) Więc sie tylko pytam.

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Foksik, chyba mnie z kimś mylisz. Pomyśl chwilę. :-)

eJay [ Gladiator ]
wszyscy------>pozdrowienia z pijanego akademika pozdrawia eJay"D'"D""D"D"D:D:D:D:

Foks!k [ Volleball - ]
Nie na pewno. Być może mamy 2 puszczyków na GOL'u :P
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
Ja ide spać za jakies 30 min
Małp@ [ MKS Mława ]
Po 2 lampkach Szmpana i Piwie nie chce mi się sapc i nie jestem upity.
Jakoś nie mam humoru dzisiaj.
morph_eus [ Konsul ]
ja juz po 6 lechach 3 drinach z zubrówki i szampanie.. jakos zyje zaraz ide do lozka z laska zje jeszcze bnede w lozk pil xD

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Ze trzech albo i czterech... :-P
lepper_pl [ Konsul ]
ja po iluś tam drinkach i szampanie... jutro będzie boleć

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
Zawsze boli..., tylko czasami to nie alkohol... czasami...

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Ja mam jeszcze przed sobą 3 butelki szampana :)
(hehe, jutro, oh, dziś je dokończę) :D
Lolter [ Totally ]
Nic nie piłem, za to się nieźle spaliłem.
laki87 [ Centurion ]
Co tak laguje ? Obraz mi się chwieje... xD
laki87
Gorillaz 2-D
Dopiszcie do listy xD
JanP_ [ Pretorianin ]
A ja ide za jakieś 30minut :P

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
po co iść spać?

Kazio5 [ Konsul ]
Nie śpij synu, nie śpij ,bo cię porwą
Obscure [ ExcalibuR ]
jetem upity jak holera jak dlamnie nigdy w zyciu nie bylem tk upity jak dizis :D a spac ide chyba jak uysne przy kompie
_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
cholera

Mazio [ Mr Offtopic ]
mam jeszcze pół wina, 25 centylitrów whisky i piwo - niedługo padnę
najpiękniejsze jest jednak to, że gdy zamknę oczy przestaniecie istnieć...
_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]
skad ja to znam...
jest tylko jedno... jedno cos...
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
mi już trochę przechodzi, trochę zmęczony jestem chyba, niedługo pójdę spać

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
A mi sie spać odechciało, jak począłem trzeźwieć . :/
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
Ojojojo troe wypiułem ;]
Taikun. [ NINTENDO ]
mery >> maraton ? :>
Qumen [ Pretorianin ]
Haha.. ja jeszcze w miare tzrezwy ale moj kolega ,,Blues Brother'' czy jakos tak juz dostal bana bo zalozyl watek i wiadomo jak to po pijaku.. ;)

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
jakie macie myśli po takim wydarzeniu (czytaj: Sylwestrze)? :)

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Takie: życie jest piękne :) warto czasem ścierpieć to i owo ;)
Szczepan19920502 [ Pretorianin ]
trzeźwy i załamany

Filipeusz [ 25 = 13 ]
Po imprezie już u mnie. Zajebiście było.
|LoW|Snajper [ Senator ]
Wypilem troszke szampana i nie jestem upity :) Zaraz pewnie ide spac.
req_ [ wet and dirty ]
o kurde, ale jestem nawalony. Wczesnie skonczylo sie:/ jack daniels jest swietny! :d

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Gratuluje watkow sylwestrowych ;)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
idę spać, Czas już najwyższy bo ledwo na oczy widzę
Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
A ja uijaam sie do konca w samotnosci...:(Dobranoc:)
J0GURT [ Konsul ]
Ja jeszcze żyję.

qweks [ Helix pomatia ]
Ładne zapijanie, właśnie ściągnąłem. Nogi od dancingu bolą teraz później czuć będę dopiero. Wchodzę na Gola z myślą co się dzieje. Byłem przekonany że raczej kimka a ty alkohol niedobitki spijają. Wypijcie kto za mnie albo raczej za caaaałego Gola
Teraz to się da przeczytać :P
settoGOne [ Centurion ]
uuuuuu ja poznalem cokolwiek by to nie znaczylo ponownie fajna strone zycia:D

