GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jest ktos juz na GOL-u upity?kto idzie spac?

01.01.2008
00:27
smile
[1]

Tomatos [ Pretorianin ]

Jest ktos juz na GOL-u upity?kto idzie spac?

Jest ktos juz na GOL-u upity?bo ja jeszcze nie.kto idzie spac?

01.01.2008
00:30
[2]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Jestem... upity, ale spac nie ide...

01.01.2008
00:31
[3]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

ja szampana już pół wypiłem i trochę mi sie w głowie kręci :P a jeszcze drugie pól przede mną :D

01.01.2008
00:31
[4]

Foks!k [ Volleball - ]

ja nie jestem upity ale niedługo sie kłade



puszczyk >> bana dostałeś ?

01.01.2008
00:32
[5]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Niby dlaczego?

01.01.2008
00:34
smile
[6]

M@RCO [ Centurion ]

2,5 Litra piwa to mało?...
Mimo wszystko czuję się trzeźwy jak niemowle...

01.01.2008
00:34
[7]

waldorf [ Pretorianin ]

Ja jestem trzeźwy i tak zostanie...

01.01.2008
00:36
smile
[8]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

ledwo dysze.. ale żyje!

01.01.2008
00:38
smile
[9]

Foks!k [ Volleball - ]

Zawsze miałeś nick bez _ :) Więc sie tylko pytam.

01.01.2008
00:39
smile
[10]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Foksik, chyba mnie z kimś mylisz. Pomyśl chwilę. :-)

01.01.2008
00:48
smile
[11]

eJay [ Gladiator ]

wszyscy------>pozdrowienia z pijanego akademika pozdrawia eJay"D'"D""D"D"D:D:D:D:

01.01.2008
00:48
smile
[12]

Foks!k [ Volleball - ]

Nie na pewno. Być może mamy 2 puszczyków na GOL'u :P

01.01.2008
00:51
[13]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

Ja ide spać za jakies 30 min

01.01.2008
00:52
[14]

Małp@ [ MKS Mława ]

Po 2 lampkach Szmpana i Piwie nie chce mi się sapc i nie jestem upity.
Jakoś nie mam humoru dzisiaj.

01.01.2008
00:54
[15]

morph_eus [ Konsul ]

ja juz po 6 lechach 3 drinach z zubrówki i szampanie.. jakos zyje zaraz ide do lozka z laska zje jeszcze bnede w lozk pil xD

01.01.2008
00:55
smile
[16]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Ze trzech albo i czterech... :-P

01.01.2008
01:08
[17]

lepper_pl [ Konsul ]

ja po iluś tam drinkach i szampanie... jutro będzie boleć

01.01.2008
01:10
smile
[18]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

Zawsze boli..., tylko czasami to nie alkohol... czasami...

01.01.2008
01:11
smile
[19]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Ja mam jeszcze przed sobą 3 butelki szampana :)

(hehe, jutro, oh, dziś je dokończę) :D

01.01.2008
01:12
[20]

Lolter [ Totally ]

Nic nie piłem, za to się nieźle spaliłem.

01.01.2008
01:12
[21]

laki87 [ Centurion ]

Co tak laguje ? Obraz mi się chwieje... xD

laki87
Gorillaz 2-D

Dopiszcie do listy xD

01.01.2008
01:16
[22]

JanP_ [ Pretorianin ]

A ja ide za jakieś 30minut :P

01.01.2008
01:23
smile
[23]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

po co iść spać?

01.01.2008
01:28
smile
[24]

Kazio5 [ Konsul ]

Nie śpij synu, nie śpij ,bo cię porwą

01.01.2008
01:51
[25]

Obscure [ ExcalibuR ]

jetem upity jak holera jak dlamnie nigdy w zyciu nie bylem tk upity jak dizis :D a spac ide chyba jak uysne przy kompie

01.01.2008
01:53
[26]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

cholera

01.01.2008
01:55
smile
[27]

Mazio [ Mr Offtopic ]

mam jeszcze pół wina, 25 centylitrów whisky i piwo - niedługo padnę
najpiękniejsze jest jednak to, że gdy zamknę oczy przestaniecie istnieć...