Loon [ Panicz ]
Już w domu. Chyba raz do roku zdarza się taki dzień, że ile bym w siebie nie wlał, zawsze byłem trzeźwy :)
blood [ Killing Is My Business ]
Oszmatko ale mnie nogi bolą od dancen dancen ... ale ze w miare trzeźwy jestem to jeszcze może zagram w coś :) Do spania w końcu jeszcze półtorej godziny :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
a ja już nie śpię.....
.....bo mnie muzyka obudziła :(

Tenshay [ co znowu? ]
trzy kielichy wczoraj wypiłem i sie nam w domu szampan skończył : P
ani sie wczoraj nie upiłem, ani dzisiaj kaca nie mam : P
<<<---------------------------DOUBLE-EMOTICON!!!------------------------------->>>
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Ja wczoraj piłem wino musujące Kieffer, wódke i nawet piwo się znalazło. W pewnym momencie trochę się zakręciłem. Ale ogólnie spoko było :) A wam jak minął sylwek??

Kalino$ [ Konsul ]
Mi spoko,chodz moglo byc hmmmmmm weselej
_zielak_ [ Thief ]
Ja o 6 wróciłem z imprezy (która była swoją drogą super ;D), o 7 położyłem sie spać, a teraz przed chwilą właśnie wstałem.
Ech, ta bezsenność człowieka dobija... Nawet po nocy spędzonej na drinkowaniu, tańczeniu i śpiewaniu senność nie chce mnie dopaść. :)

Mipari1002 [ HUNTER ]
A ja wróciłęm przed chwilą i niewiele pamięam.... ale było zajebiście :D
lepper_pl [ Konsul ]
Ja tam siedziałem w domu przed kompem ale do pomocy miałem żubróweczke :)
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
A ja na imprezie z klasą ( 12 osób ) w 15 pokojowej hawirze ;D
Mieliśmy pokoje dla siebie ;D Zgadnijcie co sie działe jak każdy wypił po 4 browary i po kielonie ;D
ps, mamy teraz rocznikowo 16 lat ;D
boskijaro [ Senator ]
Ja wróciłem o 2:30 już trzeźwy, obudziłem się przed 11 ;p

*_*Cypriani [ White Trash ]
Właśnie wstałem. A jak mnie łeb napier.... -_-"

_zielak_ [ Thief ]
Manuel_ziom, domyślam się, że mała orgietka była. ^^
lepper_pl [ Konsul ]
Heh miałem iść na impreze ale dowiedziałem się że bezalkoholowa i zwątpiłem. Napisałem, że nie idę i życzyłem im miłej zabawy, a jeden koleś dał mi piękne życzenia :P
"a ja nie mam nmadzieje ze sie upijesz do smierci i umrzesz nara"

Ktosik2 [ Pretorianin ]
nie wiem nie pamietam :) te slowa mowia wszystko a kac o jej dawno takiego nie mialem :).
Urwany film :) ostatnie co pamietam to na osiedlowym boisku zyczenia skladalismy sobie z chlopakami hahaha miski fajerwerki itd hahaha po co ja to pisze :).

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
A ja będę zaraz śniadanko jadł: zapiekanki. Mniam, mniam :)
Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]
zielak --> aż tak to nie, bo nie jesteśmy głupi ;D ale daliśmy dziewczynom litr soplicy i jak się troche bardziej schlały od nas to nawet fajne widzoczki były ;D
Najlepsze że mam nagrane filmy z tej imprezy ;D Same kręciły dupą do kamery ;D
_zielak_ [ Thief ]
To nie wrzucaj ich przypadkiem do internetu bo dopadną Cię dziennikarze TVNu. :P

cinekk [ Baccara ]
Właśnie wstałem. Jedyne co pamiętam z wczoraj to to, że połowie miasta życzenia na rynku złożyłem.
Obscure [ ExcalibuR ]
cinekk -> Też tylko pamiętam to jak wracałem do domu ze ludziom składałem same życzenia :) Ale było miło.
Ale głowa mnie nadal boli :]

req_ [ wet and dirty ]
[39] Nie pamiętam, żebym tu wpisywał się ;))))
sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]
heheh Ktos byl pod patykiem ????
Deton [ klein Zwerg ]
Ja właśnie wstałem :)
tomazzi [ Episode: 3 ]
Jestem :D Nowy rok też trzeba uczcić :D