01.01.2008
01:56
[28]

_Puszczyk_ [ Generaďż˝ ]

skad ja to znam...
jest tylko jedno... jedno cos...

01.01.2008
01:57
[29]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

mi już trochę przechodzi, trochę zmęczony jestem chyba, niedługo pójdę spać

01.01.2008
01:58
smile
[30]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

A mi sie spać odechciało, jak począłem trzeźwieć . :/

01.01.2008
02:03
[31]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

Ojojojo troe wypiułem ;]

01.01.2008
02:04
[32]

Taikun. [ NINTENDO ]

mery >> maraton ? :>

01.01.2008
02:05
[33]

Qumen [ Pretorianin ]

Haha.. ja jeszcze w miare tzrezwy ale moj kolega ,,Blues Brother'' czy jakos tak juz dostal bana bo zalozyl watek i wiadomo jak to po pijaku.. ;)

01.01.2008
02:05
smile
[34]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

jakie macie myśli po takim wydarzeniu (czytaj: Sylwestrze)? :)

01.01.2008
02:08
smile
[35]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Takie: życie jest piękne :) warto czasem ścierpieć to i owo ;)

01.01.2008
02:36
[36]

Szczepan19920502 [ Pretorianin ]

trzeźwy i załamany

01.01.2008
02:59
smile
[37]

Filipeusz [ 25 = 13 ]

Po imprezie już u mnie. Zajebiście było.

01.01.2008
04:16
[38]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Wypilem troszke szampana i nie jestem upity :) Zaraz pewnie ide spac.

01.01.2008
04:30
[39]

req_ [ wet and dirty ]

o kurde, ale jestem nawalony. Wczesnie skonczylo sie:/ jack daniels jest swietny! :d

01.01.2008
04:31
smile
[40]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Gratuluje watkow sylwestrowych ;)

01.01.2008
05:05
smile
[41]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

idę spać, Czas już najwyższy bo ledwo na oczy widzę

01.01.2008
05:09
[42]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

A ja uijaam sie do konca w samotnosci...:(Dobranoc:)

01.01.2008
05:11
[43]

J0GURT [ Konsul ]

Ja jeszcze żyję.

01.01.2008
05:11
smile
[44]

qweks [ Helix pomatia ]

Ładne zapijanie, właśnie ściągnąłem. Nogi od dancingu bolą teraz później czuć będę dopiero. Wchodzę na Gola z myślą co się dzieje. Byłem przekonany że raczej kimka a ty alkohol niedobitki spijają. Wypijcie kto za mnie albo raczej za caaaałego Gola

Teraz to się da przeczytać :P

01.01.2008
05:13
[45]

settoGOne [ Centurion ]

uuuuuu ja poznalem cokolwiek by to nie znaczylo ponownie fajna strone zycia:D

01.01.2008
05:24
smile
[46]

Loon [ Panicz ]

Już w domu. Chyba raz do roku zdarza się taki dzień, że ile bym w siebie nie wlał, zawsze byłem trzeźwy :)

01.01.2008
05:26
[47]

blood [ Killing Is My Business ]

Oszmatko ale mnie nogi bolą od dancen dancen ... ale ze w miare trzeźwy jestem to jeszcze może zagram w coś :) Do spania w końcu jeszcze półtorej godziny :)

01.01.2008
10:00
[48]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

a ja już nie śpię.....

.....bo mnie muzyka obudziła :(

01.01.2008
10:08
smile
[49]

Tenshay [ co znowu? ]

trzy kielichy wczoraj wypiłem i sie nam w domu szampan skończył : P

ani sie wczoraj nie upiłem, ani dzisiaj kaca nie mam : P


<<<---------------------------DOUBLE-EMOTICON!!!------------------------------->>>


Jest ktos juz na GOL-u upity?kto idzie spac? - Tenshay
01.01.2008
10:14
[50]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ja wczoraj piłem wino musujące Kieffer, wódke i nawet piwo się znalazło. W pewnym momencie trochę się zakręciłem. Ale ogólnie spoko było :) A wam jak minął sylwek??

01.01.2008
10:16
smile
[51]

Kalino$ [ Konsul ]

Mi spoko,chodz moglo byc hmmmmmm weselej

01.01.2008
10:33
[52]

_zielak_ [ Thief ]

Ja o 6 wróciłem z imprezy (która była swoją drogą super ;D), o 7 położyłem sie spać, a teraz przed chwilą właśnie wstałem.
Ech, ta bezsenność człowieka dobija... Nawet po nocy spędzonej na drinkowaniu, tańczeniu i śpiewaniu senność nie chce mnie dopaść. :)

01.01.2008
10:45
smile
[53]

Mipari1002 [ HUNTER ]

A ja wróciłęm przed chwilą i niewiele pamięam.... ale było zajebiście :D

01.01.2008
11:08
[54]

lepper_pl [ Konsul ]

Ja tam siedziałem w domu przed kompem ale do pomocy miałem żubróweczke :)

01.01.2008
11:14
[55]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

A ja na imprezie z klasą ( 12 osób ) w 15 pokojowej hawirze ;D
Mieliśmy pokoje dla siebie ;D Zgadnijcie co sie działe jak każdy wypił po 4 browary i po kielonie ;D
ps, mamy teraz rocznikowo 16 lat ;D

01.01.2008
11:20
[56]

boskijaro [ Senator ]

Ja wróciłem o 2:30 już trzeźwy, obudziłem się przed 11 ;p

01.01.2008
11:23
smile
[57]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Właśnie wstałem. A jak mnie łeb napier.... -_-"

01.01.2008
11:25
smile
[58]

_zielak_ [ Thief ]

Manuel_ziom, domyślam się, że mała orgietka była. ^^

01.01.2008
11:30
[59]

lepper_pl [ Konsul ]

Heh miałem iść na impreze ale dowiedziałem się że bezalkoholowa i zwątpiłem. Napisałem, że nie idę i życzyłem im miłej zabawy, a jeden koleś dał mi piękne życzenia :P
"a ja nie mam nmadzieje ze sie upijesz do smierci i umrzesz nara"

01.01.2008
11:30
smile
[60]

Ktosik2 [ Pretorianin ]

nie wiem nie pamietam :) te slowa mowia wszystko a kac o jej dawno takiego nie mialem :).
Urwany film :) ostatnie co pamietam to na osiedlowym boisku zyczenia skladalismy sobie z chlopakami hahaha miski fajerwerki itd hahaha po co ja to pisze :).

01.01.2008
11:31
smile
[61]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

A ja będę zaraz śniadanko jadł: zapiekanki. Mniam, mniam :)

01.01.2008
11:39
[62]

Manuel_ziom [ Generaďż˝ ]

zielak --> aż tak to nie, bo nie jesteśmy głupi ;D ale daliśmy dziewczynom litr soplicy i jak się troche bardziej schlały od nas to nawet fajne widzoczki były ;D
Najlepsze że mam nagrane filmy z tej imprezy ;D Same kręciły dupą do kamery ;D

01.01.2008
11:41
[63]

_zielak_ [ Thief ]

To nie wrzucaj ich przypadkiem do internetu bo dopadną Cię dziennikarze TVNu. :P

01.01.2008
11:54
smile
[64]

cinekk [ Baccara ]

Właśnie wstałem. Jedyne co pamiętam z wczoraj to to, że połowie miasta życzenia na rynku złożyłem.

01.01.2008
12:25
[65]

Obscure [ ExcalibuR ]

cinekk -> Też tylko pamiętam to jak wracałem do domu ze ludziom składałem same życzenia :) Ale było miło.

Ale głowa mnie nadal boli :]

01.01.2008
12:26
smile
[66]

req_ [ wet and dirty ]

[39] Nie pamiętam, żebym tu wpisywał się ;))))

01.01.2008
12:33
[67]

sebekg [ Brzusio Pepusiowaty ]

heheh Ktos byl pod patykiem ????

01.01.2008
12:53
[68]

Deton [ klein Zwerg ]

Ja właśnie wstałem :)

01.01.2008
20:07
[69]

tomazzi [ Episode: 3 ]

Jestem :D Nowy rok też trzeba uczcić :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.